זוהרת עם SR קוסמטיקס – מילה של אמא נגה

SR קוסמטיקס חברת הקוסמטיקה של שולי רודריג משיקה שני מוצרים חדשים. פילינג פנינים וקרם הזנה פנינים & זהב . קיבלנו את המוצרים לסיקור – חוויה של ריחות, מרקמים ועור פנים זוהר 🙂 מילה של “אמא נגה”.

צילום אישי בקורונה
צילום אישי בקורונה

חורף בזמן קורונה ואני מקפידה על שיגרת טיפול בעור הפנים. אני אמנם לא מתאפרת, כי אין צורך, משקפיים ומסכה מסתירים את הפנים אבל, על סרום, קרם יום / לילה, פילינג, מסכת פנים ועוד.. אני ממש לא מוותרת!
חורף, זו ממש התקופה המושלמת לטפל בעור הפנים שלנו, כי העור נוטה יותר להתייבש ויש לשמור עליו. חברת SR קוסמטיקס של גורו הקוסמטיקה שולי רודריג משיקה שני מוצרים מיוחדים לעונה זו, פילינג פנינים וקרם הזנה פנינים & זהב.
פילינג פנינים עם גרגרי אבקת פנינים ורודות – מטרתו העיקרית, היא הסרה עדינה של תאי עור מתים מהשכבה הקרנית. בזכות הסרה יעילה זו, אנו תורמים להגברת ספיגת החומרים הנמרחים, להחלקת העור, להבהרתו, לעידון קמטוטים והשטחת צלקות. התכשיר מתאים לכל סוגי העור כטיפול מקצועי ביתי דו-שבועי למעט, עור אקנתי וקופרוז.
SR קוסמטיקס - פילינג פנינים
SR קוסמטיקס – פילינג פנינים

תכשיר הפילינג, משלב שתי טכניקות לניקוי דטוקסי והבהרת כתמי עור הפנים.
1. הטכניקה הראשונה היא בהנחת התכשיר על עור לח, תוך עיסוי של 2 דקות.
2. הטכניקה השנייה היא בהנחת התכשיר כמסכה בשכבה בינונית למשך 15-20 דקות ושטיפתה במים.
קיבלנו לסקירה את פילינג הפנינים –  ראשית, כמו בכל המוצרים של SR קוסמטיקס, הפעילות הראשונה שלי היא הרחה 🙂 בכל המוצרים משולב מיצוי של תמציות צמחיות והריח פשוט נפלא 🙂 . גרגרי הפילינג מאד עדינים וצבע הפנינה לבן עמוק מלווה את התכשיר. ביצעתי את 2 הטכניקות.
הטכניקה הראשונה מריחה קלה על הפנים הלחות מרגישים את פעולת הפילינג העדין כשמורידים את התכשיר. הגרגרים העדינים מלטפים את העור ומסירים שכבה של תאי העור המתים. מתקבל עור פנים רך ונעים למגע, מעט יותר חלק והבהרה מינורית של עור הפנים. תכלס, מבצע את המטרה שלשמה הוא נוצר. 
הטכניקה השנייה, מריחה בשיכבה יותר עבה על עור הפנים, להשתמש בפילינג כמסכה, ולאחר כ – 20 דקות שטפתי והסרתי את המסכה במים חמימים. גם כאן התוצאה נהדרת. 
עכשיו, תשאלו מה כדאי? הכל תלוי בזמן העומד לרשותכם 🙂 אני משתמשת פעם כפילינג ופעם כמסכה והתוצאה נפלאה 🙂 ממליצה בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.
SR קוסמטיקס - קרם הזנה זהב ופנינים
SR קוסמטיקס – קרם הזנה זהב ופנינים

