באלה הידיים

דויד קוניק, מטפל ברפואה סינית פיתח טיפול ייחודי להצערת הפנים ללא מזרק וללא סכין, פותח קורס לקוסמטיקאיות (ולא רק) ממליצה לכם בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”. 

דוד קוניק- מאסטר ברפואה סינית
דוד קוניק- מאסטר ברפואה סינית

כבר כמה שנים שאני מסקרת את תחום טיפולי הפנים. לאחרונה, קיבלתי הזמנה להגיע ולסקר “פיתוח חדש בתחום הטיפוח והטיפול ההוליסטי בישראל עיסוי פנים צוואר וקרקפת על פי הרפואה הסינית, מסיר סימני עייפות וקמטים ומעניק אנרגיה וחיוניות. קורס חדש בהדרכת דוד קוניק מומחה ברפואה סינית, לקוסמטיקאיות ומטפלים הוליסטיים”.
עיסוי פנים, צוואר וקרקפת נשמע לי מאד מעניין. ביררתי על דויד קוניק. דוד קוניק מומחה בעל שם ברפואה סינית, מרצה בכיר ומהמורים הטובים בישראל (מכללת רידמן), מטפל בהצלחה בנשים גברים וילדים מרחבי הארץ, פיתח טכניקה – שיטת טיפול, המבוססת על רפואה סינית מסורתית ומיועדת לעור פנים עייף ומקומט. באמצעות עיסוי פנים צוואר וקרקפת ושימוש בכוסות רוח מיוחדות, מגבירים את זרימת הדם לפנים מטשטשים קמטי עייפות ומבריאים את מראה העור.
קוניק מכונה בפי מטופליו ‘הקוסם’, בזכות יכולתו המהירה לפתור בעיות רפואיות דרך דיאגנוזה מדויקת המבוססת על הרפואה הסינית. עם השנים הוא הפך למנטור מבוקש בתחומו למטפלים ולסטודנטים רבים, הבאים ללמוד ממנו במכללת רידמן ולקבל השראה וידע. הקליניקה שלו נמצאת בישוב, בית דגן.
דוד קוניק- מאסטר ברפואה סינית
דוד קוניק- מאסטר ברפואה סינית

כאן החלו לצלצל לי פעמונים בראש… אחותי, גרה בבית דגן, כבר שנים מטופלת אצל מדקר הגר בישוב שלה. כמות הפירגונים והתשבוחות שלה ממנו הם אינסופיים וכל פעם היא אומרת ‘נגה, את חייבת להכיר אותו הוא פשוט עושה בי פלאים’. וכל פעם אני אומרת כן ו… החיים ממשיכים הלאה. צלצלתי אליה לברר האם היא מכירה? מעברו השני של הקו נשמעו קריאות שימחה “בארור זה דוידי שלי, את חייבת להכיר”. לפעמים, החיים מזמנים לנו מפגשים וסוגרים לנו מעגלים. החלטתי ללכת. צלצלתי, קבעתי אבל, את מחמאותיה ושלל התשבוחות של אחותי… לא הסגרתי 🙂
השבוע, הגעתי לקליניקה של דויד קוניק בישוב בית דגן. את הדלת פתח לי דויד, גבר נאה, פנים מאירות בחיוך נפלא, עגילים באוזן, מקועקע בגופו ועיניים טובות 🙂 תכלס, זה לא הדימוי של ‘מטפל’… 🙂
דויד קוניק, מטפל ברפואה סינית משנת 2001. הוא בוגר המסלול הראשון לרפואה סינית במכללת רידמן, אותו סיים בהצטיינות ונשאר ללמד שם כמרצה מוביל ומלמד בכל השלוחות ובכל המקצועות של הרפואה הסינית. דיקור, צמחים, פיזיוטרפיה טווינה, משם נגזר טיפול הפנים.
ב – 5 שנים אחרונות הוא מתמקד רק בדיקור. ההתמחות שלו בקליניקה היא אורטופדית בשילוב טווינה בשילוב מגע, מטפל הרבה בחרדות ובעיות מעיים.
באלה הידיים - דויד קוניק
באלה הידיים – דויד קוניק

