דנה טל הקוסמטיקאית מציעה טיפוח חכם, מודולארי ומינימליסטי

דנה טל קוסמטיקאית, פיתחה מערכת און ליין לאבחון סוג העור והתאמת 4 מוצרי טיפוח. נכנסתי, מילאתי השאלון, הגיעו 4 מוצרים 🙂 עם אג’נדה מאחוריהם, מילה של “אמא נגה”.

סדרת מוצרי הטיפוח של דנה טל ( צילום: רמי סיני)
סדרת מוצרי הטיפוח של דנה טל ( צילום: רמי סיני)

דנה טל, היא קוסמטיקאית בכירה, שותפה בכתיבת ספר לימוד מקצועי רשמי של משרד הכלכלה בתחום הקוסמטיקה, מרצה ומלמדת, החליטה לזקק את שגרת הטיפוח היומיומית לרמת דיוק שמניסיונה – מספיקה לרוב האנשים ואומרת “יש דבר כזה – טיפוח חכם, מודולארי ומינימליסטי. אני דוגלת באג’נדה less is more ולכן אני מציעה חלופה נכונה ואמיתית להעמסה (על המדף בבית ועל הכיס) של הקרמים מהסוגים השונים (ליום, ללילה, לעיניים, לצוואר, לניקוי, לחורף, לקיץ, סרום, פילינג, מסיכה…). החלופה שפיתחתי כוללת ארבעה מוצרים בלבד – ג’ל ניקוי, קרם, סרום וקרם לחות עם מקדם הגנה”. נשמע מעניין והחלטתי לצאת לדרך…

      less is more – דנה, הדוגלת באג’נדה, יצרה שילובים שונים של המוצרים אשר מספקים טיפוח לכל יום, כל השנה. דנה גם מייעצת באתר כיצד להפוך כל מוצר לרב שימושי (למשל, קרם פנים שמתאים גם כקרם עיניים)

ארבעת המוצרים של דנה טל שהותאמו לי
ארבעת המוצרים של דנה טל שהותאמו לי

נכנסתי לאתר של דנה טל בכתובת https://danatal.co.il/  , באתר יש אלגוריתם שפותח בהכוונתה, המאבחן את סוג העור (כולל עור יבש רגיש, עור שמן בעייתי ועוד). האלוגריתם הוא פיתוח ישראלי מקורי, אבחון אונליין של סוג העור והתאמת 4 מוצרי טיפוח בלבד, המותאמים לי, שבשילובים שונים מספקים טיפוח לכל יום, כל השנה.
השבתי על כמה שאלות הקשורות בשיגרת הטיפוח ובהיסטוריית עור הפנים (לדוגמא אם סבלתי מפצעי אקנה בגיל העשרה ועוד…) בתום אבחון, שאורך דקות ספורות, הותאמו לי 4 מתוך 6 המוצרים שב”סדרת IM”.
השאלון של דנה טל אינו מתאים לכולם. חייבת לציין שבדקתי עם 6 נשים. 3 מבוגרות מעל 60 ו 3 נשים צעירות מתחת לגיל 40. האבחנה אצל נשים מבוגרות לא הייתה נכונה (אלו נשים שמודעות לטיפוח, מקפידות על שיגרת טיפוח והליכה לקוסמטיקאיות. האבחנה של סוג העור…. טעות. לעומת זאת אצל נשים צעירות האבחנה של סוג העור הייתה יותר מדוייקת. מילה של “אמא נגה”.
דנה טל ג'ל ניקוי
דנה טל ג’ל ניקוי

“סדרת IM” של הקוסמטיקאית דנה טל, ארוזה במיכלי פלסטיק שניתן למחזר, המלל מודפס בנייר ממוחזר ואין אריזות קרטון שבלאו הכי נזרקות.
האתר של דנה טל עונה לשאלות ומציע מידע, טיפים ושילובים מומלצים למוצרים, כך שקרם היום יהיה גם קרם עיניים, איך גורמים לכל קרם לשמש גם כמסיכה, או איך לשלב את המוצרים עם מוצרים טיפוליים שאולי צריך (למשל, לטיפול באקנה).
less is more – דנה, הדוגלת באג’נדה, יצרה שילובים שונים של המוצרים אשר מספקים טיפוח לכל יום, כל השנה. דנה גם מייעצת באתר כיצד להפוך כל מוצר לרב שימושי (למשל, קרם פנים שמתאים גם כקרם עיניים)
חידוש מרענן: אפשר לרכוש רק את המוצרים שהאבחון מצא שמתאימים לי.
סדרת IM כוללת 6 מוצרים בלבד:

