טיפים לעיצוב חדרי תינוקות

תחרות הטיפים של לורה סוויסרה מזמינה אתכם, אמא ואבא יקרים, להעלות טיפ מנצח הקשור לטיפול בבייבי שלכם ותמונה שלכם איתו ואולי תוכלו לזכות בסט מצעים דיסני, או בחלוק מגבת פונצ’ו. המנצחים יחד עם תמונותיהם והטיפ המנצח שלהם יוכרזו בעמוד של לורה סוויסרה בתום התחרות.

לורה סוויסרה
לורה סוויסרה

לורה קוריאט מעצבת ראשית ובעלי חברת “לורה סוויסרה ” המתמחה בטקסטיל לחדרי תינוקות נותנת טיפים חשובים לעיצוב חדרי תינוקות.

עיצוב חדרי תינוקות הפך בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מעיצוב הבית . כאשר מתכוננים ללידה  , הזוג המאושר  נהנה לפקוד את חנויות התינוקות ולראות את מגוון המוצרים המוצגיםלעיצוב החדר כגון הריהוט , המצעים  והאביזרים הנלווים . לכן חשוב לדעת איך לשלב את ריהוט החדר ולהתאימו להורים ולילד החדש . כמו כן יש לשים דגש על בחירת הצבעים לחדר , צבע משפיע מאוד על הלך הרוח והאווירה שתהיה סביב הילד והוריו.

לורה קוריאט מסבירה לזוגות המצפים לילד שחשוב להתייחס לגודל החדר ומבנהו . ” בחדר קטן רצוי  לצמצם את מספר פריטי הריהוט ולבחור בגוונים בהירים וכן  להוסיף בדים צבעוניים  על מנת להפוך את החדר למקום שנעים ומעניין לשהות בו”.  היא אומרת “בחירת הצבעים לעיצוב החדר היא כמובן לפי טעמם האישי של ההורים . יש שיבחרו עבור הבן מראה שמימי ויש שיעדיפו לעצב את החדר בריהוט בגוונים של תכלת , ירוק וכתום . לרוב חדר של בנות מעוצב בורוד אם כי רצוי לשלב צבעים של סגול וירוק  כדי לשמור על צבעוניות . לגבי תאומים היא מסבירה “בחדרים של תאומים בני אותו מין רצוי לשמור על צבעוניות אחידה בחדר עם שינוי קל בפריטים כדי ליצור זהות אחידה לכל ילד או ילדה ,תאומים משני המינים רצוי לבחור גוון צבעים ניטראלי שיתאים לשני התינוקות”.

קודם כל חשוב מאוד לבדוק על המוצרים (מיטה,צעצועים) תווי תקן !

 לורה סוויסרה
לורה סוויסרה

איפה להעמיד את המיטה – רצוי להעמיד את המיטה ליד קיר ולא מתחת לחלון עקב אבק שנכנס לחדר וכן גשמים ורוחות בחורף . כמו כן , כאשר הילד יגדל קיים החשש לנפילה וטיפוס על החלון.

גוני הקירות / איורים -מומלצים צביעה של קירות החדר מומלץ בצבעים רגועים ועם נגיעות מעטות של איור או בורדר.

צעצועים מוזיקליים תלויים מעל המיטה  – מומלץ ? מומלץ לתלות מובייל מעל התינוק כדי לגרות את הסקרנות  והמשחק בצעצוע , אך חובה להוריד את המובייל ברגע שתינוק מתחיל להתיישב במיטה. על מה חשוב להקפיד -חשוב לוודא שכל הצעצועים שנרכשים הם בעלי תו תקן.

ממה חשוב להיזהר – צעצועים בלי תו תקן וכן כאשר התינוק בגיל קטן יש להיזהר מצעצועים עם חלקים אשר עלולים להתפרק והתינוק עלול להכניסם לפה .

חשמל , פינות חדות היום – יש הרבה אביזרים לבטיחות התינוק, חוסם של תקע חשמל, ריפוד של פינות חדות  וכדומה אשר מומלצים מאוד.

איך למנוע נפילה מהמיטה – יש לוודא כי הסורגים משני צידי המיטה בגובה המקסימאלי ומוברגים היטב לבסיס התחתון של המיטה.

לורה סוויסרה חלוק פונצו צילום גון סל.
לורה סוויסרה חלוק פונצו צילום גון סל.

לורה סוויסרה, ממשיכה להגשים לקטנטנים ולהוריהם את החלומות ומשיקה סטים למיטת התינוק עם הדמויות האהובות של דיסני: מיני מאוס ומיקי מאוס.

הסט : כולל שמיכה עם מילוי, סדין ומגן ראש, עשוי מפוליאסטר כותנה

סדין: 70X130

שמיכה : 90X115

מחיר מומלץ לצרכן: 349 שקלים

להשיג בחנויות המתמחות במוצרי תינוקות ברחבי הארץ ובכתובת החברה www.swisra.co.il

טיפים יש להעלות ישירות  :https://www.facebook.com/swisra?sk=app_178956022151490&app_data