אין עוד צבע כמוך – רונית נוביק

בכניסה לביתה של רונית נוביק, אי אפשר שלא להתלהב   מציוריה המרתקים מלאי צבע ותנועה. רונית,  שחקנית, ציירת, זמרת מלאת כישרונות !  היא אמנית רב-תחומית. ציירת, שהציגה יותר מ -40 תערוכות, שיחקה ב”הבימה”  לפני כמה שנים במופע “חשמל” , שרה, כותבת ויוצרת . כעת היא מעלה את מופע היחיד שלה “אין עוד צבע כמוך”

מאת : דפנה זהבי

 מסע דרך הצבעים לסיפורים אישיים, שירים והומור. מופע אישי קליל שמתאים לתקופה הזאת, בא אנחנו רוצים להתאורר ולצחוק.

רונית נוביק (צילום: יניב דרוקר)

באווירה אינטימית, נעימה, עם כיבוד ביתי,  בחצר ביתה  שבצפון תל אביב, מארחת רונית את הקהל במפגש צבעוני, בו היא משתפת בצמתים ונקודות מפנה גורליות ומשמעותיות  בחייה, בצורה הומוריסטית, משעשעת וצבעונית . רונית, יפה, תוססת, אנרגטית וצבעונית, מחליפה תלבושות וצבעים ומדברת על משמעות הצבעים בחייה ובחיינו כולנו. היא  מפלרטטת עם הקהל אשר נענה לה בשמחה ומתכוונן למשחקי תפקידים, שירה וצחוק  על מנת להגיע אל המסר החשוב ביותר – אין עוד צבע כמוך ! או כמוני… או כמוך…  לכל אחד הצבע הייחודי שלו,  התדר שלו והבחירות המתחברות לצבעים בהתאם לסיטואציות בחיים.אהיל ביצת פברז'ה (צילום: ססי פרחי)

במפגש, מארחת רונית  את חברתה, ססי פרחי, עימה למדה במכון אבני. ססי, התחילה את דרכה כאומנית יוצרת , הגיעה לעולם התיאטרון ויצרה תלבושות ותפאורות. עשרים שנה, עד לפני עידן  הקורונה ,עסקה בייעוץ אישי ויצרה אנשים מאושרים. אולם הקורונה, הובילה לשינוי דפוסי החיים  וססי מצאה עצמה מתחילה  ליצור של קערות ואהילים אותם היא  מכינה בטכניקות ה”פפיה מאשה” בשילוב צבעוניות ייחודיות וחוטים המעניקים ליצירותיה הייחודיות,  דינמיות מרשימה. כל אחת מיצירותיה היא  ייחודית  ויחידה. באירוע  הוצגו  ואף ניתן היה לרכוש גם גופי תאורה יפיפיים  ומיוחדים בדגמים שונים.

(מצ”ב תמונות של אהילים: אהיל ביצת פברז’ה צילום: ססי פרחי. אהיל נוסף צילמה מיכל גרין) אהיל של ססי פרחי (צילום: מיכל גרין)

כתיבת תגובה