חופשה על גלגלים

חופשה על גלגלים עדיין לא כל כך מקובל אצלינו אבל, נכנס שחקן חדש לשוק ומבטיח חופשה בקרואנים המתאימה לכל כיס. האמנם? מילה של “אמא נגה”. 

קראוון בחיק הטבע (צילום: מיכאל דורון)
קראוון בחיק הטבע (צילום: מיכאל דורון)

קיץ, עונת הטיולים החלה, הילדים בחופשה ואנחנו מחפשים חופשה, פעילות, אטרקציות קצת יותר זולות ולפעמים גם אחרות ממה שבתי המלון וכפרי הנופש מציעים לנו.
חברת V & V מציעה לנו לארוז תיקים, להיכנס לרכב המשפחתי ולצאת לחופשה… כן ממש כך. והיכן לנים? אההה כן, לרכב המשפחתי צמוד לכם קראוון מצוייד בכל מה שאתם צריכים. חדר שינה, מטבח, טוש ושירותים. בקיצור, אתם יכולים להתנייד בכל הארץ, לחנות בכל הר, עמק, גבעה, חופים וכל מקום שבא לכם לחנות, לבלות ולהנות. כמו שאומרים, “הבית” איתכם.
אריק חדד, מנכ”ל V&V אומר “אנחנו מאוד מאמינים בחוויית הנופש הייחודית הזו, באפשרות להיות קרוב ככל האפשר לטבע, לפריחות מרהיבות, למסלולי טיול ולמרכז הערים – מבלי להיות כבול לחדר מלון”.

קרוואן נגרר (צילום: יאיר רון)
קרוואן נגרר (צילום: יאיר רון)

ובפועל מה עושים? כדי לגרור קרוואן, עגלה או כל ציוד נגרר אחר נדרש וו גרירה תקני המתאים לדגם הרכב ורשום ברישיון הרכב. החברה מציעה ללקוחותיה פתרונות מהירים ונוחים להתקנת וו גרירה. הסכמי התקנה עם בעלי מקצוע מורשים ע”י משרד התחבורה הנמצאים בסמוך לאתרי החברה ובפריסה ארצית מאפשרים ללקוחות שהזמינו קרוואן לבצע את ההתקנה ואת תהליך הרישוי במהירות, ביעילות ובמינימום טרחה. עבור אלו שלא מעוניינים לחבר וו גרירה לרכבם הפרטי מוצעת האפשרות הבלעדית לשכור אוטו-וואן – רכב מודרני המאפשר יציאה לחופשה, לנסוע יחד וללון יחד באותו רכב, ללא צורך ברכב נוסף וללא הסירבול של נסיעה עם נגרר.
בחברת V & V  ניתן לרכוש או להשכיר קראוונים. ניתן גם להזמין קראוונים לפי דרישת הלקוח כמו בית כנסת, מטבח נייד, מיוחד ונגיש לנכים ועוד…
לחברה יש כ – 40 קרוואנים וכולם תפוסים עד סוף חודש מאי. רוצים לרכוש קראוון? ההזמנה היא מצרפת ותוך שבועיים הקראוון נמסר ללקוח.
הקראוונים מגיעים בכמה גדלים, זוגיים (עד משקל 750 ק”ג ומתאימים לכל רכב), וקראוונים גדולים משפחתיים. לחברה 3 מרכזים לוגיסטיים בצומת בילו, פי גלילות ורמת השופט.

קראוון מבט מבפנים (צילום: אלי פרכטר)
קראוון מבט מבפנים (צילום: אלי פרכטר)

החברה לא עובדת בשבת. לקחתם קראוון לשישי שבת? שבת על חשבון החברה, ניתן להחזיר את הקרוואן ביום ראשון ולא תחוייבו על השבת. כמו כן, אין שירות בשבת.
עלות השכרת קרוואן תחל ב-600 ₪ בלבד ליום כאשר המחיר יורד ל-400 ₪ בהשכרה ל-6 לילות ומעלה, השכרת אוטו-וואן תעלה 1100 ₪ ליום השכרה כאשר המחיר יורד ל-900 ₪ בהשכרה ל-6 לילות ומעלה. כניסה לחניון כ 200 ש”ח והשאר עלינו… כלים, מצעים, מגבות, אוכל ופינוקים.
החברה אף מציעה את מוצריה גם למכירה במחירים שמתחילים ב 80,000 ₪ לקרוואן חדש ו 350,000 ₪ לאוטו-וואן מפואר.
המרכז הלוגיסטי ומרכז התצוגה של V&V נפתח במתחם גלילות, ניתן לשכור ולרכוש קרוואנים במקום. משרדי החברה ממוקמים במרכזו של מוקד תיירות בינלאומית, ברחוב הירקון 288 בתל אביב.
מידע נוסף אפשר למצוא באתר www.VNV.co.il ובטלפון *2141