'דיור אינטריורס' משיקה את קולקציית 2020 של FDESiGN

‘דיור אינטריורס’ משיקה את קולקציית 2020 של  FDESiGN – מותג איטלקי המתמחה במערכות ישיבה וספות בנוכחותו של NICOLA FARELLA – המעצב הראשי והבעלים שהגיע במיוחד לארץ. 

מימין: ניקולה פרלה, שרית פינשטיין, קטיה די ליאו וציון שגב (צילום: רפי דלויה)
מימין: ניקולה פרלה, שרית פינשטיין, קטיה די ליאו וציון שגב (צילום: רפי דלויה)

ציון שגב ושרית פינשטיין מ’דיור אינטריורס’’, חברה המתמחה ביבוא ושיווק מערכות ריהוט איכותיות מאיטליה ומדנמרק מזה למעלה מ- 41 שנה, אירחו את השותפים האיטלקיים העסקיים שלהם ניקולה פרלה, הבעלים והמעצב הראשי  של המותג האיטלקי FDESiGN, וקטיה דיליאו להשקת הקולקציה החדשה של המותג לשנת 2020.
בארוע שהתקיים בנוכחות אדריכלים ומעצבים בחנות הדגל של החברה ב.ת פולג נתניה, סיפרו שגב ופארלה על ההיכרות בניהם שהתחילה בפגישה אקראית בסיור עיסקי של שגב באיטליה לפני שנים רבות, בעודו מחפש פתרונות עיצוב משובחים לשוק הישראלי.
מימין: קטיה די ליאו ושרית פינשטיין (צילום: רפי דלויה)
מימין: קטיה די ליאו ושרית פינשטיין (צילום: רפי דלויה)

FDESiGN מתמחה בייצור של מערכות ישיבה וספות המאופינות בעיצוב המשלב בין מסורת איטלקית קלאסית לבין חדשנות עיצובית  . כל הפריטים מיוצרים 100% באיטליה. כל רהיט שיוצא מהמפעל מהווה איזון מושלם בין רגש לפונקציונאליות ומיועד לבטא אינדבידואליות ויוקרה המדברת בעד עצמה מבלי לנקר עיניים.
במוצרי החברה נעשה שימוש בחומרים איכותיים: שימוש במגוון רחב של עורות במגוון צבעים ובעץ איכותי המבטיח עמידות לאורך זמן. כמו כן מתמחה החברה בעבודת אמנות ידנית תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים באופן המבטיח את האלגנטיות של הסגנון.
מוצרי החברה מאופיינים במראה אקלקטי, בעל זהות מובהקת שאינה מתפשרת על התאמה לצרכים השונים ומהווים שפה חדשה מודרנית הנסמכת על שימוש בקלאסיקה איטלקית.
FASHION - דיור אינטריוס (צילום: רפי דלויה)
FASHION – דיור אינטריוס (צילום: רפי דלויה)

הקולקציה הקלאסית – מציגה את הדגמים הקלאסיים של שנות ה 70 שהוכיחו את עצמם לאורך השנים והפכו ל”בסט סלר” עד היום. בקולקצייה זו ניתן לראות את השימוש המובהק בשיטת הקפיטונאז’. שיטת ריפוד זו בה מהודק הבד באמצעות כפתורים ותיפורים במראה של גומות היוצרת מראה יוקרתי, אלגנטי ועשיר.
בקולקצייה זו המאופיינת בחדשנות עיצובית בשילוב מסורת ניתן למצוא מאפיינים של נפח, תיפורים, ידיות רחבות, תיאטרליות ונוכחות מאסיבית שלא ניתן להתעלם ממנה, גזרות עשירות ומלכותית, וכל זאת מבלי לשכוח את הנוחות.  הטכנלוגיה המדויקת והפונקציונאלית והשימוש בטכנולוגיה עכשווית, מעניקים לדגמים הקלאסיים מראה על זמני.
FASHION - דיור אינטריוס - MONZA הקולקצייה המודרנית (צילום: רפי דלויה)
FASHION – דיור אינטריוס – MONZA הקולקצייה המודרנית (צילום: רפי דלויה)

