חידושים בקפאין רול לעיניים 2 ב-1

חידושים בקפאין רול לעיניים 2 ב-1: לטיפול בכהויות סביב העיניים + קונסילר לכיסוי מיידי. נוסחה חדשה העשירה בפי 10 יותר קפאין בגוון קונסילר חדש – גוון כהה.

קפאין רול של גרנייה (צילום באדיבות יח"צ)
קפאין רול של גרנייה (צילום באדיבות יח"צ)

על מנת להיאבק בצורה יעילה בכהויות, מעבדות המחקר של גרנייה שילבו קפאין, הידוע בהמרצת מחזור הדם סביב העין ותמצית לימון הידועה בהשפעתה על הבהרת גוון העור.

התכשיר החדש מגיע עכשיו גם בגוון כהה המותאם לגוון העור של האישה הישראלית הממוצעת. בנוסף, מועשר התכשיר בנוסחה חדשנית המכילה פי 10 יותר קפאין לטיפול בכהויות, לכיסוי מיידי ולסביבת עין מוארת , מועשרת בלחות וחלקה יותר.

קפאין רול לעיניים 2 ב-1 – רכיבים טבעיים פעילים

קפאין מוגבר – פועל כזרז המסייע בהמרצת מחזור הדם הנימי באזור העיניים ומגביר את פעולת הניקוז הטבעית. כאשר הוא משולב עם פעולת כדורית העיסוי, חל שיפור בפעולת הניקוז הטבעית והנפיחות סביב העיניים פוחתת.

תמצית לימון– יעילה ביכולתה להבהיר כהויות.

פיגמנטים מינרליים– מעניקים כיסוי מלא וטבעי לכהויות עם עמידות לאורך זמן.

מסנן קרני UV– פורמולה להגנה על סביבת העין מפני נזקי קרני השמש ומפני הופעת קמטים וכתמים .

קפאין רול (צילום מוטי פישביין)
קפאין רול (צילום מוטי פישביין)

תוצאות– פתרון מיידי- קונסילר המכיל פיגמנטים מינרליים להסתרה מיידית של הכהויות עם עמידות לאורך זמן. פתרון לטווח הארוך- הזנת העור וטיפול בכהויות סביב העיניים.

הוראות שימוש

–         מומלץ להשתמש בקפאין רול לעיניים 2 ב-1 בתנועות סיבוביות עדינות מסביב לעיניים. במידת הצורך, יש למרוח את שאריות הנוזל שעל העור על-ידי טפיחות קלות בעזרת האצבעות עד להתמזגות הפיגמנטים עם צבע העור.

–         קפאין רול לעיניים 2 ב- 1 משמש כחלק משגרת הטיפוח והאיפור היומיומית ומומלץ לשימוש בבוקר ו/או בערב לפני מריחת המייק אפ.

נוטרישניסט קפאין רול עיניים 2 ב-1 מגיע עכשיו בשלושה גוונים: בהיר, מדיום וכהה

תכולה: 15 מ”ל

מחיר מומלץ לצרכן:149.99₪,  מחיר השקה:  89.99₪

את מוצרי הטיפוח של גרנייה ניתן להשיג ברשתות הפארם, המזון, המשביר החדש לצרכן, H&O, רשת אפריל ובפרפומריות נבחרות.

כתיבת תגובה