“ארכיטקטורת חיים” על פי אודליה אלכסנדרוביץ

אודליה אלכסנדרוביץ השיקה את ספרה השלישי – להפוך לסיפור הצלחה בשיטת “ארכיטקטורת חיים”. מילה של “אמא נגה”.

הוזמנתי להשקת ספרה השלישי של אודליה אלכסנדרוביץ, להפוך לסיפור הצלחה בשיטת “ארכיטקטורת חיים”. התחברתי מאד למושג “ארכיטקטורת חיים” והחלטתי להגיע, זה נשמע לי מאד מעניין ומתחבר מאד למנטרות האישיות שלי. ההשקה נערכה בבית הפרטי של אודליה אלכסנדרוביץ, בהוד השרון, בחצר, מסביב לבריכה. להשקה הגיעו מתאמנים מהקורס הנוכחי ומתאמנים שסיימו את הכשרת ושתפו גם אותי בהצלחת האימון שלהם.

על פי “מילוג” המילון העיברי החופשי ברשת, הצלחה (נקבה) שם פעולה של הִצְלִיחַ: השיג את מבוקשו. “בסוף הצלחתי לסיים ראשון בתחרות.”.

ואל תחשבו שהצלחה היא שווה. כל אחד יש לו את ההצלחה האישית הפרטית שלו. כמו שאין שני אנשים שווים עם אותן תכונות וכ’ כך גם ההצלחה, אינה שווה. שונה מאדם לאדם. ותחושת הצלחה גם היא כמובן… סובייקטיבית.

אז, מי את אודליה אלכסנדרוביץ ?

אלכסנדרוביץ, יועצת ארגונית בכירה בהכשרתה, עוסקת בתחום האימון כבר מעל עשור. היא מרצה ומנחת סדנאות בארץ ובחו”ל. מאמנת אישית, עסקית, ומגשרת מוסמכת ומפתחת את שיטת “ארכיטקטורת חיים” המאמנת להצלחה.

אודליה מאמנת בשיטה ייחודית שהיא פיתחה בשם “ארכיטקטורת חיים”, שמזכירה במהותה תהליך של בנייה והתחדשות בכך שמתחשבת בתנאי שטח, אופי, ייעודו של מבנה, הצרכים של השוהים במבנה, הרצונות, החלומות, היא מעצבת מבנה מקורי העונה על התנאים הסביבתיים, על הצרכים האישיים, המגבלות, התקציב ועדיין מאפשרת לנו בית העונה על דרישותינו, מאפיין את אישיותנו, מאפשר לנו נוחות ובטחון ואף פרקטי עבורנו.

ספרה השלישי של אודליה, “להפוך לסיפור הצלחה” הוא מדריך מעשי ואינטראקטיבי שיעזור לכם למצוא את הייעוד שלכם, לספר לכם במה אתם יכולים להצליח, להרוויח, ואיך תוכלו לעצב את סיפור ההצלחה האישי שלכם.

כלומר מדובר בשיטה שלאחר ניתוח אישיות וסגנון חיים – עוזרת לכל אדם להבין את הייעוד שלו ואת הדרך הנכונה להגיע אליו, לא משנה באיזה תחום מדובר, ולחיות את החיים הטובים ביותר שהוא יכול.

במהלך האירוע, נערכה הרצאה של אלכסנדרוביץ שהציגה את עיקרי שיטת האימון ואף הזמינה את הקהל לקחת חלק פעיל ולמלא שאלון אינטראקטיבי בו כל אחד ואחת מהמשתתפים ענו על שאלות שעזרו להגדיר את ייעודו ולנסח את כללי ההצלחה שלו.

אודליה מחדדת את המילה ייעוד, ומציעה נוסחה למציאת הייעוד האישי שלנו, כלומר, מיהו האדם אותו נועדתי להיות, מה אני צריכה לעשות בחיים על מנת להגשים את אותו ייעוד אישי, ומוסיפה ומצטטת את דברי מארק טויין ” מהם שני הימים הכי חשובים בחייו של אדם? היום שהוא נולד והיום שהוא מבין למה.”
מהם שני הימים כי חשובים בחייו של אדם.


שאלתי את אודליה הסבירי בבקשה במילים בודדות ” מהי ארכיטקטורת חיים” ?

ארכיטקטורת חיים היא שיטה לקבל החלטות טובות ויצירת תוכני חיים מוצלחת. אהבתי 🙂

הספר להפוך לסיפור הצלחה בשיטת “ארכיטקטורת חיים” מרתק! כלולים בו סיפורי הצלחה של אנשים שכולנו מכירים ביניהם אריק זאבי, פרופ’ רפי קרסו ועוד… שאלונים אישיים, הצעות למה לעשות ואיך בהתאם ליכולות שלנו. ממליצה בחום! בהחלט יש מה ללמוד ממנו וליישם 🙂 מילה של “אמא נגה”.

אודליה עם איש היח”צ גולן נהרדעא

ספר זה מצטרף לספריה הראשונים של אלכסנדרוביץ:

אשריך וטוב לך – המדריך לאושר מאלף ועד ת

ו-להיות אני במיטבי – המדריך למציאת הייעוד – שגם תורגם לאנגלית והפך לרב מכר באמזון “To be me at my best”

בין לקוחותיה בנקים, חברות אשראי, חברות ביטוח, הייטק, פיקוד העורף ועוד

האורחים קיבלו מאודליה את הנוסחה הסודית של כל אדם להצלחה – מה שהעניק הצצה אל החיים שיכולים להיות לכל אחד מהם, אם רק יגדירו לעצמם יעדים נכונים לחיים.

את ספריה של אלכסנדרוביץ ניתן למצוא ב: http://campus.lifearchitecture.co.il/org

להרשמה לסדנאות של אודליה ולאימונים אישיים יש לפנות ל: https://lifearchitecture.co.il/cours-masha/

קישור לאתר הבית: https://lifearchitecture.co.il/

פייסבוק: https://www.facebook.com/odeliaalexandrovitz

כתיבת תגובה