המירוץ אחר הבלורית / הוי קורונה, מה עשית?

הוי קורונה, מה עשית? עצרת לי את החיים בדיוק כשמצאתי מה שחיפשתי. ומה חיפשתי? נו, אתם כבר יודעים, אני חוקרת ובודקת את כל נושא השיער למעלה מ – 20 שנה ובדיוק לפני הקורונה… מצאתי 🙂

סלפי
סלפי

שיער, שיער, שיער אחד הדברים הכי חשובים בלוק שלנו. מכירים את יום שיער לא טוב? bad hair day , ובכן, אצלי כבר שנים כל יום הוא יום שיער רע. וזאת למה? אני סובלת מדלילות שיער כתוצאה מטיפולי הפוריות שעברתי. את טיפולי הפוריות סיימתי לפני כ 20 שנה והתחלתי במסע האישי שלי שאני קוראת לו “המירוץ אחר הבלורית” (לא יכולתי גם לטפל בשיער וגם ילדים, הייתי צריכה לבחור וברור שבחרתי ילדים ואני אמא גאה ל 3 ילדים).
אז, מה עשיתי במשך 20 שנה? המוןןןןןן.
תחנות דרך הכי חשובות במסע שלי היו ראשית הפסקת הנשירה ואח”כ הצמחת שיער, כן, זה אפשרי 🙂

 • חברת הקוסמטיקה ג’רנטיק, יש להם פתרון לנשירת השיער. במשך כשנה אני השתמשתי באופן קבוע במוצרי החברה. חפיפה ב- Medul שמפו מיוחד המכיל ויטמינים ומינרליים החיוניים לעור הקרקפת, מעסה את הקרקפת ב – CUTICUL EXTRA PLUS ופעמיים בשבוע מרחתי את הראש במסיכה מיוחדת לשיער Masque Marin. ובכן, לאחר טיפול של כשנה בה אני חופפת את הראש בשמפו, מעסה היטב את הקרקפת בכריות האצבעות כפי שהראו לי בחברת ג’רנטיק ופעמיים בשבוע מורחת את הקרקפת במסיכה, עוטפת את הראש במגבת לשמור על חום הקרקפת, אני אומרת בפה מלא, חבר’ה – הנשירה נעצרה!!! או ליתר דיוק, יש מעט נשירה – נורמאלית… אבל המאסה ממש נעצרה, השערה התעבתה ואפילו צומחת פלומה רכה רכה על הקרקפת. הפלומה לא נראית למרחוק ולא משפיעה על סמיכות השיער אבל בהחלט יש פלומה. 
 • השתלת שיער – כן עברתי השתלת שיער בארץ בחברה שנקראת  looking good לפני כ 5 שנים. ההשתלה הצליחה, השיער צומח אבל, הטיפול היה נסיוני ועם האוכל בא התיאבון.

ומה קרה בדיוק לפני הקורונה? או טוב שאתם שואלים, הכרתי חברה ישראלית שמאגדת את כל טיפולי השיער במקום אחד.

 ihair – המרכז הארצי להשתלות שיער, הוקם על ידי ד”ר שרית כהן, מומחית בכירורגיה פלסטית אסתטית, ומציע במקום אחד את כל הפתרונות להתקרחות ונשירת שיער לנשים ולגברים.

ד״ר כהן שרית מומחית בכירורגיה פלסטית (צילום: יניב יוסף)
ד״ר כהן שרית מומחית בכירורגיה פלסטית (צילום: יניב יוסף)

