הכירו את המיזם “בשביל האהבה”

מחפשים אהבה? נמאס לכם מאתרים מיותרים? מאסתם מפגישות מאכזבות? הכירו את המיזם של ארז מלמד “בשביל האהבה” והוא יוביל ויעזור לכם למצוא את הזוגיות המיוחלת בפחות מפחי נפש.

מי לא מחפש אהבה?

מי לא רוצה לאהוב?

מי לא רוצה להיות נאהב?

לכל אחד מאיתנו מגיע לאהוב ולהיות נאהב. אבל, החיפוש אחר האהבה מתיש והביקוש לאהבה אף פעם לא נגמר…

משיטוט באתרי היכרויות יוצא לנו להיתקל המון בפרופילים פיקטיביים, באנשים שפשוט משקרים לגבי הסטטוס שלהם, זאת אומרת, רווק – לא תמיד רווק, גרוש – לא תמיד גרוש יוצא שהוא נשוי. שלא נדבר לגבי המראה, יש אנשים שמציגים תמונות שלהם, אבל תמונות מלפני 20-30 שנה ואין קשר בין התמונה לבין האדם שניצב מולנו, הגיל לא נכון ועוד… והחיפוש אחר אהבה נהפך למתיש, מאכזב… ופשוט מרימים ידיים ו… חבל…

אם הנך פנוי/ה בגיל 60-72 ורוצה למצוא אהבה חדשה, הצעה הזו היא בדיוק בשבילך.

הכירו את ארז מלמד. לארז יש מיזם “בשביל האהבה”, שבאמצעותו הוא עוזר, בדרכים מגוונות, לפנויים ופנויות בגיל 60+, למצוא אהבות חדשות.

ארז מציע הצעה מאוד אטרקטיבית/ בוא/י להיפגש לפגישה של כשעה, ואחרי שנבין מה הדברים החשובים לך בזוגית, ארז יראה לך תמונות של בני/ות זוג פוטנציאליים.  אחרי שתבחר/י  במי שמעניין אותך, ארז יסדר לך דייט עם המתאימים/ות.

או בקיצור, על פי הדרישות שלך ארז יציג לך מועמד/ת מתאים/ה. לארז יש מאגר תמונות של יותר מ-800 נשים ויותר מ-600 גברים, שבאמת מחפשים אהבה – מי יודע אולי אחד מהם מתאים לך ?

  ארז מציע  עכשיו, לתקופת החגים, מבצע מיוחד למציאת אהבה חדשה 🙂

הכל ב”מבצע של תקופת החגים”- במחירים נוחים במיוחד.

       לפרטים נוספים מוזמנים לפנות לארז מלמד בנייד -054-4659373

כתיבת תגובה