הכירו את סרום רטינול של SR

סרום הרטינול שייך לסדרת ‘רוקחות מהאמזונס’ הסדרה הרפואית של SR קוסמטיקס בעלת יכולות עוצמתיות לריפוי בעיות עור כמו צלקות אקנה, סימני מתיחה, נזקי אזור מתאר העין ורטינול טהור משולבים עם טכנולוגיות מעולם הרפואה Trans delivery.

ויטמין A הינו ויטמין חיוני למערכת רבות בגוף. הוא מופיע בצורות שונות במזונות ותכשירים קוסמטיים ורפואיים שאחת מהן נקראת רטין A.  רטינול A או רטין A נחשב בקהילה רפואית כיעיל למניעת קמטים על ידי עידוד צמיחת התאים החדשים ויצירת קולגן. הרטינול פועל על שכבות העור העמוקות, תומך בעור ומוסיף לו לחות. כמו כן, החומצה הרטינואית שומרת על ניקיון הנקבוביות ומבהירה את העור. כך שבשימוש חיצוני מעל פני העור הוא מסייע להחלקת העור, טיפול באקנה ובכתמים וטשטוש והעלמת קמטים. 

רטינול ויטמין A הוא ויטמין כוהלי החיוני לתפקודו התקין של הגוף ומשפיע על ראיית לילה ומערכת הראייה, על תפקוד העור והרקמות הריריות המצפות את מערכת העיכול ומערכת השתן על תפקוד מערכת הרבייה ועל תהליכי הגדילה של הגוף.

חברת הקוסמטיקה SR קוסמטיקס משיקה סרום רטינול טהור מיוצב בטכנולוגיה קפסולרית CelluCap™ R. מרכיב הרטינול משמש כקולטן משפיע להצערת העור, מטפל בבעיית תסמיני האקנה, תומך בהבהרת פיגמנטציה ומתקן נזקי עור ברמות השונות.

ייחודו , בחדשנות מולקולרית של מיקרו ספוגיות, התורמות להולכה דרמלית של מרכיבי הפורמולה להעצמת הפעולה הנדרשת. מרכיביו משולבים עם צמחי מרפא מה”אמזונס”.

ממרכיביו המשפיעים: רטינול טהור מקופסל, ליפטינג פקטור, ארבוטין, ניאצינמיד, הממליס, שמן אסאי, מיצוי קמוקמו, שמן אגוז ברזיל, שמן אנדירובה בכבישה קרה, קופואאסו,מורו מורו, ביסבלול, הממליס , מליסה ועוד.

חשוב לדעת שאם את בהריון או מניקה או בעלת עור כהה או עור רגיש המוצר אינו מתאים לך.

קיבלנו את סרום רטינול לסיקור – הסרום מגיע בבקבוק עגול ומאורך ובו 30 מ”ל סרום. בראש המיכל משאבה 🙂 תענוג. הסרום צבעו לבן חלבי. יש למרוח על עור נקי, פעם אחת ביום בשעות הערב ולעסות בקלילות. הקרם נספג מצויין בעור ומשאיר ניחוח עדין מאד. לאחר שימוש של כשבוע העור קצת התבהר ומעט פיגמנטציה ירדה. מילה של “אמא נגה”.

חייבת לציין שאני, אישית, מאד אוהבת את מוצרי SR קוסמטיקס ומקפידה על שיגרת טיפוח קבועה.

את כל מוצרי SR קוסמטיקס ניתן להשיג רק אצל קוסמטיקאיות מורשות.

https://srcosmetics.co.il/he/pages/find-beauticians

כתיבת תגובה