 • I AM HAPPINESS – FOAMY CLEANSING GEL – ג’ל ניקוי מקציף, עדין ויעיל, לניקוי יומיומי של עור פנייך, מסיר איפור והפרשות שומניות ומותיר את העור נקי, נעים וללא תחושת יובש קשה. מתאים לכל סוגי העור. אינו מכיל.SLS  מחיר: 82 ש”ח. קיבלתי את המוצר לסקירה – ראשית הריח 🙂 נפלא 🙂 ג’ל ניקוי עדין מאד,  אינו מייבש את העור ומותיר את העור חלק ריחני ונעים מאד 🙂 אהבתי מאד 🙂 מילה של “אמא נגה”.
  דנה טל - קרם פנים עם מקדם הגנה דמוי מייקאפ
  דנה טל – קרם פנים עם מקדם הגנה דמוי מייקאפ
 • I AM SUNNY DAYS SPF30 – MOISTURIZER + DEMI MAKEUP – קרם לחות עם מקדם הגנה SPF30 ודמי מייקאפ, עומד בתקינה החדשה 2014 של משרד הבריאות לגבי הגנה מ-UVA/UVB – SPF 30. קרם עדין ,ALL IN ONE  המתאים לשימוש יומיומי בשעות הבוקר. הקרם משפר את רמת הלחות בעור, מגן מפני קרני השמש, נותן כיסוי עדין ומאחד את גוון העור. מחיר: 154 ש”ח.  קיבלתי את המוצר לסקירה הקרם נותן כיסוי  אחיד אך הוא מייבש מעט את העור, התחושה נעלמת  אחרי כמה דקות. מילה של “אמא נגה”. 
  • I AM LOVE – LIGHT CREAM – קרם קל ועדין, המתאים גם אם עורך רגיש ביותר. בעל מרקם קל הנספג במהירות מבלי להשאיר שומניות או ברק. מכיל אלוורה.
  • מחיר: 146 ש”ח.
  • קיבלתי את המוצר לסקירה, אהבתי את המוצר, נעים למריחה, נספג מצויין בעור ומקנה תחושה מאד נעימה. ואהבתי את הרעיון שניתן להשתמש בקרם פנים גם כקרם לעיניים 🙂 מילה של “אמא נגה”.
דנה טל - קרם פנים
דנה טל – קרם פנים
 • I AM WISDOM – VITAMIN E SERUM – סרום ויטמין E, במרקם ג’ל עדין, הנספג במהירות מבלי להשאיר שומניות או ברק. מתאים גם לעור עדין ביותר. מכיל ויטמין  .Eמחיר: 172 ש”ח
 • I AM GREATNESS – VITAMIN C SERUM – סרום ויטמין  C, שקוף, קליל ובעל טקסטורה שומנית עדינה, הנספג במהירות וגורם לעורך להיות רך וקטיפתי. מכיל נגזרת של ויטמין C מסיסת שמן, אשר עמידה יותר בפני חמצון ומאפשרת לחומר להישאר פעיל לאורך זמן ולהיספג בעור בצורה איכותית יותר. מחיר: 176 ש”ח.
 • קיבלתי את המוצר לסקירה, אהבתי מאד  את הסרום, הוא מעולה 🙂 נספג מצויין בעור הפנים ומקנה תחושה קטיפתית ונעימה. אהבתי מאד 🙂 מילה של “אמא נגה”.
  דנה טל - סרום מעולה
  דנה טל – סרום מעולה
 • I AM BEAUTY – RICH CREAM – קרם עשיר, בעל מרקם המתאים לעור רגיל עד יבש. מספק לעור לחות והזנה. מכיל שמן ארגאן וחומרים נוספים, המשפרים את אחזקת המים בעור. מחיר: 148 ש”ח

לסיכום, הרעיון של שאלון לאבחון עור הפנים מתאימה, לדעתי, לנשים יותר צעירות, (אני שייכת לגיל הבוגר יותר). אהבתי את האג’נדה הדואגת לאיכות הסביבה והשימוש במיכלי פלסטיק שניתן למחזר, המלל מודפס בנייר ממוחזר ואין אריזות קרטון שבלאו הכי נזרקות, היא נכונה וצודקת! הרעיון של כמה מוצרים הוא נחמד אך, לדעתי, מתאים יותר לנשים צעירות ולנשים עם עור רגיל. מילה של “אמא נגה”.
האתר של דנה טל: https://danatal.co.il/
 

כתיבת תגובה