דרים שף – סיר הסירים

סירים דרים שף סט-אוורסט

בישול בריא, זה החלום של כל אחד ואחד מאיתנו. בישול בריא מתחיל בסיר איכותי. הכירו את סדרת האוורסט מבית דרים שף/Dream Chef. מילה של “אמא נגה”.

סירים דרים שף סט-אוורסט
סירים דרים שף סט-אוורסט

סדרת אוורסט, מבית דרים שף, הסדרה החדשה לסירים מעוצבים מיציקת אלומיניום וציפוי NON STICK , דמוי אבן שיש, עם ידיות מבודדות חום לבישול ללא שמן, מזון לא נדבק, קל נקות עם התאמה לאינדוקציה וכל סוגי הכיריים. את הסירים ניתן להכניס לתנור עד חום בטמפרטורה גבוהה.
הסדרה מיציקת אלומיניום דמוי אבן שיש, התחתית עבה במיוחד 4 מ”מ למניעת שריפתה, ידיות מבודדות עם ציפוי סיליקון מובנה, עמיד בפני שריטות ועמידה בחום גבוה. היתרון הכי גדול של הסדרה מתבטא בפיזור שווה של חום בזכות המבנה שלו בעל הדפנות הישרות שגם מאפשרות יותר שטח בישול, בישול מדויק, יעיל, איכותי ומצריך מעט מאוד שמן אם בכלל. גם אם תשאירו את כלי הבישול של דרים שף, ללא שמן לפרק זמן הציפוי הפנימי לא ישחיר ולא יתקלף.
המכסים של הסירים מותאמים גם למחבתות, כל אחד לפי הגודל על מנת לאפשר לאנשים בבית להתמודד עם בעיית האכסון ולסדר את הסדרה באופן מותאם, סיר בתוך סיר, מחבת בתוך מחבת ובלי מכסים כפולים ומיותרים בסביבה.
דרים שף סוטאג' מסדרת אוורסט
דרים שף סיר סוטאג’ מסדרת אוורסט

אני, פריקית של כלי מטבח וגאדג’טים. סירים יש לי מכל הסוגים ומכל המינים. סידרת האוורסט של דרים שף היא מצויינת ומקיימת אחר כל ההבטחות. המזון לא נדבק!!! אני תמיד מבשלת במעט שמן, מרססת את התחתית כך גם נשמר הציפוי של הסיר. המזון לא נדבק. להיפך, הוא מקבל קראסט נעים ומתפצפץ בפה. הניקוי קל ומהיר, מספיק עם נייר סופג להוריד רת השאריות והשאר בשטיפה קלה ופשוטה. שום דבר לא נדבק לתחתית. מה לא עשינו? לא בדקנו עמידות לשריטות. אם יש משהו שאני לא מסוגלת לעשות הוא להשתמש הכף מתכת בתוך סיר. אני משתמשת רק בכלי עץ, פלסטיק מיוחד או סיליקון השימוש בכלי מתכת גורם לי לצמרמורת….

בקיצור, סדרת האוורסט של מבית דרים שף בהחלט חלום של סדרה.

אהבתי וממליצה בחום 🙂

מילה של “אמא נגה”.

הסדרה כוללת

  1. קלחת קוטר של 18 ס”מ, נפח 1.9 ליטר, מחיר 178 ₪
  2. סיר בקוטר 20 ס”מ ונפח של 2.9 ליטר, קוטר 22 ס”מ ונפח 3.8 ליטר, קוטר 24 ס”מ ונפח 5 ליטר, 26 ס”מ ונפח 7.6 ליטר, קוטר 28 ס”מ ונפח 9.4 ליטר, מחיר 190-318 ₪
  3. סוטאז’ ענקית קוטר 30/34 ס”מ, מחיר 268-320 ₪
  4. מחבתות גדלים נעים מ- 20 ס”מ עד 32 ס”מ, מחיר 118-252 ₪
  5. סיר מלבנית רוסביף, עמוק במיוחד עם נפח 5.3 ליטר סיר עם מכסה זכוכית חזק במיוחד 250 ₪

הסדרה בעלת האיכות הכי גבוהה שיש היום בשוק הסירים והמחבתות.
את הסדרה תוכלו למצוא באתר http://dreamchef.co.il/
סרטון: https://www.youtube.com/watch?v=ZbabdJVIXLQ