מנעד הטיפולים הרחב, מאפשר להתאים באופן אופטימלי לכל מטופל את השיטה המדויקת לו.  הפרוצדורה המרכזית הינה השתלת שיער בשיטת FUE ללא צלקות ובמראה טבעי, המתבצעת על ידי משתילי השיער המנוסים ביותר בישראל, לצד טיפולים במכשור אסתטי טכנולוגי, טיפולי PRP, החדרת חומרים בלחץ אויר והשלמת הטיפולים באמצעות תכשירים ביתיים.
הטיפולים במרכז הארצי מבוצעים על פי הסטנדרטים הבינלאומיים המחמירים ביותר, בניהולה של ד”ר שרית כהן, מומחית בכירורגיה פלסטית ואסתטית, מהבכירות והמקצועיות בישראל.
ד״ר שרית כהן חברה באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית ואסתטית, האיגוד האמריקאי לכירורגיה פלסטית ASPS, הארגון הבין לאומי לכירורגיה פלסטית ואסתטית ISAPS וכן האיגוד הבין לאומי לכירורגיה פלסטית  ISDS.
על פי הנתונים:  אחד מכל ארבעה גברים יתחיל לסבול מנשירה מוגברת כבר בשנות העשרים, כאשר בשנות הארבעים 50% מהגברים כבר בתהליך התקרחות. הנתונים בישראל נחשבים לגבוהים ביחס לעולם.
ihair צפוי לחולל מהפכה בתחום השתלות שיער וטיפול בנשירה והתקרחות, שכן, זהו המרכז הראשון בישראל המאגד את כל הטיפולים החדשניים ביותר, בפיקוח מומחית בכירורגיה פלסטית ואסתטית. שילוב זה מאפשר ראיה הוליסטית על כל מטופל, ביצוע בדיקת התאמה משוכללת, המבוצעת על ידי רופא מנוסה, ובהתאמה בניית תכנית טיפולית אינדיבידואלית.
מגוון הטיפולים המוצעים במרכז ihair:
** השתלת שיער בשיטת  FUE ללא צלקות ולקו שיער טבעי –  Follicular Unit Extraction – FUE – השיטה המתקדמת והחדשנית, מתבצעת בטכניקה זעיר-פולשנית, המאפשרת הוצאת יחידת הזקיק, שמירתו בתמיסת הזנה ייחודית למרכז ihair, ביצוע ההשתלה ללא צלקות ובמראה שיער טבעי, תוך חזרה מהירה לשגרת היום-יום.
להשתלות השיער במרכז ihair  אחוזי הצלחה גבוהים מהממוצע, בין היתר בשל שימוש בתמיסת הזנה ייחודית השומרת על חיוניות זקיקי השיער, עד לרגע השתלתם, דבר שמעלה את שיעור קליטתם. בסיום התהליך מתבצע טיפול המחדש את זרימת הדם באזור (PRP), אשר משפר את שרידות השתלים.
הידרפיישל – הטיפול החדשני ביותר לבריאות הקרקפת. טיפול נועד להסרת תאים מתים ולכלוך מהקרקפת, להזנתה ולהגברת זרימת הדם. לשמירה על הקרקפת יש משמעות אדירה ביצירת תשתית בריאה לצמיחת שיער.
טיפול בלחץ אויר:  micro infusion medication on the skin – החדרת חומרים בלחץ אויר, מיועד בעיקר לטיפול בדילול שיער לנשים, ומתבצע תחת בקרה הורמונלית. ישנם שני פרוטוקולים שונים בטיפול זה, האחד: מיועד לעכב את תהליך דילול השיער, והשני טיפול המיועד לעידוד צמיחת השיער.
חומצות אמינו ויטמינים. מדובר בקומפלקס של ויטמינים וחומצות אמינו, שנועדו בכל אחד מהפרוטוקולים להזין את זקיקי השיער והקרקפת.
PRP – פלזמה עשירה בטסיות דם – Platelet Rich Plasma –  היא שיטה לבידוד טסיות דם מהמטופל PRP . טסיות הדם עשירות בפקטורי גדילה אשר מעודדים ייצור והתחלקות תאים בצורה טבעית, התאוששות של רקמת עור הקרקפת והיוצרות כלי דם חדשים המזינים את שורשי השיער וכתוצאה השיער מתעבה ומתחזק.
מינוקסידיל – Minoxidil – מינוקסידיל – תכשיר יעיל למריחה מקומית. הופך את השיער לעבה וחזק יותר ומעודד את צמיחת השיער מחדש על ידי הגברה של אספקת הדם לזקיק השיער.
אז מה יהייה אחרי הקורונה? אני מקווה שנתחיל לטפל בשיער ולבדוק מה מתאים ומה לא…

חכו לעידכונים 🙂 מילה של “אמא נגה”.

I hair המרכז הארצי להשתלות שיער ממוקם ברמת החייל בתל אביב. לקביעת ייעוץ: 03-5571171
 

לפוסט הזה יש 2 תגובות

 1. נגה רוזנברג

  תודה יקירה על מילותייך החמות.
  עברתי השתלה אחת והיה מוצלח.
  עכשיו, יש חידושים בתחום ומקווה לעבור עוד אחת.
  ואני אעדכן – בטוח <3

 2. אראלה בן אדרת - כהן

  נגה’לה יקירה.
  אני קצת סקפטית, אבל מאחלת מכל הלב – הלוואי והטיפול אכן יצליח.
  ברור שזהו תהליך לא פשוט. אשמח לקבל עדכון ממך…
  שיהיה בהצלחה.

כתיבת תגובה