אפיקומן לילדים, מה קונים?

לחג חג הפסח הבאנו לפניכם מגוון של צעצועים ומשחקים חדשים שיספקו לילדים שעות רבות של הנאה וכיף, לצד פיתוח מיומנויות חשיבה, שיתוף פעולה מוטוריקה. חג שמח 🙂 

גאוני -קיוביז
גאוני -קיוביז

יצרנית המשחקים הישראלית “גאוני”, המתמחה בפיתוח משחקי חשיבה ולימוד מקוריים לילדים, משיקה לחג הפסח מגוון של משחקים.
Cubeez  – משחק מצחיק, תחרותי, המפתח חשיבה מהירה, ריכוז, ראייה חזותית וזריזות ידיים. כמה מהר תצליחו להרכיב פרצופון מצחיק בעזרת קוביות, שבכל פאה שלהן מצויר רק חלק מהפרצופון? כל משתתף במשחק מקבל סט של 3 קוביות שעליהן מצוירים חלקי פרצופונים מצחיקים. עליהם להצליח ליצור בעזרתם, במדויק, את הפרצוף המופיע בקלף האתגר. הראשון שמצליח ליצור את פרצופון הקיוביז – מנצח וזוכה בקלף. השחקן הראשון שצובר 10 קלפים – מנצח. המשחק מכיל 12 קיוביז (4 סטים של קוביות) ו-50 קלפי אתגר.
מתאים לילדים מגיל 6 שנים. מחיר: 79.90 ש”ח.
גאוני - מאקי סטאק
גאוני – מאקי סטאק

“מאקי סטאק” MAKI STACKתחרות הכנה של מנת סושי! משחק חברתי ומהנה לכל המשפחה – ילדים ומבוגרים, המעודד שיתוף פעולה, עבודת צוות ומפתח ריכוז. מתאים ל-4 עד 6 שחקנים, הנחלקים ל-2 קבוצות מתחרות, כשהמטרה היא להכין במהירות מגדל סושי כפי שהוא מוצג בקלפי אתגר. מוצעות שתי אפשרויות מאתגרות למשחק: צ’ופסטיק –  על צוות השחקנים לפעול בשיתוף פעולה כדי להצליח לסדר מגדל סושי בעזרת האצבע המורה בלבד. אפשרות שנייה: אחד השחקנים בכל קבוצה עוטה כיסוי עיניים, ועליו להצליח לסדר נכון מגדל סושי, על פי ההוראות שחבריו לקבוצה מספקים. “מגדל הסושי” מכיל, בין השאר, בקבוק רוטב, מחצלת סושי ועוד חלקי סושי מעץ. הקבוצה הראשונה שצוברת 6 קלפים מנצחת וזוכה בתואר “מאסטר סושי”.
מתאים מגיל 7 ומעלה. מחיר 119 ש”ח.
גאוני - שחרר ת'כלב
גאוני – שחרר ת’כלב

שחרר ת’כלב – משחק מהנה המפתח חשיבה, ריכוז וראייה חזותית. המשחק מבוסס על סיפור חמוד: משתתפי המשחק מטיילים בגן הציבורי עם כלביהם, לפתע הכלבים מבחינים בארנב ומתחילים לרדוף אחריו. כל רצועות הכלבים מסתבכות זו בזו. מי יצליח לשחרר את הפלונטר? המשחק מכיל 6 רצועות שבצידן האחד כלב עץ ובצד השני, חרוז מעץ. מהלך המשחק: כל שחקן בתורו מרים את 6 הרצועות ביד אחת, אומר בקול רם את צבע הכלב שבחר, ומפיל את הרצועות על השולחן. מטרת המשחק היא לזהות ראשון את הכלב בצבע שהוכרז – ולמשוך במהרה את החרוז המחובר לרצועתו – בלי לגעת ברצועות. מי שמצליח – זוכה בעצם. מי ששוגה – מפסיד עצם. המשחק מסתיים ברגע ששחקן צבר 4 עצמות טעימות לכלב שלו.
המשחק מתאים לילדים מגיל 4.  מחיר: 49.90 ש”ח.
להשיג בצומת ספרים, סטימצקי, ברשתות ובחנויות הצעצועים.
למידע נוסף באתר http://www.geoni.co.il
GRAVITRAX המשחק המבוסס על חוקי הפיזיקה וכוח המשיכה נחשב לפורץ דרך ומהפכני בתחום משחקי החשיבה כבש את העולם ומגיע לרשת “פאזלנד”. 
גרביטרקס ברשת פאזלנד (צילום: זיגמונד פרנלי)
גרביטרקס ברשת פאזלנד (צילום: זיגמונד פרנלי)