קרם הזנה פנינים & זהב – הוא לחותן יעיל במיוחד, המכיל ריכוז גבוה של אבקת פנינים ורודים, אבקת זהב, פפטידים ביו מימטיים, חומצה היאלורונית, אצה אדומה, ויטמינים ומרכיבי הרגעה.
אבקת הפנינה, מועשרת בסידן ובקונכליין – פרוטאין הצדפה, העוטפת את הפנינה, במצב של גריסה דקה. הסידן תורם להאצת חילוף החומרים בתאי – העור. ובכך תורם להתחדשותם.
אבקת זהב – המשמשת כמוליכה חשמלית.
פפטידים ביו מימטיים – תורמים למניעת הזדקנות העור, ע”י חידוש ועידוד ייצור קולגן וחומצה היאלורונית.
חומצה היאלורונית – תורמת לליחוח העור, השטחת קמטים, מניעת יובש ודלקות.
ריכוז גבוה של סקוואלן מסייע לריפוי בבעיית העור היבש והמגורה ותורם להפחתת קמטים, תוך האטת תהליכי ההזדקנות העורית.
אצה אדומה – בזכות החומר הפעיל הנקרא אסטקסנטין, ידועה האצה ביכולות השיקומיות המופלאות לעור הפנים. תומכת בעיכוב תהליכי ההזדקנות ומטפלת בכהויות ובפיגמנטציה.
SR קוסמטיקס - קרם הזנה זהב ופנינים עם מייקאפ
SR קוסמטיקס – קרם הזנה זהב ופנינים עם מייקאפ

מרכיבי התכשיר מיוצרים בטכנולוגיית ה – GEL TRAP מוגנת פטנט.
החידוש בתכשיר הוא בכך, שהמרכיבים הפעילים שרויים בתוך נוזל מימי, עטופים בקפסולה שומנית, המתפרקים בפורמולה, בזמן הנחת התכשיר על עור הפנים, מגיעים ונספגים לעור בשלמותם.
נצפה להבראת העור, תוך השטחת הקמטים. תחושת הלחות ומיום העור תהיה רבה במיוחד ונראותו תהיה זוהרת ורגועה.
קיבלנו את המוצר לסקירה – תכשיר נעים במרקם קרמי, הריח… וואי 🙂 הלוואי והייתי יכולה להעביר אליכם את הריח הנפלא של קרם ההזנה. צבעו יפייפה ממש שילוב של זהב ופנינה, הוא זוהר 🙂 מרחתי על עור הפנים, המריחה מאד נעימה וחלקה ועור הפנים מיד זוהר בעדינות, פשוט נפלא 🙂 אבל, בנגיעה הפנים מעט דביקות… ניסיתי לערבב את הלחותן עם מייק אפ והתקבל זוהר נפלא על הפנים עם המייק אפ (רעיון של שולי רודריג) והפנים זוהרות 🙂 פשוט קורנות 🙂 . פניתי את שולי רודריג בשאלה, מדוע? שולי ענתה “…היות והתכשירים מרוכזים יש בהם המון חומצה היאלורונית, בחומצה היאלורונית שהיא נמצאת בפזה עם אחוז גבוה, היא בהתחלה מעט דביקה. אז קודם כל לשים כמות קטנה, של אפון נגיעה קטנה. אפשרות נוספת, להניח את הקרם על עור מעט לח. להרטיב את הפנים במים ואת אותה הכמות של אפון ולא יותר, לשים על עור הפנים ולפזר תוך כדי עיסוי…)
מריחה על הפנים - SR קוסמטיקס - קרם הזנה זהב ופנינים עם מייקאפ
מריחה על הפנים – SR קוסמטיקס – קרם הזנה זהב ופנינים עם מייקאפ

ביצעתי … ועדיין הפנים מעט דביקות.
את ההמלצה האישית, שקיבלתי משולי רודריג מעבירה לכם, קחו כמות קטנה, כמו ששולי אומרת ‘אפון’ ערבבו עם מייק אפ ומרחו את הפנים. הזוהר המשגע של הפנים ממכר. ו… המתינו , הדביקות עוברת תוך פחות מחצי שעה, מילה שלי, ועור הפנים נשאר זורח וקורן למשך שעות ארוכות 🙂 מילה של “אמא נגה”.
חייבת לציין שהמוצר נראה נפלא והפנים אכן זוהרות והערבוב עם המייק אפ נתן זוהר מטורף לפנים.
ומילה אישית, יתכן והתכשיר לא מתאים לסוג העור שלי, אבל מאד נהנתי מהתכשיר. התכשיר בעל פעילות גבוהה וכמו ששולי רודריג אומרת “…חייבת התאמה של התכשיר לעור הפנים ולכן, התכשירים נמכרים רק דרך קוסמטיקאיות מורשות המתאימות את סוג התכשיר לעור הפנים”.
וכמובן, את כל התכשירים של SR קוסמטיקס ניתן להשיג אצל קוסמטיקאיות מורשות בלבד!
 SR קוסמטיקס - פילינג פנינים וקרם הזנה זהב ופנינים
SR קוסמטיקס – פילינג פנינים וקרם הזנה זהב ופנינים

 
 

כתיבת תגובה