דגני בוקר אנגרי בירדס של Life

Life   מתרחב בקטגוריית מזון הבריאות משיק את דגני בוקר wellness אנגרי בירדס לילדים עוד משיק חטיפי קראנץ’ אפויים בשלושה טעמים וטעם נוסף בסדרת דגני הבוקר למבוגרים.

דגני בוקר גלגלי דבש אנגרי ברדס לייף
דגני בוקר גלגלי דבש אנגרי ברדס לייף

 מותג Life מבית סופר-פארם מרחיב את פעילותו בתחום מזון הבריאות ומשיק בימים אלה שלושה מוצרים חדשים תחת סדרת התזונה הבריאה wellness. לראשונה נכנס לייף לקטגוריית מזון בריאות לילדים ומשיק דגני בוקר גלגלי דבש לילדים ממותגים אנגרי בירדס (מתחרה בצ’ריוס של נסטלה), חטיפי קראנץ (המתחרים בנייצ’ר וואלי) בשלושה טעמים- דגנים ושוקולד, דגנים ואגוזי לוז ודגנים וחלבה, דגני בוקר גלגלי דבש לילדים ממותגים “אנגרי ברדס” וטעם נוסף בסדרת דגני הבוקר למבוגרים- דגני בוקר מחיטה מלאה, אורז וסיבים תזונתיים בתוספת תפוח עץ ושבבי שקדים עם דבש וקינמון.

לדברי, חני לוטן תוריאל מנהלת מחלקת לייף, “מזון הבריאות מהווה אחד ממנועי הצמיחה החשובים של לייף. אנחנו פועלים בתחומי הבריאות והיופי ועולם מזון הבריאות אליו נכנסנו לפני שנתיים מאפשר לנו להתפתח בקטגוריה חדשה ואנחנו מקפידים להשיק מוצרים חדשניים בעלי ערף מוסף. סדרת wellness הכוללת דגני בוקר, חטיפי דגנים, פריכיות, וסדרת גרנולה עם 3 תוספים”.

דגני בוקר לילדים

דגני הבוקר wellness עשויים שיבולת שועל, קמח מלא, תירס ונבט חיטה ומצופים בדבש ומועשרים בויטמין D – מנה של דגני wellness אנגרי בירדס מספקת 33% מהצריכה היומית המומלצת לילדים של ויטמין D, הדרוש לבניית עצמות וצמיחה תקינה של הגוף. בכל אריזה 375 גרם ומחירה 21.99 ₪ דגני הבוקר מיוצרים על ידי למרי יצרן איטלקי המתמחה בייצור דגני בוקר.

חטיפי קראנץ לייף
חטיפי קראנץ לייף

 חטיפי דגנים קראנץ’

השקה נוספת בתחום מזון הבריאות של מותג לייף היא של חטיפי גרנולה wellness קראנץ’ בשלושה טעמים: דגנים ושוקולד, דגנים ואגוזי לוז ודגנים וחלבה. מדובר בקטגוריה שנשלטת על ידי נייצ’ר ואלי. חטיפי הקראנץ’ עשירים בדגנים מלאים ובסיבים תזונתיים התורמים לתחושת שובע. החטיפים מבוססים על מרכיבים טבעיים ובהם שיבולת שועל, אורז ושומשום, ללא שומן טראנס, חומר משמר או צבעי מאכל. כל חטיף קראנץ’ מכיל כ- 90 קלוריות, ליחידה במשקל 21 גר’, את סדרת החטיפים מייצרת חברת אפקטבעי המייצרת מוצרי מזון בריאות גרנולה וחטיפי דגנים. אריזת 6 יחידות 21 גרם כל אחת : 16.99 שקל. מחיר ליחידה בודדת: 3.99 ₪.

דגני בוקר למבוגרים

דגני בוקר מחיטה מלאה, אורז וסיבים תזונתיים בתוספת תפוח עץ ושבבי שקדים עם דבש וקינמון. דגני הבוקר מתאימים לאכילה עם חלב או יוגורט כחלק מתפריט ארוחת הבוקר והערב או כנשנוש בריא בין ארוחות. בכל אריזה 375 גרם. מחיר: 21.99 ₪ דגני הבוקר מיוצרים על ידי למרי יצרן איטלקי המתמחה בייצור דגני בוקר .כשר חלבי בהשגחת הרבנות משולש קיי ובאישור הרבנות הראשית בישראל

 להשיג ברשת סופר-פארם