ד"ר לריסה ברק משיקה קליניקה חדשה

בימים אלה משיקה ד”ר לריסה ברק את הקליניקה החדשה שלה, בלב הסוהו של תל אביב, בקומה ה-20 של מגדלי חג’ג היוקרתיים. חגיגה בגבהים של יופי, סטייל ואסתטיקה.

ד"ר לריסה ברק
ד”ר לריסה ברק

ד”ר לריסה ברק היא רופאה, מומחית ברפואת משפחה. שכשסיימה התמחות בבית החולים רמב”ם הרחיבה את הידע שלה גם לתחום רפואה אסתטית שקרובה לליבה. למדה אצל הטובים ביותר בעולם, וכיום היא מובילה בתחום פיסול ועיצוב פנים וגוף.
כשבתה מאיה סיימה את לימודי הרפואה באיטליה, היא הצטרפה לאימה, וביחד הן פתחו עוד 2 קליניקות מצליחות במילנו שאיטליה. גם הקליניקות במילנו ידועות בעיצוב המתקדם והמיוחד שלהם ואת הטיפול החדש תוכלו לעבור גם במילנו כשאתן משקיפות על רחבת הקתדרלה ומשלבות שופינג בעיר או טיול קצר ל”לאגו מאגורה”.
הקליניקה החדשה של ד”ר לריסה ברק מעוצבת על פי קודים של יוקרה גבוהה, ואלגנטיות המשתלבים באופן מושלם עם הנוף הייחודי המקיף אותה מכל צדדיה. הקליניקה של ד”ר ברק קובעת סטנדרטים חדשים לעיצוב הקליניקות לרפואה האסתטית.
המוטו של ד”ר לריסה ברק ובתה מאיה ברק “לפסל את הייחודיות שבך. ליצור את הייחוד הפנימי שלנו ולבטא אותו החוצה” אסתטיקה אותנטית.
ד"ר לריסה ברק, ד"ר מאיה ברק, גולן נהרדעאהחוויה לנכנסים בשערי הקליניקה היא של מקום קלאסי ואלגנטי המזמין אתכם לחוויית אירוח שונה וברמה גבוהה.
חלל הכניסה המעוצב משתלב עם נוף עוצר נשימה של העיר תל אביב עד הרי שומרון. ואחרי שתירגעו מהנוף המדהים המקיף אתכם, תתקבלו על ידי הצוות המקצועי של הקליניקה עם כוס קפה ומאפה מריח שיוגש לכם בשיא הסטייל ויעניק לכם את ההרגשה שאתם האורחים הכי חשובים. כשתסיימו את שלב האירוח תוזמנו לחדרי הטיפולים המקצועיים המשרים אווירת נועם ושלווה.
את חגיגות ההשקה של הקליניקה של ד”ר לריסה ברק הוביל משרד היח”צ של גולן נהרדעא עם המון סלבים ומלא שיק.
בקליניקה של ד”ר לריסה ברק תמצאו את המכשור לטיפולים האסתטיים, המתקדם ביותר עם הטכנולוגיות פורצות הדרך פרי פיתוחים עולמיים, ועם התכשירים האיכותיים ביותר.
ד"ר לריסה ברק ואני
ד”ר לריסה ברק ואני

ד”ר ברק ממליצה לקהל לקוחותיה, להתחיל את הטיפולים כבר בסביבות גיל 35-40, לא לחכות לנפילת הפנים ועייפות העור ולשמור על מראה צעיר ומטופח לאורך זמן.
הקלינוקת של ד”ר ברק: טלפון: 8420*  052-6382121
תל אביב, רחוב הארבעה 28 קומה 20 בניין צפוני חגג’ גרופ
זכרון יעקב, היין 9, 3095011 – 04
ירושלים, טלפון 077-602-1112
אתר – larisabarakdr@gmail.com
 
 
 
 

כתיבת תגובה