סיפרתי לו שגם אחותי מטופלת אצלו, הוא שאל לשמה אך סירבתי, עניתי ‘רק בסוף הפגישה…’ המשכתי וציינתי ש”היא כל הזמן מפליאה בשיבחו ואומרת לי שאני חייבת להכיר את דוידי…”… כאן נכשלתי בלשוני, לפי זיק הצחוק בעיניו הבנתי שהוא קישר… הוא צחק וענה “רק אחת קוראת לי דוידי וזאת תמר”. נכון צחקתי 🙂
המשכנו בשיחה. דויד סיפר שלאחרונה הוא פיתח שיטה פורצת דרך, המבוססת על הרפואה הסינית המסורתית, בתחום עיסוי פנים צוואר וקרקפת ובימים אלו הוא מעביר קורס חדש לקוסמטיקאיות ומטפלים הוליסטיים. השיטה של עיסוי פנים פיתוח שלו בנגזרת של הטיפול הסיני, הוא לא בא להחליף הצערת  פנים, אבל נותן דגש על הזרמת דם יפה לפנים, התוצאה הנראית לעין היא שיפור מיידי במצב הפנים הנשאר עד 4 ימים לאחר הטיפול.
התחלנו בטיפול. לעיסוי הפנים דויד משתמש בשמן אבוקדו. העיסוי מתחיל מהצוואר התנועות כלפי מעלה, תנועות חזקות, חמות המזרימות את הדם לפנים מבסיס הצוואר כלפי הפנים למעלה, כל התנועות באותו הקצב ובאותה העוצמה. אחר עיסוי הפנים שהתנועות שם ממרכז הפנים החוצה, סוג של מגהץ גדול המותח את הפנים, משם עברנו לעיסוי האוזניים ולסיום עיסוי הקרקפת עם שמן קוקוס.
בתחילת הטיפול נשאלתי אם אני רוצה לדבר או לשתוק. ואני אחת דברנית אמרתי בטח לדבר… שוחחנו תוך כדי הטיפול, שעה שלמה, הרגשתי שלא רק טיפול פיסי עברתי אלא גם טיפול פסיכולוגי.
בתום הטיפול הבטתי על עצמי במראה – פנים נטולות איפור, פנים זורחות, עיניים נוצצות, עור קורן מתוח ויפה. התרגשתי מאד 🙂 ולא תאמינו… שכחתי לצלם 🙂 זה היה פשוט נפלא, טיפול פנים להצערת פנים ללא מזרק, ללא סכין ללא קרמים פשוט ככה והפנים נראות נפלא ועור הפנים מתוח. בהחלט בשורה 🙂 ממליצה לכם בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.
כדאי לכם עוד לדעת –
לדוד קליניקה פרטית במרכז הארץ אליה מגיעים מטופלים רבים מהארץ ומחו”ל, אנשי עסקים, רבנים, שחקנים וזמרים מפורסמים ואנשים שחייהם דינמיים והם מבלים זמן רב בטיסות ובמעבר בין יבשות. מתוך ניסיון רב שצבר בטיפולים הוא החליט להעביר קורס פרטי מרתק ואטרקטיבי בתחום עיסוי פנים, המבוסס על טכניקה מסורתית, שקיימת אלפי שנים, ברפואה הסינית ושאותה המשיך לפתח בעצמו.  העיסוי מתחיל בצוואר האחורי וכולל את הפנים והקרקפת. משך הטיפול כחצי שעה עד 40 ד’.  העיסוי מתבצע עם שמן אורגני עדין, וכוסות רוח מיוחדות המתאימות לעור הפנים. מטרת העיסוי להגביר את זרימת הדם לפנים, לשפר את מראה העור, להסיר סימני עייפות ולהעניק אנרגיה וחיוניות. מטופלים העוברים עיסוי זה מדווחים בסיומו, על מראה פנים זוהר והרגשה מרוממת. אלו המסתייגים מזריקות בוטוקס והתערבות פולשנית אחרת יכולים ליהנות מטיפול זה ולראות תוצאות מידיות במרקם העור.
הקורס כולל לימוד תאורטי, טכניקה ותרגול ובסיומו ניתנת תעודה.  הקורס מתאים לקוסמטיקאיות, מטפלים בתחומי גוף נפש ורופאים המעוניינים להרחיב את השכלתם בתחום ההוליסטי.
לפרטים נוספים מוזמנים לפנות לדויד קוניק – 0542992007

לפוסט הזה יש 2 תגובות

 1. יפעת טייג

  מעוניינת בפרטים נוספים
  תודה יפעת

  1. נגה רוזנברג

   היי יפעת,
   מוזמנת ליצור קשר ישיר עם דויד קוניק.
   נייד – 0542992007
   בברכה,
   נגה רוזנברג – אמא נגה.

כתיבת תגובה