חושבת על הסבת מקצוע? 5 קורסים שיוכלו לעניין אותך

אם קמתן בבוקר והחלטתן שהגיע הזמן לשינוי בתחום העבודה או שאתן רוצות להגדיל את ההכנסה, היום יש קורסים רבים שיספקו לכן מקצוע נוסף ומעניין.

הסבת מקצוע
הסבת מקצוע

הסבת מקצוע היא תופעה שקורית לאנשים רבים באמצע החיים והסיבות השונות להחלטה דרסטית מהסוג הזה, מצריכה לימודים בקורסים שיהיו יהיו קצרים ומועילים  מבלי שיזעזעו את מאזן ההכנסה.. להלן מספר רעיונות למקצועות שניתן לרכוש בהשקעה סבירה של עלות וגם של זמן.

קורס הום סטיילינג – תחום עיצוב הפנים והלבשת הבית שמכונה ‘הום סטיילינג’ התפתח בשנים האחרונות מאוד. הלבשת הבית מעניקה ביטוי מודרני ועדכני לחלל על ידי נגיעות של – צבע, טקסטיל, הוספה של פריטים וריהוט. יש היום קורסים רבים שבמסגרתם ניתן ללמוד ולהרחיב את הדעת בתחום ולרכוש מקצוע נוסף ומרתק שמשלב בין עיצוב פנים להלבשה של החלל. במהלך קורס הום סטיילינג תנצלו את היכולות הטבעיות שלכן בסביבה הפרטית ותרכשו ידע ממיטב המרצים שיחשפו בפניכן את עולם העיצוב המודרני.

טיפול בילדים עם מוגבלויות – קורסים רבים בימינו עוסקים בהכשרת מטפלים התנהגותיים לילדים שנולדו עם לקויות תקשורת ואוטיזם. קורס בתחום טיפול בילדים עם מוגבלויות, אינו מצריך ידע קודם ויכול להתאים לנשים רבות שעוסקות בתחום מדעי החברה, בהוראה או שהן בעצמן אימהות לילד עם מוגבלות וכן לכל מי שמרגישה שיש לה גישה טובה לילדים. סיום קורס זה מקנה תעודה של מטפלת בגישה ההתנהגותית (ABA) וסיוע מלא בהשמה.

פיתוח אפליקציות – קורס פיתוח אפליקציות הוא תחום מבוקש ביותר שמצליח לעניין אנשים רבים ובתוכם גם נשים. יש היום מקומות רבים שבהם תוכלו ללמוד את התחום. הלימודים מורכבים מלימוד שפת התכנות java, לימוד חבילה של התכנות של אנדרואיד וכיצד לבנות את האפליקציה? על כל רבדיה השונים, כגון: אודיו, וידאו ואנימציה. במהלך הקורס תלמדו גם איך לשווק את האפליקציה שיצרתם? הקורס מספק תעודת הכשרה של מפתח/ת אפליקציות.

הנחיית הורים וייעוץ שינה – הורים רבים, לרבות אימהות שילדו לראשונה, מגלים את הכישורים הטבעיים שלהם בכל הקשור לתחום ההורות והייעוץ. קורס בייעוץ שינה לילדים הוא רעיון להסבה מקצועית בקרב כל מי שמרגישה שהיא צולחת את הנושא בגבורה. הקורס מבוסס רבות על גישות הוליסטיות שמייחסת חשיבות לא רק לתחום השינה של התינוק, אלא לכל מכלול הצרכים שלו ושל המשפחה סביבו. קורס ייעוץ שינה מכשיר את האימהות לסייע לכל הורה להתמודד עם התינוק והילד שלא מצליח לישון, באמצעות הסבר אודות הפיזיולוגיה של  השינה ועל האזור במוח שאחראי על איכות השינה.

איפור מקצועי – איפור מקצועי הוא לא סתם מקצוע, מדובר במקצוע שיכול להכניס פרנסה רבה לכל אחת ובעידן שלנו שהטיפוח  והמראה החיצוני נמצא בקדמת הבמה, יש ביקוש גדול למאפרת מקצועית. כדאי לדעת שמאפרות מקצועיות צריכות לעבוד לעיתים בשעות לא שגרתיות ולפעמים אף למשך שעות ארוכות במיוחד, בין אם מדובר במאפרת למדיה או מאפרת לחתונות וכדומה. מאידך, תחום זה יאפשר לנשים רבות לעבוד מהבית ולעסוק באיפור לצורך השלמת הכנסה.

כתיבת תגובה