את "היום הכי טוב בשנה" חוגגים ברשת Black

את “היום הכי טוב בשנה” חוגגים ברשת Black. בוחרים את הפרקים האהובים של “בובספוג” ומזמינים חברים לאכול ארוחת ילדים ברשת Black.

בוב ספוג ברשת Black
בוב ספוג ברשת Black

רשת Black, ממשיכה לרענן ולגוון את חווית הביקור של משפחות וילדים המגיעים למסעדות הרשת. לכבוד חג הפורים הבא עלינו לטובה חברה רשת Black לערוץ ניקולדיאון המשדר את סדרת הילדים האהובה “בובספוג” לפעילות “היום הכי טוב בשנה”. ערוץ ניקלודיאון מאפשר אחת לשנה, לילדים לבחור בעצמם באלו פרקים הם יצפו במסגרת מרתון פרקי “בוב ספוג” המתקיים בחג פורים.

כל מה שעל הילדים לעשות זה להיכנס לאתר www.nick.co.il ולבחור את הפרקים האהובים עליהם, במסגרת הפעילות המיועדת לכל המעוניין, ישתתפו הילדים בבחירת הפרק המועדף מסדרת הילדים הפופולרית, כשחלקם יוכלו לזכות בפרסים – ארוחות ילדים ממותגות “בוב ספוג” אותן יוכלו לממש ברשת.

ארוחת הילדים של רשת Black מעניקה לילדים חוויה ייחודית המשלבת בין ארוחה להפתעות ושעשועים הכוללים בין היתר מספר חוברות צביעה שונות, קעקועים, קרטיב “בוב ספוג” ועוד.

עד לתאריך 23.02.13 יוכלו כל המעריצים את סדרת הילדים “בובספוג” להיכנס לאתר ניקולדיאון ולבחור בעצמם את פרקי “בוב ספוג” האהובים עליהם מתוך האופציות הרלוונטיות. רק מי שמשתתף בהצבעה יוכל לזכות בארוחות ילדים ביחד עם עוד 4 חברים.  איתם יוכל להגיע לאחד מחמישה עשר הסניפים של הרשת בארץ.

רשת Black מחויבת ללקוחותיה להגשים  את החזון של רשת בשר איכותית המיועדת לספק חוויה של אוכל איכותי ואוירה נעימה ואינטימית למשפחות.  בכל חודש מוצעת ברשת מנת חודש ייחודית, בתחילת השנה הושק תפריט בריאות המציע מנות שאינן עולות על 500 קלוריות לספורטאים ולכאלה השומרים על הבריאות. ועכשיו הגיע תורם של הילדים ליהנות מאוכל איכותי ומחוויה כיפית במסגרת שת”פ “בובספוג” בחגים ובסופי השבוע מתקיימות פעילויות ופינות יצירה עם דמותו של הספוג הצהוב, קאטוואט בגודל של אדם מוצב בכניסה לסניפי הרשת כך שהילדים יכולים להיכנס לחוויה ולצלם את עצמם עם דמותו המרובעת של הספוג הצהוב כבר בעת ההגעה.

כתיבת תגובה