באירוע גדול ומרגש מון פלטין השיקה סדרת צבעי שיער

המותג מון פלטין השיק אמש באירוע נוצץ במיוחד, את סדרת צבעי השיער החדשים ל – 2024. באירוע השתתפו מאות מעצבי שיער מובלים מהארץ ומהעולם בתצוגת תספורות ותסרוקות בצבעים מדהימים, עם דוגמניות רבות ומעצבי השיער של המותג מכל הארץ. חגיגה אמיתית מילה של “אמא נגה”.

צילום באדיבות יח”צ

חברת “מון פלטין” Mon Platin למוצרי שיער, היא עסק משפחתי הקיים מזה 30 שנה, מותג עולמי המשווק לב – 54 מדינות, שמפתח ומייצר כ-700 מוצרים שונים לכל נישת מוצרי השיער. לאחרונה פיתחה החברה מוצר חדש בתחום צבעי השיער המקצועיים Mon Platin Professional המיועד רק למעצבי שיער ולשוק המקצועי, ולא ניתן לרכשו במדפי חנויות הפרפומריות. Full Cover הוא המוצר החדש של “מון פלטין” שמחולל מהפכה בעולמות צבעי השיער.

ההשקה נערכה במתחם יד חרוצים 11 בת”א באירוע נוצץ והרבה אושיות מתחום עיצוב השיער אסתטיקה ועוד… כולם נהנו ממוזיקה ט ובה, אוכל נפלא, יינות וקוקטטילים ובירות שנשפכו כיין. בכניסה קיבל את פנינו סקספוניט וצמד רקדניות שריחפו מעל כולם באוויר.

מוסיקה טובה וזמרת הנעימו את זמנינו. חוויה מרגשת! שאפו על אירוע נפלא 🙂 מילה של “אמא נגה”.

צילום באדיבות יח”צ

כדאי לדעת כי בתחום צבעי השיער ישנם 2 סוגי צבע לשימוש וכל מעצבי השיער בעולם משתמשים באותה שיטה: “צבע קבוע” שנועד לצביעת שורשי השיער ושיער שיבה, הוא צבע המותאם לטון ולגוון השיער של הלקוחה. וישנו צבע “חצי קבוע” שמגוון שיער מובהר ומכיל ריכוז נמוך במיוחד של אמוניה אם בכלל. לכל מעצב שיער יש במספרה מדף לצבע “קבוע”, ומדף שני לצבע “חצי קבוע”.

מימין ניסים מזרחי מנהל המותג וגולן נהרדעא איש היח”צ

המהפכה של מון פלטין

החברה פיתחה ליין חדש Full Cover שהוא פטנט בלעדי שלהם, שמייעד צבעי שיער לפעולה נוספת, המשנה צבע קבוע לחצי קבוע. כלומר, שתי פעולות במיכל אחד המתאים לשתי המטרות. עבור מעצב השיער מדובר בחיסכון משמעותי בעלויות היות ורוכש רק מוצר אחד, וגם חיסכון משמעותי במקום אחסון במספרה. ויש גם תרומה לקהילה בשמירה על כדור הארץ והסביבה של חברת “מון פלטין”, שמפחיתה בחצי את כמות מוצרי האריזה.

יותר מזה,

אם עד היום לכל מעצב שיער ישנה היכולת לייצר 20 גוונים, הרי שהחומר החדש Full Cover מציע קטלוג עם 400 גוונים חדשים כמותם טרם נראו, זאת בעזרת פורמולות מיוחדות שהחברה מספקת למעצב השיער. כך – כל מעצב שיער הופך לאמן שמייצר אמנות לשמה. הוא יכול להמציא את הגוונים הבלעדיים שלו וליצור לוק ייחודי לכל לקוחה לפי בחירתה, גוונים מיוחדים שאין לאף אחת אחרת.

השינוי משמעותי גם בתהליך עבודה ממה שנהוג עם צבעי השיער הקונבנציונליים בו מעצב השיער מורח את הצבע על שורשי השיער בעזרת מברשת, פעולה שלוקחת כ-20 דקות לפחות. את החומר החדש לא מורחים על הראש, כי אם שופכים ומקציפים! תהליך קל ונוח שלוקח רק בין 5-7 דקות בלבד.

ומה עם התוצאות?

השימוש במוצר החדש של “מון פלטין” מעניק ללקוחה רווח כפול, כי מעבר לגוונים חדשים וייחודיים, במהלך הצביעה מתקיים גם תהליך של שיקום השיערה, כי כששיער נצבע בבלונד נוצר נזק אותו ניתן לשקם בזכות Full Cover.

והתוצאות? הן גבוהות וטובות עד פי 35% יותר משאר המוצרים בשוק של המתחרים הדומיננטיים, השיער מלא ברק, רך, ובעל נפח ותנועה, והצבע נשמר לאורך זמן. המוצר החדש Full Cover של מון פלטין, גם מגוון, גם מציע מגוון רחב וחדש של צבעים וגוונים ליצירת מראה ייחודי לכל אחת, וגם משקם את השיערה.

בואו ליצור אמנות חדשה בעולם צבעי השיער, ולהמציא גוונים חדשים במגוון אין סופי, עם הליין החדש Full Cover של חברת “מון פלטין”

מי היא חברת מון פלטין, Mon Platin

מוצרי החברה הם כחול לבן ומיוצרים בישראל, משווקים בישראל וב – 54 מדינות בעולם. מוצרים החברה הם זוכי תחרויות רבות, ואף קיבלו אות הוקרה מנשיא המדינה מר רובי ריבלין כייצואן מצטיין לשנת 2013.
המפעל פועל תחת תקן GMP קוסמט ISO 22716 התקנים המחמירים ביותר לייצור מוצרי קוסמטיקה, במפעל מכשור חדיש עם טכנולוגיות מתקדמות ביותר, ועם מעבדת מחקר ופיתוח פנימית המפתחת מוצרים חדשניים באיכות הגבוהה ביותר בהתאם לצרכי הלקוחות.
המפעל מקפיד על בקרת איכות בתהליכי הייצור, ומפנה משאבים, חשיבה חדשנית ושנים של ניסיון למתן הפתרונות הטובים ביותר ללקוחות ומוצרים חדשניים והאיכותיים ביותר.

המוצרים לא נוסו על בעלי חיים

להשיג במספרות המקצועיות המובילות בכל רחבי הארץ.

אתר: https://www.monplatin.co.il/

כתיבת תגובה