טריני וסוזנה מגיעות ל-Beauty City

לקוחות מחלקת הקוסמטיקה של סופר-פארם יוכלו ליהנות ממייק אובר של כוהנות הסטיילינג והאופנה ולצעוד על בימת ה- Beauty City,  אירוע היופי הגדול של השנה שייערך ב-22-24.6 בגני התערוכה, ת”א.

 ביוטי סיטי עם טריני וסוזאנה
ביוטי סיטי עם טריני וסוזאנה

רשת סופר-פארם חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם כוהנות הסטיילניג הבריטיות טריני וסוזנה: צמד הסטייליסטיות המובילות בימים אלה את תוכנית הטלוויזיה המצליחה בערוץ 10 “טריני וסוזנה עושות את ישראל”, נבחרו לאורחות הכבוד של ה- Beauty City 2011.

שיתוף הפעולה יאפשר לכל מי שהתקנאה באלו שעברו את המייק אובר של טריני וסוזנה, לזכות בהזדמנות לצעוד במראה מחודש על במת ה- Beauty City, אירוע היופי הגדול שייערך בגני התערוכה בתל אביב בין ה-22 ל-24 ביוני.

קבוצת נשים אשר תיבחר על ידי צוות מקצועי, תזכה בכל אחד משלושת ימי האירוע במייק אובר בניצוחן של טריני וסוזנה, וכן צוות של מאפרים ומעצבי שיער מקצועיים, הכל מתנת הסופר-פארם. שיאו של היום בתצוגת אופנה חגיגית בה יוכלו להתגאות במראה החדש על בימת ה- ,Beauty City בדומה לפורמט הטלוויזיוני.

לדברי דרור קציר, סמנכ”ל השיווק של סופר-פארם: ” Beauty City ייערך השנה זו הפעם החמישית תחת הכותרת ‘בואי לגלות את היופי שבך’. המהות של ה- Beauty City הוא הומאז’ ליופי ולנשיות, וטריני וסוזנה מתחברות לערכים של האירוע בצורה מושלמת, אנחנו שמחים לאפשר לנשים שנחשפו לכוהנות האופנה רק בטלוויזיה לפגוש אותן פנים מול פנים ולזכות בחוויה המיוחדת הזו”.

איך משתתפים? כל מי שתקנה במחלקת הקוסמטיקה של סופר-פארם ב-99 ₪ ומעלה החל מה-12 במאי, תקבל ספח הרשמה. הלקוחות יירשמו באתר סופר-פארם www.super-pharm.co.il)) ויתבקשו להסביר מדוע הן מעוניינות להיפגש עם טריני וסוזנה. ההרשמה עד ה-2 ביוני.

כתיבת תגובה