יגור הום בית לעיצוב – מילה של אמא נגה

השבוע ביקרתי במתחם חוצות יגור ב”יגור הום” בית לעיצוב. חנות (לא קטנה) ומלאה בפרטי עיצוב לכל מטרה, לבית, לגינה, לילדים ולכל המשפחה 🙂 ממליצה בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.

יגור הום - מתחם חוצות יגור
יגור הום – מתחם חוצות יגור

קיבוץ יגור שנים היה לי כבית שני. סבא וסבתא של בעלי, פרומה וזאב פלקס ז”ל היו בין מייסדי הקיבוץ אנשים יקרים ואהובים. שנים רבות נסענו וחגגנו שם בחגים, אני זוכרת ביחוד את ליל הסדר עם ההגדה המיוחדת של הקיבוץ, וכמובן את חג השבועות עם כל ‘הביכורים’, התינוקות החדשים שנולדו בשנה שחלפה. מרגש… לאחר פטירתם של הסבא והסבתא האהובים, התמעטו ביקורינו למעט ימי הזיכרון. עם השנים נחקקו בליבי האנשים ולא אבנים, כך יצא שכמה שנים (לפחות 10 שנים) לא נכנסתי לקיבוץ.
יגור הום - מתחם חוצות יגור
יגור הום – מתחם חוצות יגור

הפעם, הוזמנתי לסקר את יגור הום והחלטתי ללכת בזמן שלי, בשקט… והשבוע, בדרכי למוצקין נכנסתי לקיבוץ יגור, ליגור הום.
כמובן שכבר בכניסה הדמעות החלו לזלוג בעצמן, לא יכולתי לעצור אותן. נרגעתי מעט ונכנסתי לחנות.
יגור הום, כפי שציינתי, נמצא בכניסה לקיבוץ יגור, במתחם חוצות יגור בסמוך למשתלות יגור. המחשבה להקים את יגור הום נבעה מצורך של יצירת קומפלקס של חנויות המתמחים בעיצוב הבית פנים וחוץ.
לסביבה החיצונית משתלות יגור נותנות את הפתרון ויגור הום משלים את העיצוב והסטיילינג הביתי.
כבר בכניסה יש תחושה נעימה ומרגיעה. החנות מעוצבת באופן שקט , מסודר ונעים מאד. ניתן להסתובב בנוחות בין המדפים ולהתרשם ממגוון גדול של מוצרים.
יגור הום - מתחם חוצות יגור
יגור הום – מתחם חוצות יגור

תמהיל המוצרים בחנות ניבנה במחשבה רבה על כל קשת הגילאים שמשפחה מרכיבה, צעצועים ומשחקים לילדים ותינוקות, מוצרי נייר ופריטים חזרה לביה”ס מיוחדים במינם, כלי הגשה, אירוח בישול ואפיה, מוצרי חגיגות יום הולדת ועוד מלא מוצרים שנבחרו בקפידה כדי לאפשר ללקוחות חווית קנייה מלאה.
שוחחתי עם טימור, מנהלת החנות והיא אומרת “… אנחנו מעוניינים לתת חוויה מלאה להורים וילדים שבאים למתחם. יש לנו את באלגן – מתחם שעשועים להורים וילדים, במתחם יש סטופ-מרקט, משתלות יגור, שמנא וסלתא ועכשיו אונו ‘יגור הום’ וכל המתחמים פתוחים 7 ימים בשבוע” ועוד מוסיפה טימור ואומרת “הסטופ-מרקט אין בו עיצוב כך ש’יגור הום’ משלים את כל החוויה”.
יגור הום - מתחם חוצות יגור
יגור הום – מתחם חוצות יגור

הסתובבתי בחנות, אהבתי את המוצרים, יש פריטים מיוחדים המיובאים ישירות ע”י ‘יגור הום’ ועוד פריטים במנעד מחירים רחב. לדוגמא יש מערוך זול יש מערוך יקר. תכלס, שניהם עושים את העבודה רק המחיר שונה.
מגוון הכלים מאד ‘פיין’ עיצוב נקי ובוטיקי. המקום מחולק למתחמים יש את המתחם המוצרים החד פעמיים לחגיגות וליומולדת, מתחם ילדים, מתחם חזרה לביה”ס, מתחם עיצוב מטבח בישול ואפייה, כלים, סירים וכמובן מוצרי הום סטיילינג.
יגור הום - מתחם חוצות יגור
יגור הום – מתחם חוצות יגור

בקיצור, אם אתם בסביבה אתם מוזמנים להיכנס ולהתרשם. ואם אתם מחפשים פעילות עם הילדים בשבת, בואו ליגור. יש להם המון דברים להציע לכל המשפחה 🙂 ממליצה בחום 🙂 מילה של “אמא נגה”.
חשוב לדעת – הפריטים בחנות כל הזמן מתחלפים, מתחדשים, ועם הזמן יתווספו עוד… ממליצה לכם לעקוב אחרי העדכונים שלהם ברשתות החברתיות וכמובן לקפוץ לבקר ולהתרשם לבד.

יגור הום – מתחם חוצות יגור, בכניסה לקיבוץ יגור.

כתיבת תגובה