חברת KARCHER השיקה בימים אלו סדרה של מכשירי ניקוי

חברת KARCHER  השיקה בימים אלו סדרה של מכשירי ניקוי מובילים לבית ולגינה עם סוללות נטענות פורצות דרך באיכות ובטכנולוגיה שלהם, כמו מכונות שטיפה, שואבי אבק, מפוחים ועוד.

סדרת מכשירי ניקוי של KARCHER
סדרת מכשירי ניקוי של KARCHER

חברת קרשר  (KARCHER) הינה החברה המובילה בשוק העולמי בתחום מכשירי ניקיון וטכנולוגיות חדשות בענף מכשירי הניקיון ומפעילה כ – 100 חברות בת בכ – 160 מדינות ברחבי העולם, השיקה בימים אלו מהפכה בתחום מוצרי הניקיון הנטענים באמצעות סוללות (ללא צורך בכבל חשמל), סוללות פורצות דרך באיכות ובטכנולוגיה שלהן.
חברת קרשר ישראל השקיעה במהלך ההשקה של ליין המוצרים החדש כ500,000 ₪.
לראשונה בתחום מוצרי החשמל והניקיון הפועלים באמצעות סוללות נטענות. על גב הסוללות של KARCHER  יש צג דיגיטלי המציג בזמן אמת את זמן הטעינה של הסוללה וכמה זמן נשאר לטעינה מלאה ואת יתרת הזמן בדקות שנשאר לשימוש בסוללה הנטענת (עד להטענה חוזרת).
כל הסוללות הינן בעלות צג דיגיטלי המאפשר למשתמש לקבל נתונים בכל שלב בזמן טעינת הסוללה ובזמן השימוש במכשיר.
הצג מראה את זמן השימוש בסוללה וכמה זמן נשאר לשימוש בסוללה עד להטענתה מחדש (זמן השימוש בסוללות הנטענות נע בין 10-30 דקות, תלוי בסוג המכשיר).
הסוללות של מכשירי KARCHER הן אוניברסליות ומתאימות לשימוש במגוון מכשירי הניקוי של החברה (אותה סוללה) כמו שואבי אבק, מכונות שטיפה בלחץ, מוצרי גינון כמו מפוחים, חרמשים ומגזמות.
דוד דהן, מנכ”ל חברת KARCHER  ישראל מציין שהליין החדש של מכשירי ניקוי עם הסוללות, שהינו פטנט של החברה, זיכו את חברת KARCHER  בפרסום בינ”ל על חדשנות פורצת דרך ופיתוח מכונות ומכשירים יעילים, שימושיים באיכות בלתי מתפשרת.
חברת KARCHER מגרמניה הינה בבעלות משפחתית, כאמור חברה מובילה בשוק העולמי בתחום טכנולוגיית הניקיון ומעסיקה כ – 13,000 עובדים ברחבי העולם ובשנה האחרונה מכרה למעלה מ – 13 מיליון מכונות ומכשירי ניקוי בהיקף מכירות של כ – 2.5 מילארד יורו.

כתיבת תגובה