הכירו את PROOF מצלמת דרך חכמה

קבוצת COBRA למיגון רכבים, משיקה לראשונה בישראל את PROOF מצלמה חכמה לרכב, מצלמה קדמית ואחורית המשמשת כמצלמת דרך בנסיעה וכמצלמת אבטחה בעת החניה. ומקושרת לאפליקציה ייעודית.

יובל אסרף מנהל מחלקת מחקר ופיתוח בקבוצת קוברה ואורי סוקולוב מנהל פעילות proof בישראל.
יובל אסרף מנהל מחלקת מחקר ופיתוח בקבוצת קוברה ואורי סוקולוב מנהל פעילות proof בישראל.

Cobra היא חברה ותיקה מעולם הרכב הפועלת למעלה מ- 3 עשורים ומובילה בתחום מערכות המיגון, מולטימדיה, נוחות ובטיחות לרכב. החברה מייצרת, מייבאת, משווקת ומתקינה מגוון רחב של מוצרים בעלי חדשנות טכנולוגית המהווים את חוד החנית בתעשיית הרכב.
היום, הוזמנתי להכיר את הפיתוח החדש של החברה – PROOF – מצלמה קדמית ואחורית המשמשת כמצלמת דרך בנסיעה וכמצלמת אבטחה בעת החניה.
בעידן של היום חשוב מאד שבכל רכב תהייה מצלמה. ברכב שלי הותקנו כמה מצלמות. הן היו מסורבלות, החוטים הפריעו לי תמיד, הכרטיס לא היה נוח לתפעול וכשהייתי צריכה להוציא סרטון היא לא עבדה… כך יצא שהיא מונחת כאבן שאין לה הופכין כבר כמה שנים במגירה בבית.
המצלמה החדשנית מדגם  ,FR 300 מציגה תכונות המהוות את חוד החנית הטכנולוגית, ביניהן: מצלמה קדמית ואחורית באיכות HD, ראיית לילה בהירה, הקלטה באיכות HD בזמן נסיעה או חניה, GPS מובנה, כרטיס זיכרון 32GB SD ועוד///
קבוצת קוברה משיקה מצלמת דרך ואבטחה מקושרת לאפליקציה ייעודית- PROOF
קבוצת קוברה משיקה מצלמת דרך ואבטחה מקושרת לאפליקציה ייעודית- PROOF

קבוצת COBRA המובילה במיגון רכבים מזה 3 עשורים, משיקה לראשונה בישראל מצלמה חכמה לרכב המקושרת לאפליקציה ייעודית. מצלמה קדמית ואחורית המשמשת כמצלמת דרך בזמן הנסיעה וכמצלמת אבטחה בעת החניה- PROOF. המצלמה החדשנית, מציגה תכונות המהוות את חוד החנית הטכנולוגית, ביניהן: מצלמה קדמית ואחורית באיכות HD, ראיית לילה בהירה, הקלטה באיכות HD בזמן נסיעה, או חניה, GPS מובנה, כרטיס זיכרון 32GB SD, חיבור לרשתות סלולאריות, Wifi ועוד.
מצלמת PROOF החדשנית מדגם FR300, נולדה מתוך צורך גובר להעניק שקט נפשי לנהג אשר יכול לצפות ברכב בכל רגע נתון ומכל מקום בעולם.PROOF לוקחת את עולם אבטחת הרכבים לשלב הבא ומאפשרת גישה, בקרה ושליטה מלאה באמצעות אפליקציה ייעודית למערכת אנדרואיד ו- IOS.
מצלמת PROOF מסייעת בזיהוי מצבים שונים (פגיעה ברכב בזמן נסיעה, פגיעה ברכב בזמן חניה, השחתת רכוש, גניבה, יציאת הרכב מגבולות מוגדרים) ומספקת התראות בזמן אמת לנייד, כך שניתן לטפל בכל תרחיש באופן מידי. בעת מצבי פגיעה ברכב בזמן נסיעה, המצלמה לוכדת סרטונים הנשמרים על גבי כרטיס זיכרון הניתנים לשליפה בכל עת בצורה נוחה ובמקביל שולחת התראה לאפליקציה בזמן אמת. נוסף לכך, המצלמה מספקת התראות על פגיעה ברכב גם בעת חניה. זמן הקלטה רציפה על כרטיס הזיכרון עד 12 שעות ( זמן נהיגה רציפה).
קבוצת קוברה משיקה PROOF
קבוצת קוברה משיקה PROOF

PROOF מאפשרת לאתר את המיקום המדויק של הרכב כולל מהירות וכיווני הנסיעה של הרכב בכל רגע נתון על גבי מפות google וכן, שומרת את היסטוריית הנסיעות ברכב. בנוסף, מצלמה זו מאפשרת בקרה והגדרת גבולות גיאוגרפיים לרכב על גבי מפה בהתאם לצרכי הלקוח, כך שכאשר הרכב יצא מהגבולות שהוגדרו מראש תתקבל התראה מיידית לאפליקציה.
מצלמת PROOF מעוצבת בקווים מינימליסטיים ונקיים אשר אינם פוגמים בשדה הראייה של הנהג בזמן הנסיעה. המצלמה מחייבת התקנה מקצועית על מנת להבטיח את פעילותן המלאה של כלל התכונות הקיימות ואינה מצריכה קידוחים ברכב. התקנת המצלמה נעשית בבית הלקוח בתיאום מראש וללא תוספת תשלום נוספת.

לפי מה שראיתי – מצלמה קומפקטית קטנה ומאד חכמה.

איכות הצילום נפלאה רואים בכל שעה, כל היום והתמונה חדה וברורה – גם בלילה.

אין חוטים 🙂 ניתן להתחבר דרך כרטיס סים של חברת הסלולר (ממליצה לכם לקבל את השירות של קוברה).

החיבור דרך אפליקצייה ומאד נוח לתפעול (גם לטכנופובית כמוני).

יש 2 מצלמות. אחת קידמית ואחת אחורית. ניתן לסובבן לזווית של עד 270 מעלות.

וההתקנה בבית הלקוח. מחיר ההתקנה מגולם במחיר הסופי, נחמד 🙂

בקיצור, אהבתי 🙂 ממליצה בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.

מחיר מצלמת PROOF: 39 ₪ לחודש  ל-36 חודשים.
המחיר אינו כולל חבילת גלישה.
להזמנות:  *9487   www.proof.co.il
בקרו אותנו בעמוד הפייסבוקhttps://www.facebook.com/proof.co.il/:
ובאינסטגרם    https://www.instagram.com/proof.il
https://www.youtube.com/watch?v=IMXxapgHZrE