הכירו את BE AESTHETIC

BE AESTHETIC הוא קונצרן רפואי של חברות אתסטיקה ויופי בראשות ד”ר איידין ביליגהאן, המאגד בתוכו 4 חברות יופי ואסתטיקה, שאתם חייבים להכיר. מילה של “אמא נגה”.

משרד 360UP
משרד 360UP

השבוע הוזמנתי למסיבת עיתונאים שהתקיימה במשרדי חברת 360UP של רינת נחום, חברה המתמחה באסטרטגיה, שיווק ומיתוג להיכרות עם BE AESTHETIC CLINIC קונצרן חברות האסתטיקה הרפואית הבינלאומי שמגיע מטורקיה לישראל.
חברת 360UP חנכה את משרדיה החדשים והמפוארים באירוע והציגה את מעצבת הפנים שניצחה על כל השיפוץ ביד רמה והרימה משרדים מפוארים ונעימים עם התחשבות גדולה בצרכים של חברת 360UP בראשותה של רינת נחום. שאפו גדול 🙂
ד"ר איידין ביליגהאן ורינת נחום
ד”ר איידין ביליגהאן ורינת נחום

בראש קונצרן חברות האתסטיקה והיופי הרפואי BE AESTHETIC עומד ד”ר איידין ביליגהאן, אחד מגדולי המנתחים הפלסטיים בעולם כיום, המביא לישראל את מהפכת טיפולי האסתטיקה החדשניים ביותר במרכז רפואי מהמתקדמים בעולם.
ד”ר ביליגהאן הגיע במיוחד לארץ כדי להיפגש איתנו ולהציג את רשת המרפאות הענפה שלו בטורקיה כולל כל הטיפולים המוצעים בהן (והחידוש שיש כבר 2 מרפאות בגרמניה).
ד”ר איידין ביליגהאן, גבר נאה, לכל הדעות, הוא איש מוכשר ורב אשכולות. לאחר קריירה ארוכת שנים כמנתח בכיר, מנהל מחלקות ניתוחי אסתטיקה במרכזי הבריאות המובילים בטורקיה, יועץ בכיר במשרד הבריאות הטורקי, מומחה בעל שם עולמי למחלות עור, ממציא ומפתח של שיטות ניתוח חדשניות ופורצות דרך בעולם ניתוחי היופי והאסתטיקה, מוצרי קוסמטיקה וחומרי טיפוח משלימים, ייסד ד”ר ביליגהאן את קונצרן BE AESTHETIC ומספר חברות לפיתוח וייצור תכשירי קוסמטיקה, יופי וטיפוח רפואיים.
אחד מביה"ח באיסטנבול (צילום: יח"צ)
אחד מביה”ח באיסטנבול (צילום: יח”צ)

ד”ר ביליגהאן מכהן כראש מחלקת ניתוחי הפלסטיקה בבית החולים Hospital TR Hisar, כיו”ר חבר מנהלים וחבר בבורדים של מספר חברות לפיתוח אמצעים וציוד רפואי חדשני בטורקיה ובאירופה, וכמו כן, זכה בפרסים רבים בהם:
Best Plastic Surgery and Hair Transplant Clinic of the Year Award – Turkey Golden Brand Awards
 ההרצאה לוותה במצגת ובה הראו את חדרי הטיפול והניתוח, תמונות של התוצאות הנראות לעין של לפני/אחרי טיפול, מגוון רחב של הטיפולים הכוללים טיפולי אסתטיקה של הפנים (ניתוחיים), טיפולי אסתטיקה של הגוף (ניתוחים), השתלות שיניים וכמובן טיפולי השתלת שיער.
הטכניקות הניתוחיות פורצות הדרך שפיתח דר’ ביליגהאן נלמדות ברחבי העולם, ושיעור ההצלחה של הניתוחים חסר תקדים בהשוואה למרכזים אסתטיים דומים.

יש לציין את הרמה הגבוהה של חדרי הטיפול והניתוח, תנאי האישפוז במלון 5 כוכבים עם כל הפסיליטיס, היחס של הצוות הרפואי לפני ואחרי טיפול כפי שהציג בפנינו ד”ר איידין ביליגהאן. התרשמתי מאד 🙂

קונצרן BE AESTHETIC מאגד בתוכו 4 חברות יופי ואסתטיקה מהמובילות בתחומן באירופה ובטורקיה: 

השתלת שיער (צילום באדיבות יח"צ)
השתלת שיער (צילום באדיבות יח”צ)

  • ‘בי אסתטיק קליניק’ – רשת מרפאות אסתטיקה ויופי המציעה למעלה מ-20 ניתוחים וטיפולים אסתטיים בשיטות הניצבות בקדמת עולם רפואת האסתטיקה העולמית במרכז הרפואי הנודע acibadem taksim – המוביל באיסטנבול ושייך לרשת מרכזי רפואה בינלאומית המונה כ- 18 בתי חולים גדולים בעולם.
  • ‘בי אסתטיק ביוטי’ רשת ביוטי סלון היוקרתית המציעה טיפולי אתסטיקה ללא התערבות כירורגית.
  • ‘בי סמייל’ – רשת מרפאות טיפולי שיניים ואסתטיקת פה כולל שיקומית.
  • ‘בי ניש‘ – רשת מכוני השתלות שיער וטיפול במחלות עור.  
  • כאחת שחוקרת, בודקת ועוקבת אחר כל נושא השתלות שיער בארץ ובעולם, יש לציין שטורקיה אכן מובילה בתחום והחלטתי, שאת המשך טיפולי השתלת השיער אשמח להגיע לאחד הסניפים של חברת  BE AESTHETIC CLINIC בטורקיה. 

מילה של “אמא נגה”.
כדאי לכם לדעת – 
במרכזים הרפואיים המתקדמים של רשת BE AESTHETIC תוכלו לבחור בטיפול הנדרש עבורכם, החל מניתוחי חזה, פנים, אף, שאיבות והסרת שומן, דרך שיקומי פה ולסת ועד השתלות שיער. הרשת מציעה לכם חבילות טיפול מושלמות בליווי אישי מלא, הכוללות: אבחון ובדיקה, טיפול במרכז הרפואי המתקדם והגדול באיסטנבול, טיסה ואירוח מלא בבתי מלון מהמפוארים באיסטנבול, מערך תמיכה וליווי של צוות מקצועי, מסור ונאמן, ואנשי קשר דוברי עברית בישראל.
חכו לעוד פרטים בהמשך….
לשאלות ופרטים נוספים אתם מוזמנים לפנות למירב 0549919234

כתיבת תגובה