חדש מ"אסם" עוגות דמקה וקמח שמרים לפיצה

חברת “אסם” ממשיכה להפתיע לחדש ומשיקה עוגת דמקה בטעם מייפל, עוגת דמקה שזיפים אגוזים ומהדורה מיוחדת לרגל שבועות קמח שמרים להכנת פיצה ופוקאצ’ה בבית.

עוגת דמקה
עוגת דמקה

אסם ממשיכה לחדש ומרחיבה את סדרת עוגות הדמקה של “עוגות הבית”, עם שתי עוגות טעימות במיוחד ועשירות במילוי, המעניק מרקם נימוך. העוגות בסדרה הייחודית בעלות מראה יוצא דופן של  לוח דמקה ומכילות קוביות בשני צבעים וטעמים מיוחדים וחדשניים ,המקנים לעוגות טעם עשיר מיוחד: עוגת דמקה בטעם מייפל ועוגת דמקה שזיפים ואגוזים. שתי העוגות הייחודיות מצטרפות לסדרת עוגות הדמקה  המצליחה של עוגות הבית, ומגיעות בהתאם לביקוש הצרכנים לטעמים נוספים של סדרת הדמקה  האהובה.

העיצוב הייחודי של העוגה, מעניק לה מראה אסתטי והופך אותה לאידיאלית כקינוח משפחתי לגדולים ולקטנים  וגם כ”משהו מתוק” ליד הקפה.

מחיר מומלץ לצרכן: 14-18 ₪ בהתאם למחירים ברשתות השיווק השונות

כשרות: בד”צ ירושלים העדה החרדית.

קמח פיצה
קמח פיצה

לקראת שבועות אסם משיקה מהדורה מיוחדת לרגל החג: לראשונה בישראל קמח שמרים להכנת פיצה ופוקאצ’ה.

בהמשך להצלחתו של קמח השמרים ובמיוחד לקראת שבועות, משיקה אסם קמח שמרים ייעודי לאפיית פיצות ופוקצ’ות. הקמח החדש מתאים במיוחד לאפיית פוקצ’ות, פיצות ומאפים מלוחים, בזכות מרקם הבצק הפריך שנוצר לאחר האפייה. לפני מספר חודשים, יצאה אסם בחדשנות פורצת דרך בתחום האפייה והשיקה קמח שמרים המיועד להכנת עוגות, חלות ומאפי שמרים שונים. הקמח הייחודי מכיל בתוכו שמרים ומקצר משמעותית את תהליך האפייה.

לאחרונה חלה התמקצעות בענף האפייה הביתית, ומכאן שביקוש הצרכנים למוצרי אפייה איכותיים ונוחים לשימוש ביתי רק הולך וגובר. קמח השמרים לפיצה ופוקצ’ה עונה על דרישות הצרכנים למוצרי אפייה ייעודיים לסוגי מאפים ספציפיים ומאפשר להם לגוון  באפייה בקלות ועם תוצאות בטוחות.

קמח שמרים מפשט את תהליך האפייה, ומעניק ביטחון למשתמש. בסקר מקיף שנערך על ידי “מידע שיווקי סי.איי.” עבור אסם העידו 25% מהאופים כי הם נמנעים מעבודה עם מאפי שמרים עקב חוסר ביטחון ומורכבות ההכנה.

הקמח הייחודי, ללא צורך בניפוי, מגיע באריזה אטומה שמבטיחה שמירה על טריותו ואיכותו. יתרון נוסף של הקמח החדש הוא תוקפו- חצי שנה מרגע הפתיחה, בניגוד למוצרי שמרים רבים שתוקפם קצר משמעותית.

איך משתמשים בקמח השמרים? פשוט ביותר- מתייחסים רק לרכיב הקמח במתכון ומתעלמים מרכיב השמרים. כך לדוגמא אם המתכון כולל 1 ק”ג קמח ו 20 גר’ שמרים, האופה מוסיף לבלילה רק את הקמח החדש.

מחיר מומלץ לצרכן: 10-12 ₪.

כתיבת תגובה