הכירו – שיטה חדשה לתוספת שיער

סובלות מדלילות שיער? רוצות להתקשט בשיער צבעוני? ממליצה לכם להכיר את השיטה החדשנית לתוספות שיער של אמן השיער אלי כהן, שלא פוגעת בשיער ונוחה מאד לסירוק. מילה של “אמא נגה”. 

אלי כהן בפעולה
אלי כהן בפעולה

שיער, זו המומחיות שלי. ולמה? מניסיון אישי. אני סובלת מדלילות שיער… קשה… היום, השיער נראה נפלא בעיקבות סדרת טיפולים מצליחים שאני עוברת (עליהם אני מיידעת אתכם בנפרד). אני מכירה כמעט את כל הטיפולים ואת כל השיטות, שיש לשוק להציע בתחום דלילות השיער, בעקבות זאת בהחלט יודעת להבחין בין טוב לפחות טוב.
הפעם הגעתי לאלי כהן, אמן תוספות השיער, מומחה למילוי ועיצוב שיער המציג שיטה חדשנית לתוספות, המתבססת על 8 נקודות אחיזה במקום 100, השיטה בהשראת תרבות קליעת הצמות האפריקנית המסורתית ה- Webbing שלא פוגעת בשיער ונוחה מאד לסירוק. 
תוספת שיער (צילום: איציק בירן)
תוספת שיער (צילום: איציק בירן)

אלי כהן, מומחה לשיער בעל ותק של למעלה מ – 20 שנה למד ספרות אצל וידאל ששון בלונדון. אלי מומחה לסוגים שונים של תוספות שיער לנשים הסובלות מדלילות שיער.  הגישה שלו “…מטפל רק במי שצריכה, מי שלא צריכה לא מוכן לטפל.., אהבתי את הגישה, זה מראה על כבוד לשיער והבנה שלא כל דבר טוב לכל אחת ותמורת כסף לא מוכן לעשות תהליכים או טיפולים שתכלס יזיקו לשיער, אפילו אם זו דרישה של הלקוחה. אהבתי 🙂  .
אלי ממשיך ואומר ש “לאחרונה זיהיתי צורך אמיתי בשדרוג שיטת חיבור התופסות. העובדה שהתוספות הפכו לפריט אופנתי מבוקש אצל נשים ונערות, לצד מקרים של כוויות וקרחות שהגיעו אלי בעקבות הלחמה לא אחראית, החלטתי לחקור ולחפש טכניקה יעילה ובטוחה וכך הגעתי לטכניקת הסירוק האפריקאית העתיקה ה Webbing, ממנה פיתחתי שיטה חדשה של חיבור התוספות במינימום נקודות אחיזה, על ידי חוט קשירה הצמוד לקרקפת, תוך שינוי המיקומים ומתן אפשרות לשיער הטבעי להתחדש”.
אלי גם פיתח מברשת מיוחדת המתאימה לסירוק והברשה של שיער עם תוספות 🙂
המברשת המיוחדת
המברשת המיוחדת

ואיך זה מתבצע?
בשיטה החדשה מחבר אלי כ- 50 גרם תוספות שיער ל-8 נקודות אחיזה (במקום 100 נק’) בעזרת שימוש בחוט פשתן PU איכותי (חוט שמשתמשים בו גם בניתוחים רפואיים). אין דבק, אין מדבקות ואין הלחמות 🙂
אחת לחודשיים נדרש שינוי בנקודות האחיזה לטובת ריענון והתחדשות השיער הטבעי. הבשורות הטובות הן שהטיפול אורך  40 דקות בלבד.
כך יוצא שממש לא רואים את החיבורים. ומה קורה כשיש רוח? כלום 🙂 השיער מתבדר ברוח והתוספות לא נראות כלל 🙂
אהבתי מאד את השיטה 🙂 והתוספות נראות פשוט נפלא 🙂 מילה של “אמא נגה 🙂 
אלי כהן
אלי כהן

רק שימו לב, התוספת הזו לא מתאימה למי שיש דלילות בחלק העליון של הראש היא מתאימה לנשים בעלות שיער שרוצות לעבות את השיער, ומה שמאד יפה להוסיף צבע אחר לשיער.
תוספות השיער ב – 2019  מתאימות לכולן. לא רק לבעלות שיער דליל או כקישוט, הן מתאימות  למי שרוצה להתקשט בשיער בגווני שיער נועזים ורוד, כחול או סגול, או לרוצות להלבין את שערן וחוששות משלב המעבר, לבעלות שיער מתולתל, גלי או חלק.
התוספות של אלי כהן מאפשרות ליהנות משיער שופע ואופנתי בכל הצבעים והגוונים בלי שימוש בהלחמה או תהליכים כימיים הפוגעים בשיער והתחדשותו.

כל התוספות נעשות בשימוש שיער טבעי ביבוא מאירופה נתפרות במקום ומגיעות עם אחריות לשנה.
מחירים –
פס שיער עולה כ – 3,000 ש”ח.
תחזוקה כל חודש וחצי – חודשיים (חיזוק וקשירה בלבד) 200 ש”ח (לא כולל פן, צבע, תספורת…)
לאחר כשנה (בערך) יש צורך להחליף את הפס. הפס החדש מורכב על שורה אחרת בשיער.
כדאי לכן לדעת – אלי כהן – המרכז לפתרונות שיער מומחים בשזירת תוספות שיער טבעיות, מילוי שיער דליל, תוספות שיער טבעיות בשיטות שונות כולל קליפס, סיכות או קשירה, הדבקות בהתאמה לכל סוגי השיער. במקום ניתן לקבל ייעוץ אישי.
אלי כהן היחיד בארץ התופר ומתקן את התוספות במקום. בנוסף תמצאו במרכז מגוון פאות אופנתיות בהתאמה אישית.
פרטים נוספים:
03-6127177 או www.hair-center.co.il. רח’ ז’בוטינסקי  1 ר”ג (דימול),