מדובר במשחק המבוסס על חוקי הפיזיקה וכוח המשיכה שמטרתו בניית מערכת מסלולים אינטראקטיבית ומודולארית. ל GRAVITRAX שתי חוברות: חוברת של 24 משימות מחולקת לשש רמות קושי (כולל פתרונות) וכוללת ארבעה סוגים של משימות: גובה- במשימה זו רואים את המסלול ללא אריחי ההגבהה. המטרה: להניח את האריחים במקום המתאים על מנת שהכדור יגיע למשטח הנחיתה. מסילות חסרות- במשימה זו המסלול מוצג ללא המסילות. המטרה להרכיב את המסילות במקום הנכון. אריחים חסרים- איזה אריח מתאים לסימן השאלה? בכל מקום בו מוצג סימן השאלה יש להניח את האריח המתאים. רצף- המטרה לתכנן את המסלול וסדר הגעת הכדורים לנקודת הסיום. וחוברת תכניות להרכבה חופשית ובה 9 דוגמאות של מסלולים. ניתן להרכיב מסילה מאתגרת ולחוות את כוח המשיכה. ניתן לרכוש תוספות אטרקטיביות כמו תותח מגנטי, פטיש, לולאה במחירים הנעים החל מ-59.90 ש”ח .
מיועד לגילאי 8 + מחיר לצרכן 359 ש”ח.
להשיג ברשת חנויות “פאזלנד” ברחבי הארץ https://www.puzzleland.co.il/
אדם ובייבי שארק
אדם ובייבי שארק

דיאמנט צעצועים מציגה להיטים חדשים  לפסח ביניהם הלהיט בייבי שארק – בבובה מזמרת, בובות האצ’מיל בצדפות -עונת הים ועכשיו גם בובת פרווה,  סליים “הכפולה” ועוד…
בייבי שארק – השיר שכבש את על העולם עכשיו בבובה מזמרת בשני גדלים  שונים.  הלכתי עם הנכד שלי, הג’ינג’י בן השנתיים ו 4 חודשים,  איך שהוא ראה את הבייבי שארק הוא לא הסכים להחזיר. בארור שחזרנו הביתה יחד עם הבייבי שארק 🙂
מחיר בובות הבייבי שארק החל מ- 49.90 ₪ (תלוי בגודל הבובה).
האצ'ימל של דיאמנט (צילום יח"צ)
האצ’ימל של דיאמנט (צילום יח”צ)

האצ’ימל ביצי איסוף – האצ’ימלס, בובה הפרוותית השוכנת תוך ביצה. מעט חום ואהבה ומתוך הביצה בוקעת בובת האצ’ימל פרוותית וחמודה.
לאחר מכן מלמדים את ההאצ’ימלס לשיר, לרקוד לאכול, לדבר ועוד.
ביצת האצ’ימלס בייבי צ’יטרי – חדש ובה הדמויות האהובות בעונת חדשה – עונת הים. מחיר: החל מ- 49.90 ₪
האצ’ימל – בבובות פרווה  – הבובה האהובה עכשיו כבובת פרווה מתוקה ונעימה. מחיר- 99.90 ₪
טרנד הסליים מבית דיאמנט (צילום: יח"צ)
טרנד הסליים מבית דיאמנט (צילום: יח”צ)

