חינאווי Wine & More מפעילה שירות משלוחי בשר טרי

רשת חינאווי Wine & More מפעילה שירות משלוחי בשר טרי ומשובח למביני עניין, היישר מהקצביות המובילות שלה באזורי המרכז והשרון.

רשת חינאווי Wine & More (צילום: אביב פרסום)
רשת חינאווי Wine & More (צילום: אביב פרסום)

יום העצמאות קרב ובא ואין דבר שמסמל את היום הזה יותר מבשר טרי ואיכותי לקיים את מסורת ה”על האש” השנתית הנהוגה כמעט בכל בית בישראל ביום מיוחד זה. השנה, בצל משבר הקורונה,  מסתמן כי החגיגות יהיו שונות בתכליתן, אך יהיה קשה לוותר על מנהג זה כליל. בהנהלת הרשת מדווחים על עליה וגידול חדים בהזמנת משלוחי בשר עוד מחג הפסח של כעשרות אחוזים.
בין מגוון הבשרים המוצעים בקצביות הפרימיום של חינאווי Wine & More: נתח אנטריקוט טרי ומיושן, נתח קצבים, צלעות טלה, סינטה עגל, קציצות טלה, כבד אווז, צלעות כבש, שייטל עגל, פרגיות, בשר עגל, בשר טלה, בשר טחון בקר, או כבש, קבב במתכון ותיבול סודי של משפחת חינאווי, המבורגר, נקניקיות מרגז, כרעיים ועוד.
רשת חינאווי Wine & More (צילום: אביב פרסום)
רשת חינאווי Wine & More (צילום: אביב פרסום)

הבשר של משפחת חינאווי, הנו סמל אייקוני ומודל לבשר איכותי, מובחר ועסיסי במיוחד הממוצב בטופ של תעשיית הבשר בישראל, עבור קהל שאינו מקפיד על כשרות. משלוחי הבשר של הרשת מתבצעים ישירות אל מול הסניפים בערים השונות בהזמנה טלפונית בכל ימות השבוע א’- ו’  וניתנים כשירות ללקוח וללא עלות. המשלוחים מבוצעים ברכבי קירור תחת תנאים קפדניים ביותר, כיאה לרשת הוותיקה והמקצועית, נכון להיום באזורי גוש דן והשרון בלבד, כשבעתיד הקרוב הרשת מתכננת להרחיב את פעילותה בנקודות נוספות ברחבי הארץ.
במקביל להזמנת בשר הפרימיום, ניתן להזמין מוצרים משלימים כגון: רטבי פרימיום לתיבול הבשר, תבלינים מיוחדים, שיפודים, מנגלים, פחמים, כלים חד פעמיים, זאת לצד מאות סוגי יינות מובילים מיקבים בארץ ובחו”ל ובירות איכותיות כדוגמת המותג הספרדי האהוב סן מיגל.
רשת חינאווי Wine & More (צילום: אביב פרסום)
רשת חינאווי Wine & More (צילום: אביב פרסום)

בימים הקרובים מערך ההזמנות של הבשר יורחב  ותתאפשר הזמנה דרך האפליקציה ואתר הבית של הרשת Wine & More כך ששווה לעקוב מקרוב. דמי משלוח 35 ₪. בהזמנה של למעלה מ- 450 ₪ המשלוח הנו ללא עלות.
משלוחי הבשר ניתנים להזמנה ישירה אל מול ארבעת הקצביות שהיא מפעילה לאורך כל ימות השבוע, ותתאפשר הזמנה מראש של בשר פרימיום לרגל יום העצמאות הקרב ובא.
להזמנות ישירות בקצביות סניפי רשת חינאווי Wine & More:
תל אביב- קרליבך 25– 03-6240194/.
ראשון לציון- שדרות משה דיין מתחם G– 03-9526897.
הוד השרון- סוקולוב 16– 09-7450460
אירפורט סיטי- מתחם אירפורט סיטי- 077-5004793.
להזמנה באתר האונליין: https://wineandmore.co.il/
להורדת האפליקציה ב- IOS, או באנדרואיד: https://web2application.com/w2a/sl.php?an=14519
 

כתיבת תגובה