בואו ועלו על רכבת הכלניות. מילה של "אמא נגה"

צ’יק צ’יק הרכבת, הנה באה הרכבת בואו ילדים לשבת… הרבה שירים נכתבו על הרכבת ועכשיו אולי שיר חדש? רכבת הכלניות יוצאת לדרך. נסענו, נהננו ואהבנו מילה של “אמא נגה”.

דרום אדום- צילום רפי בביאן
דרום אדום- צילום רפי בביאן

היכונו היכונו, פסטיבל “דרום אדום” מתחיל ע-כ-ש-י-ו!!! השנה יש חדש, רכבת הכלניות. כל יום שישי בהמלך חודש פברואר אתם מוזמנים לעלות על הרכבת הכי פורחת בארץ “רכבת הכלניות”.

הכייף מתחיל עוד לפני…

יציאה מאזור המרכז – נקודת איסוף ראשונה בהוד השרון דרך כפר סבא, ראש העין, פ”ת, בני ברק, ת”א, חולון, בת ים, ראשל”צ, יבנה, אשדוד, אשקלון עד לתחנת שדרות.

ראשית עליכם להיכנס לאתר של רכבת ישראל (לפחות יומיים לפני) ולהרשם מראש. כך תבטיחו את מקומכם ברכבת הכלניות.

לאחר, עליכם להגיע חצי שעה לפני צאת הרכבת לתחנה ומרגע זה אתם מתחילים להינות. הרכב חונה בחניה ואתם מתחילים את הטיול. כבר ברכבת יחכו לילדים הפעלות שונות. פאזלים, משחקים, צבעים ודפי צביעה ושאר חומרי יצירה והפתעה… (ברור שאנחנו יודעים, אבל, הבטחנו לא לגלות לכם…).

כמו כן ישעשעו אתכם הליצנים והשחקנים שיעברו בין הקרונות, ילוו אתכם במשך הנסיעה וינעימו את זמנכם.

תחנת שדרות (צילום: שבתי טלר)
תחנת שדרות (צילום: שבתי טלר)

זהו, הילדים מטופלים ואתם יכולים להרגע ולהרשות לעצמכם להינות. אין את הלחץ של הנהיגה, אין את תלונות הילדים … נו, מתי מגיעים.., או, אמא הוא הרביץ לי, אבא הוא הציק לי… כל התלונות המוכרות לנו ולא אהובות שנוצרות במהלך הנסיעה – מבוטלות.

הילדים עסוקים וכן, גם לכם מגיע להינות.

מגיעים לתחנת שדרות. התחנה החדשה של רכבת ישראל והתחנה הכי יפה.

משם אתם עולים על אוטובוסים להמשך הטיול. על כל אוטובוס מדריך צמוד.

הסיור למוקדי אתרי הפריחה של הכלניות באיזור, שוק איכרים ושווקים מקומיים, גבעת הכלניות מול חוות השיקמים, יריד התיישבות מיוחד באזור.

דרום אדום- צילום רפי בביאן
דרום אדום- צילום רפי בביאן

חשוב לדעת –

כל הפעילות בהרשמה מראש בלבד ותשלום בקופה, לא ניתן להצטרף לפעילות ללא הרשמה מראש והצגת הכרטיס המיוחד במקום. הרכבת תצא בכל ימי השישי של פברואר (החל מ ה6.2) בשעה 08:28 מתחנת רכבת מרכז (סבידור)  ותגיע לשדרות בשעה 09:50 משם יצאו שאטלים לסיורים מודרכים לאתרי הפריחה ולפעילות.

רכבת חזרה תצא בשעה 13:00 ובשעה 14:00 וצפויה להגיע למרכז עד השעה 15:00 פרטים והרשמה באתר הרכבת www.rail.co.il

פרטים נוספים  http://www.rail.co.il/HE/Pages/darom.aspxhttp://www.rail.co.il/HE/Pages/darom.aspx

כתיבת תגובה