טרנד הסליים ממשיך: 
סליים “הכפולה”  – שקשקו את זה – סליים של התוכנית האהובה.  מאושר ע”י מכון התקנים ובטוח לשימוש.
מחיר : 34.90 ₪.
פצצות אמבטיה – לחווית אמבטיה מפוצצת, הכינו בעצמכם פצצות אמבטיה מפנקות. מתמוסס במים. ערכה להכנה עצמית. 2 סוגים שונים, בכל סוג 3 דגמים שונים. דגמים חדשים.
מחיר: 49.90 ₪.
ניתן למצוא בפריסה ארצית ברשתות הצעצועים ובחנויות פרטיות.
אנונימה אורביז
אנונימה אורביז

חברת “אנונימה”, יבואנית ומשווקת של צעצועים ומבחר ענק של מוצרי ילדים’ משיקה מגוון של דמויות, בובות וצעצועים ובהם סדרות אספנות של הלהיטים העולמיים BOXY GIRLS,POMSIES ORBEEZ ,SQUEEZAMALS ו-GRUMMBLIES
“אנונימה” משיקה את להיט הקסם – ORBEEZ (אורביז) – האורביז הוא מיכל קסם עגול, הנראה כאילו שהוא מכיל כדורוני ג’לי שקופים. אבל אם תמלאו את המיכל במים – יתחולל קסם ויתגלה במיכל יצור חמוד! אפשר להוציא את היצור למשחק, אפשר להשאירו במיכל עם המים, ואפשר לרוקן את המים, והחמודון ייעלם. האורביז מגיעים בשתי סדרות, בכל סדרה 10 דמויות, לאיסוף ולמשחק. גודל המיכל 9 ס”מ.
מחיר: 49.90 ש”ח. מתאים מגיל 5 שנים.
אנונימה - דמויות סקוויזמאלס
אנונימה – דמויות סקוויזמאלס

“אנונימה” משיקה את גם את דמויות SQUEEZAMALS (סקוויזמאלס) – דמויות רכות ונעימות למגע וללחיצה, המפיצות ריח נעים ומשכר. הן מגיעות במגוון דגמים, גדלים וצורות, כגון קינוחים (צורות של מרשמלו, גלידה, עוגה ועוד), פרצופונים מתוקים, בעלי חיים ועוד. חלק מהדגמים מוצעים כמחזיק מפתחות שאפשר להצמיד לתיק, לארנק, למפתחות ועוד. את הבובות אפשר להניח על המיטה, אפשר לקשט בהן את המדף, ואפשר לחבק וללטף.
לסקוויזמאלס 7 סדרות, בכל סדרה 7–10 דמויות (גודל: כ-6 – 20 ס”מ). מתאים מגיל 3.
מחירים: 29.90 ש”ח, 49.90 ש”ח, 99.90 ש”ח (תלוי בדגם).
BOXY GIRLS -אנונימה
BOXY GIRLS -אנונימה

“אנונימה” החלה לשווק את הלהיט החדש BOXY GIRLS (בוקסי גירלס) – מותג אמריקני של בובות אופנתיות, הלבושות על פי צו האופנה האחרון. הבובות משווקות באריזה עם 5 קופסאות מתנה סגורות, המכילות פריטים שזה עתה הגיעו “בהזמנה מהאינטרנט”. הילדים אינם יודעים מה יש בקופסאות, וזו הפתעה גם עבורם לגלות את הפריטים השווים שארוזים בקפידה בתוך כל קופסה. באריזות המשלוחים אפשר למצוא מגוון פריטים הכוללים פריטי ביגוד, נעליים, אקססוריז, תכשיטים ועוד, המתאימים לבובה. לבובה האופנתית גם שיער ארוך שאפשר לסרק, ואפשר גם לעצב לה תסרוקות שונות.
סדרת הבובות מכילה 4 דמויות: אנה, מילה, קיקי והייזל, שגודלן 23 ס”מ. אפשר לרכוש גם אריזה נפרדת המכילה 6 קופסאות מתנה (ללא בובה) וכך להגדיל את פריטי הלבוש והאקסוסריז לבובה.
אנונימה - BOXY GIRLS
אנונימה – BOXY GIRLS

