דומינו”ס פיצה במבצע משפחה

אפשר לקבל פיצות איכותיות גם בפחות מארבעים שקלים: Domino’s Digital World: פיצה משפחתית ב- 39 שקלים בלבד.

דומינו'ס פיצה במבצע
דומינו'ס פיצה במבצע

דומינו’ס פיצה, רשת משלוחי הפיצה ממשיכה לשלוט בתחום הקניות באינטרנט ובסלולר עם אפליקצית האנדרואיד והאייפון בענף המזון המהיר. החברה תצא בסוף החודש עם מבצע ראשון מסוגו לצרכן המזמין פיצה באחד מהאמצעים הדיגיטליים של הרשת, אם באמצעות אתר האינטרנט, או אם באמצעות אפליקציות הסלולר – פיצה משפחתית ב- 39 שקלים בלבד !

המבצע יהיה בתוקף בין ה- 27.4 ל- 12.5, כשבמהלכו תשיק דומינו’ס גם קמפיין חדש שהופק על-ידי משרד הפרסום זרמון DDB, תחת הכותרת: “Domino’s Digital World”.

מספר דוגמאות למבצעים:

  • משפחתית ב- 39 שקלים, בהזמנת שתיים ומעלה (רק באמצעות אפליקציות האנדרואיד והאייפון, ואתר דומינו’ס פיצה)
  • 2 משפחתיות + 2 תוספות + אצבעות גבינה + בקבוק שתייה 1.5 ליטר ב -111.90 במקום 176.40 ₪  (36% הנחה)
  • 3 משפחתיות + 3 תוספות + בקבוק שתייה 1.5 ליטר ב- 145 במקום 256.70 ₪ (43% הנחה)
    דומינו'ס פיצה במבצע
    דומינו'ס פיצה במבצע

יוסי אלבז, מנכ”ל דומינו’ס פיצה בישראל: “הצלחת הפעילות בסלולר בחודשים האחרונים עזרה לדומינו’ס בישראל להשיג את אחוז הזמנות הפיצה בדיגיטל הגבוה ביותר מבין כל שבעים המדינות בהם פרושה רשת דומינו’ס פיצה העולמית. ביצוע הזמנות תוך שימוש ברשת האינטרנט ובמכשירי הסמארטפון, משנה את דפוסי צריכת המזון המהיר בקרב הקהל הישראלי. מהיכולת לבנות פיצה אישית עם אפליקציית ה”פיצה בילדר” ועד האפשרות לעקוב אחר מהלך ההזמנה עם אפליקציית “פיצה טרקר”, דומינוס פיצה מציעה נוחות שהיא FUN. כשזאת משתלבת עם מחירים תחרותיים למזמינים דרך הרשת, אין פלא שמדי יום מתבצעות אלפי עסקאות באתר ובאפלקציות דומינו’ס, המהווים כיום כ- 80% מנפח הזמנות הפיצה בדיגיטל בישראל”.

 

כתיבת תגובה