חומוס חדש – אחלה

אחלה של שטראוס משיקה קטגוריית חומוס חדשה עשירה בטחינה עם תוספות מגוונות. הסדרה החדשה כוללת: חומוס עשיר בטחינה עם מטבוחה עגבניות ופלפל פיקנטי, חומוס עשיר בטחינה עם צנוברים קלויים, חומוס עשיר בטחינה עם גרגירי חומוס ופלפל חריף, חומוס עשיר בטחינה עם גרגירי חומוס ובצל מוזהב.

חומוס חדש עשיר בטחינה עם תוספות (צילום: שלומי ארביב)
חומוס חדש עשיר בטחינה עם תוספות (צילום: שלומי ארביב)

סדרת התוספות החדשה מתבססת על שילוב של רכיבים מעולים, ביניהם פלפלים טריים קלויים על אש גלויה, פלפל חריף טרי וקלוי בשילוב גרגרי חומוס נימוחים ובצל מקורמל. הסדרה תימכר באריזות 500 גרם בעיצוב חדש.

אלי איצקין, מנכ”ל חטיבת מזון טרי בשטראוס, הודיע היום על השקת סדרת חומוס עשיר בטחינה עם מגוון תוספות. “בשילוב של רכיבים מעולים וטעם מנצח מבטיחים להיות בסיס ההבטחה של המותג אחלה. האפשרות להציע לצרכנים מוצרים שמשלבים טעם ומרקם המתבססים על רכיבים מעולים הוא מה שהנחה אותנו גם בהשקה זו והדרך שלנו להקשיב לצרכנים ולהציע להם חומוס טוב יותר.”

אלעד רביד, מנהל שיווק של חטיבת מזון טרי בשטראוס הוסיף כי: “יש לנו רצון עז להביא בשורה חדשה ורעננה לשוק החומוס – עשינו את זה עם סדרת חומוס עשיר בטחינה לפני כמה חודשים ואנחנו שמחים להמשיך עם סדרת התוספות המפתיעות. בפעם הראשונה בישראל מוצא לצרכן הישראלי חומוס איכותי ועשיר בטחינה עם תוספות חדשות וטעימות. הנדיבות של הטחינה בחומוס, שילוב של גרגרי חומוס ופלפל חריף, מטבוחה של פלפלים טריים קלויים ושל בצל מקורמל הם תמצית ההבטחה שלנו – טעם מעולה שמתבסס על הרכיבים הטובים ביותר”.

סדרת חומוס עשיר בטחינה עם תוספות מיוחדות כוללת:

חומוס עשיר בטחינה עם מטבוחה עגבניות ופלפל פיקנטי, חומוס עשיר בטחינה עם גרגירי חומוס ובצל מוזהב, חומוס עשיר בטחינה עם צנוברים קלויים – 500 גרם.

במחיר מומלץ: 15.50 ₪

חומוס עשיר בטחינה עם גרגירי חומוס ופלפל חריף- 500 גרם.

במחיר מומלץ: 17.30 ₪

כשרות: כל המוצרים בכשרות מהודרת של שארית ישראל

כתיבת תגובה