דאודורנט לגיל “שאפשר להתחיל”

TEEN SPIRIT דאודורנט מיוחד לנערות בגילאי 10 -15 היחיד עם נוסחת  ה”תרמו קונטרול” מעניק הגנה אפקטיבית נגד הזעה וריח זיעה.

דאודורנט לנערות טין ספיריט (צילום: יח"צ)
דאודורנט לנערות טין ספיריט (צילום: יח"צ)

כתם זיעה בבית השחי  נחרט בתודעה של ילדים, מתבגרים ומבוגרים כתופעה  מאד מביכה.  שלא לדבר על ריח זיעה. ההזעה היא תהליך פיזיולוגי נורמאלי של הגוף על מנת לשמור על טמפרטורה קבועה. בגיל ההתבגרות, בלוטות הזיעה פעילות יותר עקב הפעילות ההורמונאלית וההתבגרות המינית.  החשש והמבוכה בגין כתמי זיעה וריח זיעה מגבירים את הפרשת הזיעה ויוצרים מעין מעגל קסמים, המעצים את תחושת חוסר הנוחות. חוסר המודעות לגבי אפשרות של שימוש בדאודורנט בגילאים צעירים מאד בראשית גיל ההתבגרות  הוביל לפיתוח מיוחד של דאודורנטים למתבגרים.

בליידי ספיד סטיק, פיתחו סדרת דאודורנטים מיוחדת אשר הותאמה במיוחד לגילאי ראשית גיל ההתבגרות החל מגיל 9-10 ועד לגיל 15.

מדובר במוצרים אשר  מעניקים לחוויית הטיפוח הראשונה של מניעת הזעה ומניעת ריח זיעה, רוח נעורים כיפית, רעננה וקוסמת.

הסדרה הותאמה לצרכים של נערות בגילאים אלה,  אשר הדגישו במחקרים כי  הן מצפות לטיפול אפקטיבי בהגנה מפני הזעה וריח זיעה, ניחוח נעים ומרענן, עיצוב עכשווי וסוגים שונים .

TEEN SPIRIT- הוא הדאודורנט היחידי לנערות המכיל את נוסחת ה –THERMO CONTROL – הנלחמת בהזעה ומונעת ריח של זיעה לאורך רוב שעות היום.

הסדרה כוללת 2 סדרות (LADY LOVE ו- FASHION). בכל סדרה 3 מוצרים שונים בעלי ניחוחות שונים לבחירה – ספריי, סטיק ורול און. השפה העיצובית והגרפיקה מושאלים מעולם התוכן של הנערות.  הצבעוניות רכה ונעה בגוונים של ורוד וסגול  וכולה שילוב מנצח של אפקטיביות יעודית והנאה בשימוש.

 

מתי הגיל להתחיל ? איפה ההורים ?

ריח זיעה וזיעה מוגברת מתחילים להופיע עם ההתבגרות. טווח הגילאים רחב ומשתנה וניתן לזהות את התופעה גם אצל ילדות בנות 7 ו-8.

על מנת למנוע מבוכה אצל הילדות/נערות, חשוב כי ההורים יבחינו בתופעה עוד לפני שהבחינו בה החברות הטובות ולהמליץ לילדה או הנערה להשתמש בדאודורנט.

TEEN SPIRIT הוא דאודורנט מעודן בעל ריכוזים של חומרים פעילים שהותאמו במיוחד לגילאים הצעירים ולעור העדין של מתבגרות.   הוא הדאודורנט הקלאסי להתחיל  את שגרת השימוש היומיומי החיוני בדאודורנט כאבן בסיס לטיפוח הגוף ולטיפוח בכלל.

מותג הדיאודורנטים ליידי ספיד סטיק ממשיך להוביל את שוק הדיאודורנטים לנשים גם ב 2011 עם נתח שוק של  26%. המותג מוביל את הקטגוריה שנים רבות ברציפות וממשיך לצמוח על אף כניסה של  מתחרים רבים לשוק הדיאודורנטים לנשים.

סדרת ליידי ספיד סטיק טינס כוללת שני ריחות עדינים ומרעננים ב- 3 פורמטים מודרניים שונים, כדי לתת מענה מלא לדרישות הצרכנים:

ליידי ספיד סטיק TEEN SPIRIT ספריי 100 מ”ל  – 19.99-20.99 ש”ח

ליידי ספיד סטיק TEEN SPIRIT סטיק  – 26.99-27.99 ש”ח

ליידי ספיד סטיק TEEN SPIRIT רול  און 50 מ”ל – 22.99-23.99 ש”ח

ניתן להשיג ברשתות השיווק והפארם.

כתיבת תגובה