הקולקציה המודרנית – הקולקצייה מיועדת לאנשים החיים אורח-חיים מודרני ועכשווי. היא  מאופיינת בקווים נקיים מתוחכמים שמתאימים לחללים מרווחים ומשלבת נוחות וטכנולוגיה הפועלת לשיפור איכות החיים.
אחד הדגמים הבולטים בקולקציה הוא דגם מונזה המאופיין בעיצוב מתוחכם ועל זמני. הקולקציה מורכבת מגזרות פרופורציונאלית ואסטטיות המנגישות את עבודת היד האמנותית שהיא בלב במוצר. הדגמים הם בעלי מימד מודרני ואלגנטי עם דגש על גב הפריט שבד”כ משולבים בו ריקליינרים והוא מאפשר נוחות מקסימלית.
FASHION - דיור אינטריוס - TRILUSSA הקולקצייה המודרנית (צילום: רפי דלויה)
FASHION – דיור אינטריוס – TRILUSSA הקולקצייה המודרנית (צילום: רפי דלויה)

ברבים מהמושבים נעשה שימוש בטכנולוגית מילוי היוצרת מראה בעל נפח ונוחות ברמה גבוהה מאוד. הפולירוטן הינו חומר מילוי רגיש ללחיצות, החוזר בצורה מושלמת למצבו המקורי על אף שהוא זוכר את תנוחת הגוף שלך ומשחזר אותה. הפוליטרון אינו מכיל רעלים.
בנוסף, במערכות הישיבה משולבת טכנולוגיה חדשנית המאפשרת לפריטים לזוז קדימה ואחורה מבלי שיהיה צורך להרחיקם מהקיר. השילוב בין הצבעים והגדלים של הריהוטים תוכן לייצר מראה עשיר ומתוחכם, אך למנוע  מראה של גודש.
קולקציית LIVING – הטרנד האחרון בעולם הריהוט – ספות שנפתחות למיטות. הדגמים בקולקצייה זו הופכים את עיצוב הפנים בבתים למעניינים ויישימים. הקולקציה עכשווית והקוסמופליטת ומיועדת למי שרוצה למקסם את תחושת הנוחות בביתו מבלי לפגוע בקו העיצובי שלו.
FASHION - דיור אינטריוס - ONDAM הקולקצייה המודרנית (צילום: רפי דלויה)
FASHION – דיור אינטריוס – ONDAM הקולקצייה המודרנית (צילום: רפי דלויה)

קולקציית LUXURY – קולקצייה זו המיוצרת על פי הזמנה בלבד מיועדת לטירות יוקרתיות, אחוזות ובתים ברמה הגבוהה ביותר. בקולקצייה זו ניתן דגש מיוחד הן לרמת הביצוע של עבודת היד האומנותית הנעשית והן לבחירת חומרי הגלם האיכותיים.
יש לציין כי מערכות הריהוט המושלמות של ‘דיור אינטריוס’ מבית FDESIGN  מציגות איזון מושלם שבין רגש לפונקציונאליות.
באירוע שנערך באולם התצוגה המפואר של דיור אינטריוס בשד’ הגיבורים 9, א. פולג בנתניה, יחד עם ציון שגב ושרית פיינשטיין מ’דיור אינטריורס’ ישראל,
השקת FDESIGN ITALIA בדיור אינטריורס (צילום: רפי דלויה)
השקת FDESIGN ITALIA בדיור אינטריורס (צילום: רפי דלויה)

הם מתאימים את  קולקציות  FDESIGN  לדרישות הצרכן הישראלי ומציגים דגמים מרהיבים. קהל המוזמנים נהנה באירוע מחוויה איטלקית כוללת כאשר התענג על הלימונצ’לו, הקייטרינג המשובח של אלון כהן שכלל מנות פיז’ן של המטבח הישראלי וגם זה האיטלקי, ולא פחות מהם על הנאום באיטלקית אותו נשא פארלה, שחלום הילדות שלו בכלל היה להיות שחקן כדורגל… כי אצל האיטלקים, כך הוסיף, כדורגל זה לא רק ברגליים אלא גם בדם ובנשמה.
שאפו על אירוע מכובד, מנומס, מאופק ומהנה 🙂 וההתענגות מהמטעמים תוך כדי ישיבה על מערכות הריהוט המפנקות הפכו את החוויה למושלמת 🙂 אהבתי 🙂 מילה של “אמא נגה”.
לפרטים נוספים: www.diur.net
 
 

כתיבת תגובה