העידן החדש בשיווק

לרגל השקת הבושם החדש Forbidden Rose של כוכבת הפופ-רוק אבריל לאבין, גייסה חברת דיפלומט לשורותיה 100 “באזריות” ו-50 מעריצות הדוקות של הזמרת על מנת להשתתף בקמפיין גרילה.

השקת פורבידן רוז למעריצות (צילום: לם-וליץ סטודיו)
השקת פורבידן רוז למעריצות (צילום: לם-וליץ סטודיו)
אתמול בערב ניתנה ההזדמנות לראות את העידן החדש בשיווק בפעולה. חברת דיפלומט ערכה אמש הפנינג מיוחד אליו הזמינה 200 נערות מתוכן 100 באזריות ו100 מעריצות על מנת להשיק  את הבושם החדש לנערות Forbidden Rose של זמרת הרוק אבריל לאבין. הנערות שנבחרו נחשבות מובילות דעה ומשפיעות חברתית. לכל אחת מהן אלפי חברים בפייסבוק וכוח השפעה על מעגלי הסביבה של בני גילן בתחומים של אופנה, פנאי ולייף סטייל. קמפיין ההשקה הייחודי ייתמך ברובו על ידי שגרירות המותג החדשות.   להעז, לנסות ולגלות עולמות  חדשים. בעקבות ההצלחה האדירה שנחל אירוע הבאזריות בשנה שעברה, עם השקת הבושם Black Star, הוחלט בדיפלומט להעלות את הרעיון בשנית. “זוהי דרך חדשה להגיע אל קהל היעד שלנו, בימים שנוער נוטה יותר לקבל את המידע שלו יותר דרך הרשתות החברתיות ופחות דרך המדיה המסורתית” אומר שי זנגי, מנהל שיווק פרוקטר פרסטיג’ “בשנה שעברה הפעילות הוכיחה את עצמה כאשר עלינו מעל היעדים שלנו ויצרה הדים אפילו בחו”ל ואנו מקווים שהפרויקט החד פעמי יהפוך למסורת” האירוע, שנערך במועדון ה”סאבליים” בדרום תל אביב, החל עם שטיח סגול עליו צעדו הנערות בדרכן למגוון דוכני איפור, air brush, עיצוב שיער, סטיילינג והמשיך עם תחרות קריוקי של שיריה של אבריל לאבין והופעת אורח של כוכבת האח הגדול ליהי גרינר. בתום האירוע  נערכו כל קטעי הקריוקי שצולמו בוידאו לכדי קליפ ויראלי שיופץ ע”י המשתתפות  באירוע. לאחר הפעילות קיבלו הנערות תדריך שהכין אותן לפעילות בשטח וערכה הכוללת את הבושם, 100 דוגמיות מוקטנות ו100 קופונים לרכישת הבושם ברשת הסופר פארם אותם הן יוכלו לחלק לחברותיהן. כמו כן הן נקראו להעלות ולשתף תמונות וחוויות מהאירוע בפייסבוק.
השקת פורבידן רוז למעריצות (צילום: לם-וליץ)
השקת פורבידן רוז למעריצות (צילום: לם-וליץ)
אז מי הבאזריות האלה?

  • מאיה אבישר, בת 17 מקריית אונו: יש לה 1800 חברים בפייסבוק, לומדת במגמת מוזיקה ובכיתת מחוננים. לומדת משחק ומככבת בימים אלה על בימות מחזמר “שיער”. בזמנה החופשי רוקדת ומנגנת בקונטרבס וחצוצרה, גולשת גלים מגיל עשר. אוהבת להופיע, חולמת להיות כוכבת גדולה ונמצאת במסלול הישיר בדיוק למקום הזה.
  • יעלי מורדכוביץ’, בת 16 וחצי מראש העין: מעל 860 חברים בפייסבוק, פעילה בשבט העוגן בתנועת הצופים בעיר, רוקדת, חולמת על כל דבר אקסטרימי ותמיד משיגה כל מה שהיא רוצה (או לפחות עושה את הכל בשביל להגיע לשם).
  • נורית עג’מי, בת 16 וחצי מבת ים : מעל 1000 חברים בפייסבוק, פעילה חברתית במועדון הנוער יהודה וישראל מדריכה בתנועה העירונית בבת ים, ובבת תיאטרון ובמה. מובילה חברתית עם מודעות קהילתית גבוהה מאוד.

כתיבת תגובה