הופ ! מותק של פסטיבל 4

הופ ! מותק של פסטיבל  4 בשיתוף פעולה חד פעמי עם חברת “פליימוביל  בממלכת הצעצועים בחנוכה. רינת גבאי, יעל בר-זוהר, טוביה צפיר, שי ורועי, מיכל צפיר,דפנה דקל, וכוחות ההצלה של פליימוביל על במה אחת!!!

הופ ! מותק של פסטיבל 4 (צילום באדיבות יח"צ)
הופ ! מותק של פסטיבל 4 (צילום באדיבות יח"צ)

חברת “משחקי יצירה” זכיינית “פליימוביל” בישראל,  חתמה על שיתוף פעולה אסטרטגי ותוכני עם מופע  הילדים המוביל לחנוכה לילדים ” הופ !מותק של פסטיבל 4 הרפתקה בממלכת הצעצועים” בהפקת סולן הפקות בשיתוף יוכלמן אשר הפקות וערוץ הופ. גם השנה כוכבי הילדים הגדולים ביותר בישראל עולים על במה אחת לחגיגה קסומה של דמיון, בה הם יעניקו חוויה מופלאה לכל המשפחה והפעם… בממלכת הצעצועים. במסגרת שיתוף הפעולה דמות האביר של “פליימוביל” תעמוד לצידו של הילד איתי כוכב המופע במאבקו מול הברון דה לה מחשב. בנוסף יופיעו דמויות “פליימוביל” בנאמבר מיוחד עם יעל בר זוהר, ובנאמבר מיוחד של “כוחות ההצלה” של “פליימוביל” שנלחמים ומנצחים את הברון דה לה מחשב.

על הבמה יופיעו הדמויות הידועות והמוכרות של “פליימוביל” : שוטרים, רופאים, כבאים, איש תחזוקה וכמובן האביר הקלאסי של “פליימוביל”. לצורך המופע נבנו דמויות ענק של צעצועי “פליימוביל” שייקחו חלק  במופע . הופ מותק של פסטיבל 4 – מופיע במהלך חודש שלם , בהיכל נוקיה, ובאשקלון, באר שבע, חיפה, קריית מוצקין וירושלים.

כתיבת תגובה