טופ אודיו מציגה את הפרטים שעושים את ההבדל

כל חובב עיצוב יודע שבכדי ליצור חלל מלוכד, מוקפד ומעורר השראה נדרשת תשומת לב למכלול האלמנטים והפריטים מהקטן ועד הגדול שבהם.

ekinex להשיג בטופ אודיו (צילום: יח"צ)
ekinex להשיג בטופ אודיו (צילום: יח”צ)

חברת טופ אודיו, מהמובילות בתחום האודיו והבית החכם בישראל, החלה לייבא ארצה את מוצרי הבית החכם המתקדמים של המותג האיטלקי ekinex הכוללת גם קולקציית מתגים מרהיבה וייחודית שתאיר את הבית באור אחר לגמרי.
בניגוד למרבית המתחרים, כל מוצרי המותג מיוצרים IN HOUSE באיטליה עצמה בהם המפסקים המעוצבים שמתהדרים במראה אלגנטי ויוקרתי כמו שרק האיטלקים יודעים לייצר. בתוך כך מציע המותג מתגים בדרגות שונות של חומרים וגימורים: לצד מתגים מחומרים אקריליים ומתכתיים ניתן למצוא גם מתגים העשויים מחומר ה- Fenix NTM המתקדם והחדשני הידוע באיכויותיו האנטי בקטריאליות ועמידותו בפני שריטות.
ekinex להשיג בטופ אודיו (צילום: יח"צ)
ekinex להשיג בטופ אודיו (צילום: יח”צ)

מוצרי המותג ekinex אידיאלים במיוחד לציבור הבונים והמשפצים המעוניינים להתקין מערכת בית חכם מתקדמת. המותג עובד על פי תקן ה-KNX הבינלאומי האחיד הכולל קוד פתוח שמאפשר ממשק בין ספקים שונים וכפועל יוצא עשוי מוביל להוזלה במחיר מערכת הבית החכם. את המוצרים ניתן להשיג ב-SHOW ROOM של טופ אודיו בהרצליה פיתוח ואצל המפיצים המורשים ברחבי הארץ
טופ אודיו – רחוב משכית 26, הרצליה פיתוח www.topaudio.co.il
 

כתיבת תגובה