הסרת קעקועים

קעקועים ואיפור קבוע ניתן להסיר בעזרת מכשיר לייזר מתאים. מזמינה אתכם להכיר את מכון הטיפולים של ברברה ביוטי שיודעים לטפל בנושא במקצועיות.

הסרת קעקועים - ברברה ביוטי (צילום יח"צ)
הסרת קעקועים – ברברה ביוטי (צילום יח”צ)

לא נעים להודות ולבטח גם יהיו שיכחישו, אבל רבים מאתנו מסתובבים בעולם עם קעקוע מביך שעשו בגיל ההתבגרות, עוד כשחשבנו שאנחנו מאוהבים עד הגג, מאושרים, מורדים או כל סימן אחר שקועקע ברגע של השתטות.
מתמיד הזהירו אותנו שלפני שרצים לעשות קעקוע צריך לחשוב טוב טוב כי הוא נשאר לכל החיים, הדבר היה נכון אולי לפני כמה שנים אבל בימים אלו הוא ממש לא נכון, תכירו את ברברה ביוטי מכון הטיפולים היוקרתי להסרת קעקועים ואיפור קבוע בלייזר ובטכנולוגיה היעילה והבטוחה ביותר ללא ניתוח, ללא צלקות וכמעט ללא תופעות לוואי.
במכון הטיפולים ברברה ביוטי לא מתפשרים על איכות ותהליך הסרת הקעקועים והאיפור הקבוע מתבצע עם המכשירים המתקדמים בעולם. הטיפול נעשה בצורה הבטוחה ביותר, המהירה ביותר והיעילה ביותר.
הסרת קעקועים - ברברה ביוטי (צילום יח"צ)
הסרת קעקועים – ברברה ביוטי (צילום יח”צ)

לקרני הלייזר המופקות מהמכשיר יש יכולת חדירה חזקה מאוד, המאפשרת להן לחדור עמוק יותר לשכבות העור. חלקיקי הפיגמנט סופגים את אנרגיית אור ומתפוצצים לחלקקים קטנטנים, וכך הצבע של הפיגמנט נעלם. הלייזר יכול להעלים בקלות וביעילות פיגמנטציה ורקמות כלי דם מבלי להזיק לרקמות עור אחרות.
ניתן ביעילות להסיר קעקועים ואיפור קבוע בעלי פיגמנטים כחולים, שחורים, אפורים בקעקועים וכל הצבעים באיפור הקבוע.
הטיפול בלייזר יעיל מאוד גם בהעלמת צבע כהה מסביב לעיניים, נמשים, כתמי גיל, כתמי מלזמה (כתמי הריון), כתמי שמש.
לפרטים נוספים:
אתר החברה: www barbarabeauty.co.il
 

כתיבת תגובה