"דיינופרוז" – משחק דינוזאורים ודרקונים

“דיינופרוז”  –  משחק דינוזאורים ודרקונים אינטראקטיבי חדש המבוסס על סדרה מצוירת שתשודר בערוץ הילדים משווק בישראל בלעדית על ידי חברת “הנסיך הקטן “.

דמויות דיינפרוז של הנסיך הקטן
דמויות דיינפרוז של הנסיך הקטן

 חברת “הנסיך הקטן” משיקה את “דיינופרוז”  – משחק דינוזאורים ודרקונים אינטראקטיבי וקו דמויות משחק, מבית היצרן האיטלקי גיוצ’י פרזיוסי .

להיט ה”דיינופרוז” החל את דרכו כאוסף דמויות דינוזאורים קטנות בעיצוב המשלב פריטים מציאותיים ודמיוניים, הפך לקומיקס המספר את סיפורם של הדיינפרוז ולאחר מכן העלילה היוותה השראה לסדרת טלוויזיה מצוירת מצליחה שתעלה בישראל  במרץ השנה בערוץ הילדים.

הסדרה מגוללת את סיפורם של ארבעה ילדים אשר מוצאים מפת משחק תלת ממדית שמשגרת אותם למקום לא ידוע. המפה היא בעצם פורטל קסום לעולם פרה היסטורי,  בו הגיבורים מוצאים עצמם במלחמה מסוכנת נגד דרקונים,  כאשר המטרה היא להגן על הרוקפרוז המסתורי  ולהציל את העולם הפרה היסטורי והעולם שלנו.

סדרת הצעצועים החדשה משגרת את ההרפתקה הסוחפת ממסך הטלויזיה אל תוך חיי הילדים,  ומאפשרת לשחזר את הקרבות המגניבים מהסדרה באמצעות הספין רוק ודמויות הדינוזאורים והדרקונים.

ספינרוק הנסיך הקטן
ספינרוק הנסיך הקטן

סדרת הצעצועים כוללת:

דמויות דינוזאורים בגודל 10 ו – 15 ס”מ – מהסדרה המצוירת.  כל הדמויות עם חלקים זזים למשחק תפקידים מהנה, ומגיעות עם קלף קרב משלהן.

מחיר לצרכן. 69.9-119.9 ₪.

  • ספינרוק–  ארבעה דגמים שונים, בסדרה הילדים משתמשים בספינרוק על מנת להפוך לדינוזאורים,  או ככלי ירי למלחמה מול הדינוזאורים.  איך משחקים?מסובבים את הספינרוק באמצעות החוטים על מנת לתת לה תנופה, מושכים בחוטים לצדדים מנוגדים על מנת להגביר את התנופה, מושכים בחוטים חזק יותר  על מנת לשגר את הספינרוק, כשהספין רוק נוחתת על הרצפה, החלק העליון מתנתק ודמות של מיני דרקון או דינוזאור נחשפת. מחיר לצרכן: 79.9 ₪.
  • ספינרוק באריזת קרב– אריזת קרב הכוללת שני ספינרוק, למשחק תפקידים מהנה, המאפשר לשחזר את הקרבות המדליקים מהסדרה.  איך משחקים? מהרגע שישוגרו, שתי הספינרוק יחלו להתנגש, וימשיכו כך עד שאחת מהדמויות תקפוץ החוצה.
    דמויות דינוזאורים דיינפרוז- הנסיך הקטן
    דמויות דינוזאורים דיינפרוז- הנסיך הקטן
  • מחיר לצרכן: 139.9 ₪.

המשחק מיועד לבנים מגיל 4-8 ומאפשר לילדים להתחרות, ליהנות וגם ללמוד להפסיד בכבוד. משחקי הדיינופרוז מיובאים  לארץ ע”י חברת “הנסיך הקטן”,  אשר מתמחה ביבוא ושיווק צעצועים, כלי כתיבה ומוצרי תינוקות איכותיים, ביניהם מותגי: Tommee Tippee (טומי טיפי), Crayola  (קריולה), בוב הבנאי וסמי הכבאי.

להשיג ברשתות ובחנויות הצעצועים המובחרות. לבירור נקודות המכירה: “הנסיך הקטן” 08-9426633.  

אתר הנסיך הקטן: http://www.littleprince.co.il/