יפרח בן צבי מעצב מ – א' ועד ת'

יפרח בן צבי מעצב ומלביש את הדירה בהתאמה מושלמת לטעמם ולרצונם של בעלי הדירה. אני, התאהבתי 🙂 מבטיחה לכם שגם  אתם תתאהבו 🙂 

יפרח בן צבי (צילום: שי אפגין)
יפרח בן צבי (צילום: שי אפגין)

הסטודיו של מעצב הרהיטים יפרח בן צבי שוכן ברח’ הפרחים ברמת השרון. לא היכן שאתם חושבים 🙂 בצד השני של הכביש, צמוד לשכונת תל ברוך (חשבתי שהאיזור שייך לתל אביב), סטודיו אינטימי הממוקם בבית פרטי מטופח עם גינה קסומה, בקיצור פינת חמד 🙂 ממליצה לכם להגיע ולהתרשם, שם עובד, יוצר ומציג יפרח בן צבי את עבודותיו.
אולם התצוגה של בן צבי משמש כ- ONE STOP SHOP לאדריכלים ומעצבים וכן לציבור הבונים והמשפצים ומציע פתרונות CUSTOM MADE יצירתיים ופרקטים המשתנים בהתאם לצרכי הפרויקט וממדיו.
יפרח בן צבי (צילום: שי אפגין)
יפרח בן צבי (צילום: שי אפגין)

פתרונות הנגרות המתקדמים, לאלמנטים מובנים כדוגמת חדרי ארונות, אמבט וספריות וכן לרהיטים ניידים כמו שולחנות אוכל וקפה, כיסאות, שידות ומערכות ישיבה מאפשרים ליצור תפיסת עיצוב ייחודית והרמונית שאין שניה לה.
מעצב הרהיטים יפרח בן צבי ידוע כמי שמצליח לצקת בעיצוביו מימד קונספטואלי המשפיע על החלל כולו, בין אם מדובר ב- piece אחד או במכלול כולו. כך גם בדירה בהרצליה, עבורה עיצב את פירטי הריהוט מ – א’ ועד ת’.
בעלי הדירה נתנו למעצב את המנדט ליצור עבורם ריהוט לחללים בהם ניכרת חתימת ידו, ובה בעת עונים במדויק על צרכיהם ומאווייהם. אלה מייצרים את סיפור המסגרת של הבית כולו ויוצרים שפה עיצובית קוהרנטית והרמונית.
יפרח בן צבי (צילום: שי אפגין)
יפרח בן צבי (צילום: שי אפגין)

החומרים הקלילים והמנימליסטיים עימם עבד נאמנים לתפיסת עיצוב מודרנית ופיסולית ומשתלבים ומאזנים את רצפת הפרקט שמוסיפה נופך חמים במרחב. בולט במיוחד קיר הסבכה, החוצץ בין חדר העבודה לאיזור הציבורי שמאפשר קשר עין  ודוגמתו חוזרת במרומז גם בכיסאות שבמרפסת.
אני אוהבת את עבודותיו ועיצוביו של המעצב יפרח בן צבי 🙂 ממליצה לכם להכיר 🙂 מילה של “אמא נגה”.
יפרח בן צבי, רחוב הפרחים 52 רמה”ש
www.ifrach.co.il