מחיר בובה עם 5 קופסאות: 129 ש”ח. מחיר אריזה של 6 קופסאות מתנה: 69 ש”ח.
בנוסף לבובות, המותג מציע סדרות נוספות:
סדרת בובות מיני: כוללת 6 דגמים של בובות קטנות, בגודל 8 ס”מ. בכל אריזה בובה ו-3 קופסאות הפתעה. מחיר: 49.90 ש”ח.
סדרת חיות הכוללת קוף, ינשוף, חתול וכלב. בכל אריזה בעל חיים ו-2 קופסאות הפתעה, המכילות מגוון פריטים לבעלי החיים ובהם קולר, כלי לאוכל ועוד. גודל החיות – 4 ס”מ, מחיר: 49.90 ש”ח.
כל הסדרות מתאימות לילדים מגיל 6 ומעלה.
אנונימה - בובת פומסיס
אנונימה – בובת פומסיס

“אנונימה” משיקה את בובות POMSIES (פומסיס) – בובה פרוותית אינטראקטיבית, המגיבה למגע וללחיצה. כשמלטפים אותה ולוחצים לה על האף היא משמיעה מגוון של צלילים מתוקים, צבע עיניה מתחלף לצבעים זוהרים שונים המצביעים על מצב רוחה, וזנבה רוטט. לבובה 50 תגובות שונות! הזנב הארוך של הפומסיס יכול להתלפף סביב פרק כף היד, התיק, הקוקו, הנעליים ועוד, כך שאפשר לקחת אותה לכל מקום. הבובה מגיעה עם מברשת אישית לסירוק ולפינוק. הסדרה כוללת 5 בובות במגוון צבעים.
מחיר: 129 ש”ח. מתאים מגיל 3 ומעלה.
אנונימה - מפלצוני גרומבליס
אנונימה – מפלצוני גרומבליס

“אנונימה” משיקה את סדרת המפלצונים GRUMMBLIES (גרומבליס)  – הגרומבליס הם מפלצונים אינטראקטיביים, פרוותיים ומצחיקים, שבלחיצה על הבטן מגיבים בשירה, צחוק, גידופים, גערות, נפיחות ועוד. מדובר ביצורים שחיים במסתור ולא כל אחד זוכה להכירם. הם קופצניים, שובבים וקצרי רוח, ולכל אחד מהם 40 תגובות וצלילים שונים, שיפתיעו אתכם בכל פעם מחדש. הסדרה כוללת 4 דמויות. מחיר: 149 ש”ח. מתאים מגיל 3 שנים.
להשיג בטויס אר אס, הפיראט האדום, עידן 2000, כפר השעשועים וחנויות הצעצועים השונות.
מה העונה - אקספלור טויס
מה העונה – אקספלור טויס

חברת אקספלור toys- יבואנית משחקי חשיבה ויצירה לילדים, מציגה את משחקי הקופסא והצעצועים המומלצים לקראת הפסח. משחקים שמשלבים גם הנאה וגם תורמים להתפתחות של הילדים, חוויה מהנה לכל המשפחה, מחוץ למסכים.
בקטגורית משחקי החשיבה, אפשר למצוא: מה העונה – מבית kidiz
מי הראשון שיזהה את עונת השנה. אתם מוזמנים ללמוד על עונות השנה ועליכם למצוא במהירות האפשרית את התמונה המתאימה לעונה שלה. המשחק מלמד את הילדים על עונות השנה , מפתח חשיבה יצירתית, מהירות תגובה, קשר בין עין ליד.
מתאים לגילאי : 3 +.  מתאים ל 2-4 שחקנים. מחיר מומלץ לצרכן:89.90  ₪ .
לוז - LOZ
לוז – LOZ

