חדש מגלידות נסטלה

גלידות נסטלה ממשיכה לחדש ולגוון מעשירה ומרחיבה את היצע הטילונים לילדים ולמבוגרים ומציעה אקסטרים ענק מטבע שוקולד וטילון “מסיבה”.

חדש מגלידות נסטלה
חדש מגלידות נסטלה

אקסטרים ענק מטבע שוקולד – אקסטרים על בסיס גלידת וניל עם חתיכות שוקולד חלב,  ומטבע שוקולד ענק ומשובח פונה לקהל המבוגרים שאוהבים שוקולד והמחפשים גלידה איכותית ומפנקת. ולילדים מציעים את טילון מסיבה, בהשראת עוגת השוקולד עם הסוכריות שמככבת בכל יום הולדת. זהו טילון הממולא בגלידת וניל שמעליה מונח מטבע שוקולד, עליו מפוזרות סוכריות צבעוניות, ממש כמו בעוגת יום הולדת.

לפי נתוני סטורנקסט המסכמים את נתוני הרבעון הראשון לשנת 2013 עולה כי גם השנה ממשיכה גלידות נסטלה להוביל את סגמנט הטילונים עם 56% מהשוק, כלומר כל טילון שני שנמכר הוא של החברה. מעניין לראות שנתחי השוק של הטילונים ברבעון הנוכחי לא רק בולם את הירידה בביקוש למוצר, אלא אפילו מעלה אותו בצורה דרסטית מ-14.21% מאשתקד ל-17.68% מכלל השלגונים הבודדים שנמכרים בישראל.

לדברי סיגל פרוז’נסקי, סמנכ”ל שיווק ופיתוח אסטרטגי בגלידות נסטלה: “הטילון מספק חווית אכילה ייחודית בעולם הגלידות בכך שהוא משלב מגוון טקסטורות וטעמים, הפריכות של הוואפל, המרקם של הגלידה עם שבבי השוקולד, ומטבע השוקולד מספקים חווית אכילה עשירה ומענגת טילונים אהובים מאד על בני נוער וילדים כמו גם על מבוגרים, ולכן החלטנו להשיק מוצרים נפרדים הפונים לשני קהלי היעד. באמצעות צעד אסטרטגי זה אנו מתכוונים להעמיק את נתח השוק של גלידות נסטלה בסגמנט זה”.

מחיר טילון מסיבה: 6.30 ₪ ליחידה, מחיר אקסטרים ענק מטבע שוקולד: 9.50 ₪ ליחידה.

כשרות: בד”צ

כתיבת תגובה