הפנדה שנלחמת באלרגיות האביב

חברת “זן צמחים בע”מ” מציגה את הפתרון של הרפואה הסינית  לטיפול בנזלת, גודש בסינוסים, קדחת השחת וסינוסיטיס – תמצית Bi Yan Pian מסדרה “פנדה Kids” כדי שאת האביב הזה תעברו בנשימה צלולה.

סדרת פנדה קידס (צילום יח"צ)
סדרת פנדה קידס (צילום יח"צ)
לכל מי שנוהג לקדם את מרץ-אפריל עם הרבה התעטשויות, נזלת ותופעה של “אף דולף” (בעיקר אצל ילדים), השנה אפשר לחוות את האביב אחרת. חברת זן צמחים בע”מ מגייסת לעזרתכם את הידע והניסיון של הרפואה הסינית, ומציגה תמצית טבעית להתמודדות טבעית ומהירה עם תופעות האלרגיות באביב, כולל גודש בסינוסים, נזלת אקוטית, אלרגית (קדחת השחת) וסינוסיטיס.   תמצית Bi Yan Pian הינה חלק ממסדרת פנדה kids, המיועדת לדור הצעיר (כולל פעוטות), ומבוססת על תורת הטיפול בצמחים סיניים שקיימת מזה אלפי שנים – במטרה למנוע מחלות ולטפל כאחד. כל הפורמולות בסדרה מבוססות על תרכובות עתיקות, שיעילותן הוכחה במשך אלפי שנים והותאמו לאורח החיים המערבי המודרני. הסדרת כוללת פורמולות בתמצית מרוכזת (8% אלכוהול בלבד) המבושלות עפ”י המקורות הסיניים הקלאסיים, תוך שמירה על איכות ויעילות המרכיבים. אידיאלי לטיפול במצבים אקוטיים, עם ספיגה מהירה והקלה מיידית. כל הפורמולות בסדרה מגיעות באריזות של 30 מ”ל, המתאימות בגודלן לילדים, וכוללות מזרק מיוחד של 1 מ”ל.
זן צמחים  לטיפול בתסמינים אלגרגניים (צילום: יח"צ)
זן צמחים לטיפול בתסמינים אלגרגניים (צילום: יח"צ)
  בין מוצרי סדרת פנדה Kids: Gan Nao Ling לטיפול בשפעת והתקררות עם תסמיני נזלת, חום, כאב ראש, כאבי שרירים, רגישות בגרון ושיעול קל, Isatis לטיפול בדלקת גרון עם תסמיני נפיחות, אדמומיות, כאב וקושי בבליעה, Citrus & Pinellia לטיפול בשיעול עם ליחה שקופה לבנה, Pinellia X לטיפול בשיעול עם ליחה צהובה-ירוקה, ו-Kang Ning Wan לטיפול בשלשולים ובהקאות – אידיאלי כרפואת חירום בנסיעות וחופשות, ומתאים לטיפול במקרים של וירוס בטן, קלקול קיבה, כאבי בטן, בחילות, שלשולים, הקאות, התכווצויות פתאומיות, גזים ומלאות בבטן.   a Bi Yan Pian מסדרת פנדה Kids – 89.9 ₪   להשיג בבתי הטבע ובבתי המרקחת בכל רחבי הארץ- מעל 200 נקודות מכירה או בחנות “זן צמחים”-השילוח 4 קרית מטלון פתח תקווה 036414434 WWW.ZENHERBS.CO.IL

כתיבת תגובה