בקטגורית משחקי בניה והתפתחות, אפשר למצוא: לוז – LOZ
משחק בנייה והרכבה עם אין ספור דמויות ומודלים. החברה מייצרת דמויות ומבנים להרכבה מקוביות הרכבה קטנות. המודלים נבנים בתלת מימד, ההרכבה היא לפי תוכנית בנייה כאשר הבנייה היא לפי שלבים. הבנייה מלמדת את הילדים לעבוד לפי שלבים,לקרוא תוכניות, מוטוריקה וסבלנות. והעיקר מוציאה את הילדים מהמסך!!!, בשלל הדמויות והמבנים ניתן למצוא: דמויות של גיבורי על ועד חיות, כולל מגוון גדול של מבנים מוכרים מהעולם, כמו הבית הלבן ועד ספינת המלחמה סנטה מריה.. החיבורים מאד איכותיים ובגב כל אריזה ניתן למצוא הסבר על המבנה, כך שלא רק בונים גם מקבלים מידע .
המשחק מתאים לילדים מגיל 10 ומעלה. מחיר מומלץ לצרכן: החל מ- 39.90 ₪
Balibazoo ,אקספלור טויס
Balibazoo ,אקספלור טויס

Balibazoo – הבובות החדשות לתינוקות – גלו את העולם המופלא של בובות הקטיפה Balibazoo. בובות בעלי חיים, מלאות בצבע ומכילות נשכנים, תרמילים, רעשנים, פעמונים ועוד. צעצועים המתאימים לרכב, עגלה ותלייה,  הקליפס המחובר מאפשר לתלות אותה על גגון עגלה, סל-קל, עריסה וכל מקום אחר. מתיחה של הבובות משמיעה נגינה, הבובות ניתנות לכיווץ וחוזרות חזרה לגודלן. הצעצוע מפתח את החושים של הפעוט ועוזר לו לפתח את יכולות התיאום של הראייה לידיים. מגוון של בובות מתוקות, בעלי פנים גדולות וחייכניות, ומלאי שמחה.
הבובות מתאימות לגילאי 0-2   מחיר מומלץ לצרכן: 39.00 ₪  – 99.00 ₪
צופן דה וינצי ,אקספלור טויס
צופן דה וינצי ,אקספלור טויס

צופן דה וינצ’י – משחק קופסה – משחק חשיבה שתהפכו בו להיות בלשים חוקרים, ותנסו לפצח מה הקוד. כל אחד לוקח לעצמו 4 אבנים ומניחם בשורה, זהו הצופן הסודי האישי. כל שחקן בתורו מרים אבן מן הקופה ומנסה לנחש מספר אחד מהצופן של אחד השחקנים (לפי בחירתו). אם הניחוש שלו שגוי, עליו לגלות לכולם את האבן שכרגע לקח מהקופה, ולהניחה גלויה במקום המתאים בצופן שלו. אם ניחש נכון הוא רשאי לנחש אבן נוספת מאבני היריבים או להניח את האבן מוסתרת בין אבני הצופן שלו. שחקנים שהצופן שלהם פוצח יוצאים מן המשחק. המנצח הוא השחקן האחרון שהצופן שלו לא פוצח.
מגיל 8 עד נוער ומבוגרים. מחיר מומלץ לצרכן: 89.00 ₪
חברים, הילדים כבר עושים את ההכנות לקראת חיפוש האפיקומן ומה הם יקבלו שימצאו אותו. פסח זו תקופה שההורים, הסבים והסבתות, כולנו הולכים לקנות לילדים משחק או צעצוע חדש במתנה לחג. ארוחת החג והמפגשים המשפחתיים, הם הזדמנות מעולה לבלות עם הילדים ולשלב בבילוי משחק חברה שגם מהנה וגם תורם לחשיבה ולפיתוח היכולות של הילד.