אנג'ינו – משחק ההרכבה שמשגע את העולם

אנג’ינו, משחק ההרכבה התלת מימדי, שמשגע את העולם, הגיע לישראל. משחק ההרכבה הייחודי מאופיין בחלקיו השונים אשר עימם יוצרים דגמים תלת מימדיים בעזרת מוטות, (שחלקים מתארכים) ומחברים שונים המתחברים זה לזה ב”קליק”. בניגוד למשחקי ההרכבה האחרים חלקי האנג’ינו מותאמים לחיבור בארבעת צלעותיו.

אנג'ינו, משחק הרכבה תלת מימדי
אנג’ינו, משחק הרכבה תלת מימדי

המותג אנג’ינו נולד לפני חמש שנים בקפריסין, כאשר קוסטאס סיסאמוס, מהנדס ומורה להנדסה חיפש דרך מעניינת ויצירתית להדגים כיצד בונים מודלים בצורה פשוטה, כך שתלמידיו יוכלו לחוות מדע וטכנולוגיה וללמוד עליהם באמצעות משחק. וכיום המשחק מיוצר באירופה ואף זכה בפרסים בינלאומיים רבים בתחום פיתוח משחקי הרכבה וחשיבה.

ההצלחה של המוצר היא בפשטות הגאונית של החלקים. בעזרת מספר מצומצם יחסית של סוגי חלקים, ניתן לבנות מגוון עצום של מודלים שונים ומעודדים יצירתיות, דמיון, דיוק ומפתחים מוטוריקה עדינה ויכולות טכניות. חלקי המשחק עשויים פלסטיק איכותי במגוון צבעים.

אנג’ינו ישראל, הינה הנציגה הרישמית של המותג בארץ והיא מייבא ומשקוות כ- 10 דגמים שונים של אינ’גינו בארץ. הערכות מאופיינות במספר הדגמים שניתן להרכיב מהם.

המחיר המומלץ לצרכן עבור ערכות אנג’ינו החל מ- 49 ₪ ועד 700 ₪.

אנג'ינו צילום יח"צ חו"ל
אנג’ינו צילום יח”צ חו”ל

אינג’ינו 4 – 49 ₪

אנג’ינו 5 – 69 ₪ אנג’ינו 10 – 115 ₪ אנג’ינו 18 – 209 ₪ (כולל מנוע)

כמו כן קיימת בסדרה “אנג’ינו פרו” ערכות המאפשרות להרכיב 40, 60, 80 או 100 דגמים שונים בקופסא אחת. בנוסף חלק מהערכות כוללות מנוע חשמלי, פנל סולארי המאפשרים להפעיל את הדגמים הנבנים.

המשחקים מיועדים לגילאי 5 ומעלה, ומבטיחים שעות רבות של משחק והנאה.

מידע נוסף על משחקי ההרכבה של  אנג’ינו ניתן למצוא באתר האינטרנט של אנג’ינו ישראל www.engino.co.il.