הצגה לילדים – איפה גוגו ? מילה של "אמא נגה"

‘איפה גוגו’  – הצגת ילדים מקורית חדשה של השחקנית והזמרת זוכת פרס השחקנית הטובה ביותר לשנת 2015 ע”ש דודו דותן, רותי תמיר שיצה, עיצבה, ביימה ומשחקת. מילה של “אמא נגה”.

איפה גוגו, מוזיאון תל אביב לאומנות (צילום: אריאל בשור)
איפה גוגו, מוזיאון תל אביב לאומנות (צילום: אריאל בשור)

 
הצגת הילדים החדשה ‘איפה גוגו’ מגיעה בקיץ הקרוב למוזיאון תל אביב לאמנות. הצגת ילדים מקורית ואיכותית של השחקנית והיוצרת רותי תמיר, שחקנית וירטואוזית,  אשר על ידי ליצנות ויזואלית ומעט מאד מילים, מעבירה את הילדים חוויה של חיפוש, תקווה ומציאת הגוגו הטמון בפנים. ‘איפה גוגו’ היא הצגה מלאה בתקווה, חלום, והמון המון דמיון ובמרכזה אהבה וקבלה של כל אחד ואחת את עצמם בדיוק כמו שהם.
משום מקום היא מגיעה, עם מזוודה קטנה ביד ושאלה גדולה בלב: איפה גוגו? אבל.. מי הוא גוגו? מה הוא גוגו? האם אפשר לראות את גוגו? בחיפושיה היא מוצאת הפתעות שונות ומצחיקות, היוצאות מתוך הדלתות, החלונות וגגות הבתים בשכונה ציורית.
איפה גוגו, מוזיאון תל אביב לאומנות (צילום: אריאל בשור)
איפה גוגו, מוזיאון תל אביב לאומנות (צילום: אריאל בשור)

רותי תמיר עומדת לבד על הבמה. הצגת פנטומימה קסומה כשהמילים היחידות הן “איפה גוגו?” הילדים צחקו, נהנו וחיפשו עם רותי את גוגו. הילדים לא הצליחו לשבת לאורך כל ההצגה, למרות ההנאה והאמא דיווחה שהיו חסרות עוד כמה מילים כדי לרתק את הילדים הקטנים בגילאי 3 ו 4 וחצי. אבל, המתבוננות על ילדים גדולים יותר ניכר שנהנו מאד. ממליצים בחום לילדים מגיל 5 ומעלה 🙂 מילה של “אמא נגה”.
רותי תמיר, שחקנית תיאטרון, קולנוע וטלוויזיה, בימאית ומחזאית, יוצרת תיאטרון פיזי, מופיעה בפסטיבלי תיאטרון ברחבי העולם, זוכת פרס השחקנית הטובה לשנת 2015 ע”ש דודו דותן מטעם א.מ.י, ההצגה בבימויה, ‘אורח בא לדב’, של תיאטרון המדיטק, זכתה בפרס ההצגה הטובה ביותר לגיל הרך לשנת 2020. בימים אלה עובדת על הצגה חדשה למבוגרים.
ההצגה לגילאי 4-8. כניסה חינם לתערוכות המוזיאון ביום ההצגה.
מחיר כרטיס: 50 ₪
כרטיסים דרך אתר ‘קופת בראבו’ –  https://ww.kartisim.co.il/announce/68655

כתיבת תגובה