חתום בנשיקה

שפתיים מלאות, משורטטות חושניות ורכות, מי לא רוצה כאלו שפתיים? אז, מה עושים? למעשה השאלה הנכונה היא, איך עושים זאת נכון? התשובה… כאן. מילה של “אמא נגה”.

Belotero Lips (צילום יח"צ)
Belotero Lips (צילום יח”צ)

עיצוב ועיבוי שפתיים כמו גם הצערתן, הם מהטיפולים המבוקשים ביותר במרפאות אסתטיקה כיום. כל אישה רוצה שפתיים יפות ובכל מקום מציעים ‘מילוי’ הכל במהירות והכל בזול. וכפי שאני יודעת, ובטוח גם אתן, זול עולה הרבה כסף…
חברת אלפאמדיקס, לוקחת את נושא עיצוב השפתיים צעד אחד קדימה ואומרת, כשאנחנו מתאפרות אנחנו משתמשות בשפתון ותוחם שעובדים כאחד, למה לא לעצב אותן בדיוק אותו דבר. ראשית לתחום את השפתיים ואח”כ מילוי ועיצוב. וכך בשילוב ייחודי זה של שני מוצרים האחד לתחום את השפתיים והשני למילוי מאפשר טיפול נוח עם תוצאות טבעיות  בטוחות ולאורך זמן.
חברת אלפאמדיקס משיקה בישראל מוצרים חדשים מסדרת חומרי המילוי היוקרתית BELOTERO מבוססי חומצה היאלורונית איכותית מבית ענקית התרופות MERZ.
שפתיים לאחר טיפול
שפתיים לאחר טיפול

סדרת Belotero  הינה מהמבוקשות והאיכותיות בתחום זה בעולם. סדרת המוצרים  מאופיינת בהתאמה מושלמת לאזור המוזרק.  הזרקת חומרי בלוטרו מתאימה למטופלות שחשוב להן לשמור על מראה זוהר, רענן וטבעי, ללא שינוי בהבעות הפנים. לסדרת  Belotero  האישורים המחמירים ביותר של מנהל התרופות האמריקאי ה- FDA,  ה-CE  האירופאי ומשרד הבריאות הישראלי.
לראשונה:  גישת טיפול משולבת לשיפור מראה השפתיים: Lip Lush המבוססת על ערכה הכוללת שני מוצרים לטיפול מושלם  –  Lip Contour + Lip Shape .
ממש כשם ששפתון ותוחם עובדים יחדיו כאחד, כך שילוב ייחודי זה של שני  המוצרים מאפשר טיפול נוח עם תוצאות טבעיות  בטוחות ולאורך זמן.
Belotero Lips (צילום יח"צ)
Belotero Lips (צילום יח”צ)

Lip Contour – מוצר המיועד לתיחום השפתיים.
Lip Shape  – מוצר המיועד לעיצוב ולהשבת נפח לשפתיים.
זהו שילוב חדשני ופורץ דרך – האחד תוחם וממלא את הקמטוטים העדינים מעל השפה והשני מעצב וממלא את השפתיים עצמן. תוצאת הטיפול המשולב הינה שפתיים מלאות, חיוניות וטבעיות.
הערכה נוצרה במטרה להעניק מענה מלא לאזור עדין ומאתגר זה, המאופיין בתנועתיות רבה, וכתוצאה מכך קיים קושי במתן פתרון טבעי ויעיל לאורך זמן.

  • לתוצאות טבעיות, סימטריות ואחידות.
  • למענה לכל הפרמטרים הטיפוליים והאסתטיים הנדרשים באזור זה.
  • לשביעות רצון גבוהה מצד המטופלות.

הגעתי לסניף של חברת ‘אלפאמדיקס’ לשמוע על החומרים החדשים של סדרת Belotero לעיצוב השפתיים ולראות בפעולה את הליך הטיפול. במקום נכחו שתי רופאות מובילות בנושא ד”ר להבית אקרמן וד”ר מימי ארנרייך.
ד”ר להבית אקרמן, מומחית לרפואת עור אומרת “בעידן של היום ברשתות החברתיות, נושא ההזרקות והשפתיים בפרט תופס מקום חשוב, כאשר טווח  גילאי המטופלות הינו  רחב מבעבר. לאור השינוי במטופלים הבאים לטיפולים אלה, התעורר צורך ממשי לייצר מוצרים המאפשרים, לנו הרופאים, להעניק טיפול המותאם בצורה מושלמת לצרכי המטופל, לאורח חייו, לגילו ולמבנה האנטומי של השפה שלו. שילוב ייחודי זה של מוצרי בלוטרו לשפתיים, מאפשר השגת תוצאה טבעית, אחידה, מאוזנת ומותאמת לדרישות היופי האישיות של כל מטופל”.
ד”ר מימי ארנרייך- מומחית לכירורגיה כללית העוסקת באסתטיקה “כיום יש הבנה חברתית שמראה השפתיים משמעותי ביותר למראה הפנים בשל מיקומן המרכזי ועל כן יש חשיבות מכרעת לטיפול שיישמר את המראה הטבעי שלהן. למרבית יצרני החומצות ההיאלורוניות, קיים מבחר גדול של מוצרים בעלי תכונות שונות מבחינת סמיכות, צמיגות ואלסטיות בהתאם למקום המוזרק אולם כאשר זה הגיע לשפתיים, עמד לרשותנו עד כה חומר אחד בלבד. כיוון שישנם צרכים שונים בעיצוב השפתיים כמו עיבוי, הדגשת קו השפה או טשטוש קמטי עישון, ישנו צורך ביותר מסוג חומר אחד למתן מענה מושלם לאזור זה”.
בהמשך, הדגימה ד”ר להבית אקרמן את ביצוע הצערה ועיצוב השפתיים. אני חייבת להוסיף את העדינות שבה התבצעה ההזרקה ואת התוצאה היפה 🙂 מוזמנים לצפות…

 
חברת אלפאמדיקס עוסקת בתחום האסתטיקה הרפואית.
החברה הוקמה בשנת 2009 ע”י אילן כרבאסי, מנכ”ל החברה ואורית קאופמן, סמנכ”לית החברה. שניהם בעלי ידע וניסיון מוכח בשיווק מוצרים בתחום האסתטיקה הרפואית בארץ ובעולם.
חברת אלפאמדיקס מייצגת את מיטב המותגים העולמיים בתחום האסתטיקה, לרבות – חומרי מילוי, מוצרי קוסמטיקה רפואית ומכשור רפואי, הכולל את הטכנולוגיות המתקדמות בעולם.
סל המוצרים הרחב נותן מענה מושלם לכל סוגי הטיפול הקיימים כיום בשוק.
חברת אלפאמדיקס הינה היבואנית הבלעדית של סדרת המוצרים Belotero, Radiesse ו- Ultherapy של חברת MERZ מגרמניה, מכשור לאסתטיקה רפואית מבית Viora, Lumenis ו- Pollogen ומחטים של חברת TSK.
לבירור קליניקה קרובה לפרטים:  אלפאמדיקס 03-7589090. www.alphamedix.co.il
 

כתיבת תגובה