אומגה על השטיח האדום

מותג שעוני היוקרה OMEGA כיכב על השטיח האדום בטקס החשוב של השנה, המתקיים אחת לשנה ונערך השבוע במוזיאון המטרופוליטן לאמנות בניו יורק.

צילום באדיבות יח”צ OMEGA

מותג שעוני היוקרה OMEGA היה הכוכב הבולט ביותר באירוע הנוצץ של השנה ה- Met Gala 2023 המתקיים אחת לשנה ונערך השבוע במוזיאון המטרופוליטן לאמנות בניו יורק. נשף ה-Met Gala היוקרתי אינו דומה לשום אירוע אחר באופנה עם מיטב הסלבס והתלבושות המיוחדות , והשנה הנושא המרכזי היה הכבוד לקרל לגרפלד, עם מגוון מראות יצירתיים ומאירי עיניים על השטיח האדום.

שגרירת OMEGA ניקול קידמן Nicole Kidman הייתה בין הכוכבות הזוהרות והבולטות באירוע. לצד שמלתה המדהימה, היא ענדה שעון תכשיטי קלאסי OMEGA Sapphette וינטג’ משנת 1955. ששמו נלקח מהקריסטל הנוצץ על פני השעון, עם פנים של אבן חן. לשעון צמיד זמש שחור, והוא כולל נרתיק מזהב לבן 18K, יחד עם חוגה מוכספת, ומערך של אביזרי פנטזיה משובצים בשמונה יהלומים עגולים.

צילום באדיבות יח”צ OMEGA

שגריר נוסף שנצפה באירוע הוא אדי רדמיין Eddie Redmayne, שענד את דגם Aqua Terra Shades עם חוגה מאבן חול מוברש, בחירה מתוחכמת לנשף ה- Met Gala וכולל נרתיק 38 מ”מ וצמיד מנירוסטה. השעון מונע גם על ידי תנועת כרונומטר מאסטר Co-Axial

.Ke Huy Quan, הוא אחד השחקנים הבולטים של עונת הפרסים השנה, ועל השטיח האדום הוא ענד OMEGA Speedmaster ’57.

שעון ה-Co-Axial Master Chronometer מפלדת אל חלד, שעון בהשראת מורשת עם חוגה ירוקה.

צילום באדיבות יח”צ OMEGA

השחקן הבריטי והחבר של OMEGA, ג’ונתן ביילי Jonathan Bailey, זוכה להערכה רבה על תפקידו בסדרה שוברת השיאים, ברידג’רטון. ל-Met Gala, הכוכב ענד ,MEGA De Ville Prestige, שעון הנירוסטה על רצועת עור כחולה כהה, בחוגה בעלת כיפת PVD כחול כהה עם דפוס אנכי מוטבע.

את שעוני “אומגה” ניתן להשיג בחנויות נבחרות של רשת אימפרס

כתיבת תגובה