אבטחת מידע לעסקים

בעולם שבו האיומים על המידע שמוחזק בארגונים הולכים וגדלים ואף משתכללים, חשוב לבדוק שמערכות אבטחת המידע לעסקים מתאימות לצרכים הארגוניים. אז כיצד נערכים ובוחרים את מערכת ההגנה שהכי מתאימה ונכונה לארגון ובודקים שהיא אכן מגנה על המידע כמצופה ?
אבטחת מידע לעסקים (צילום: באדיבות יח"צ)
אבטחת מידע לעסקים (צילום: באדיבות יח”צ)
קיים בשוק מגוון רחב של פתרונות טכנולוגיים לאבטחת מידע. עם זאת, הבחירה בפתרונות אבטחת מידע לעסקים צריכה להיות מותאמת לצורך העסקי של הארגון. משבר הקורונה נחשב בתעשיית הסייבר להזדמנות. יותר שירותים דיגיטליים, מעבר ללמידה ועבודה מרחוק, וכתוצאה מכך גם גידול במעבר לענן. המשמעות היא שההגנה על המידע הארגוני הפכה מסובכת יותר, שכן עובדים רבים עברו לעבוד על מכשירי הקצה שבבעלותם, חלקם מתחברים למחשבים הארגוניים מרחוק, ובאופן כללי – השינוי בדפוסי הפעילות מחייב היערכות אחרת.
שחף חיו סמנכ"ל שחף אבטחה (צילום: חיים מגיורה)
שחף חיו סמנכ”ל שחף אבטחה (צילום: חיים מגיורה)

שחף חיו, סמנכ”ל חברת “שחף אבטחה” מסביר: “שירותי הגנת סייבר החדשניים שלנו מאפשרים ניטור 24/7 ממרכז בקרה משוכלל (SOC) שכולל מומחי אבטחת מידע, אנליסטים וארכיטקטים. מרכז הבקרה מנטר את הסביבה הארגונית באמצעות כלים מתקדמים המזהים מתקפות סייבר. חמ”ל זה יעביר עדכונים שוטפים, יתריע טרם תקיפות, יכווין פעילות הגנה ויפעיל צוותי התערבות לפי צורך ודרישה. שירותי הגנת הסייבר בעצם מאפשרים מעטפת רחבה הזמינה באופן תמידי ומתאימה את עצמה לכל ארגון בארץ ובעולם”.

כתיבת תגובה