יהלומים (סינטטיים) חבריה הטובים של האישה

“X LAB DIAMONDS” , רשת חנויות יהלומי מעבדה הראשונה מסוגה בעולם, השיקה את קולקציית האביב היוקרתית ‘FANTASY’, באנו לבדוק ולחגוג  מילה של “אמא נגה”.

“יהלומים הם חבריה הטובים ביותר של האישה” כך שרה לנו מרילין מונרו האגדית  ותכלס, כל אישה אוהבת יהלומים, כן גם אני  . כך שהגעתי לקניון הגדול בפ”ת (מול בילינסון) לחנות של X LAB DIAMONDS השוכנת בקומה השלישית של הקניון, לראות ולהתרשם מהקולקציה החדשה.

X LAB DIAMONDS הינו מותג רשת יהלומי מעבדה, המציע מגוון תכשיטי זהב בעיצובים ייחודיים המשובצים כולם אך ורק יהלומי מעבדה איכותיים, שנוצרו מתוך מחויבות חברתית וסביבתית.

הרשת מציעה תכשיטים בעיצובים ייחודיים, בהשראת טובי המעצבים בעולם, המשובצים ביהלומים במגוון עצום של גדלים וצורות, אשר נוצרו במעבדות המתקדמות בעולם, מבלי לפגוע בסביבה ונמכרים בכחצי ממחיר של יהלומי כרייה. יהלומי המעבדה מלוטשים על ידי מלטשי יהלומים מיומנים, בדיוק כמו יהלומי כרייה ומדורגים לפי אותם סטנדרטיים: משקל (Carat), צבע (Color), ניקיון (Clarity) וחיתוך (Cut) התקפים ליהלומי הכרייה.

קולקציית התכשיטים החדשה ‘FANTASY‘, מאופיינת בשלל תכשיטים משובצים ביהלומים גדולים בצורות פנטזי, ביניהם לב, אמרלד, אובל, טיפה, מרקיזה ועוד, בצבעי ירוק וזהב לבן. הקולקציה החדשה מציעה טבעות אירוסין עשויות מזהב 14K משובצות ביהלומים בצבעים ונקיונות גבוהים.

D-F,VS-VVS כל תכשיטי הקולקציה מעוצבים בקו נקי ואביבי, המתאימים ליום ולערב.

תכשיטי הקולקציה, המשובצים כולם אך ורק יהלומי מעבדה איכותיים, נמכרים במחיר אטרקטיבי במיוחד, כחצי ממחיר של יהלומי כרייה. כל יהלום נוצר במעבדות המתקדמות בעולם, מתוך מחויבות חברתית וסביבתית.

אני אישית, מאד אוהבת שילוב של יהלומים עם אבני חן. הטבעות שמדדתי, כפי שאתם רואים משולבות יהלומים סינטטיים ואבן חן . רמת הניקיון שלהן גבוהה (כך הסבירה לי באדיבות המוכרת) מה אתם אומרים? איזו טבעת מתאימה לי יותר? ההתלבטות קשה  מילה של “אמא נגה”.

קולקציית ‘FANTASY’ – כוללת תכשיטים המשלבים בין עדינות ורכות לנשיות חזקה, ביניהם טבעות, צמידים, שרשראות ועגילי זהב 14K, משובצים ביהלומים מרשימים בגודלם וייחודם, במשקל של קראט לפחות, בחיתוך נקי ועוצמתי ובשילוב אבני חן בצבעים עזים. התכשיטים מהקולקציה עוצבו על ידי המעצבת צביה בער, שאחראית לעיצוב שלל הקולקציות של הרשת.

בין התכשיטים הבולטים, ניתן למצוא שרשרת בר יהלומים, שבמרכזה משובץ יהלום במשקל קראט וחצי, צבע D-E, ברמת ניקיון VS, או אבן חן לבחירה, בצורת טיפה, אמרלד, ולב. כולם משובצים בזהב 14 K  בצבע צהוב או לבן, עגיל “מטפס”, משובץ בשלושה יהלומים בצורות שונות במשקל של 1.20 קראט, צבע D-E, ברמת ניקיון VS, עם אפשרות להחלפת מוט הסוגר, לסוגר משובץ יהלומים או אבני חן במשקל 2 קראט. בנוסף, ניתן למצוא שרשרת ארוכה, משובצת 2.8 קראט יהלומים בצורות שונות, מרקיזה, טיפה, ואמרלד צבע D-E, ברמת ניקיון VS, בצבע זהב לבן או צהוב לבחירה.

מחירי הקולקציה נעים בין 5000 ₪ – 30,000 ₪

מיכל אנסקי, הפרזנטורית של מותג X LAB DIAMONDS הגיעה לסניף מדדה כמה פריטים יפים חלקם משובצים באבן חן יפייפיה ויהלומים.

כן, הבחירה באמת קשה.

ניתן לרכוש מהקולקציה החדשה בתחילת חודש אפריל, בחנויות הרשת, בקניון עופר בפתח תקווה, קניון עיר ימים בנתניה ובקניון מלחה בירושלים ובאתר החברה http://www.xlabdiamonds.co.il/, המבטיח קניה ישירה ללא פערי תיווך. הרכישה באתר מאובטחת, ומאפשרת החזר כספי בהתאם לחוק הגנת הצרכן, וכן תעודת הערכה לתכשיט וליהלום, אחריות לשנה ומשלוח אישי עד הבית.

חגית שינובר, מנכ”לית ומבעלי הרשת: “הקולקציות שלנו פונות ללקוחות המעוניינים בתכשיטי יהלומים מעוצבים, עכשוויים ומיוחדים במחירים מציאותיים ולא להיות שותפים לנזקים הנגרמים לסביבה על ידי כריית יהלומים. אנו מאמינים שקולקציית האביב מייצגת את המסר בו ניתן לבחור ביופי ויוקרה, לצד שמירה על  סביבה ירוקה”.

כתיבת תגובה