כדברא 3 – פרימייה חגיגית לסדרה המצליחה

השבוע נערכה פרימיירה חגיגית ונוצצת לרגל עליית העונה השלישית של כדברא סדרת העל טבעי של ערוץ טין ניק שמשודרת בלעדית ב-yes .

הקאסט בהשקה של כדברא 3
הקאסט בהשקה של כדברא 3

מאות בני נוער, נרגשים הגיעו ליס פלאנט, לצפות בהקרנת בכורה, בפרק כפול של כדברא 3 ולהצטלם עם השחקנים ועם יוצרת הסדרה- מיכל קופר קרן.
העונה קירקי, לילה ולוק נלחמים באיגניסים, רעים על טבעיים חדשים, שמאיימים לגרום להתפרצות הר געש שתשמיד את כל היצורים החיים מלבדם. כדי להביס אותם, הם חוברים לשותף מפתיע: אירה, הכדברא הראשון ממין זכר. האם יצליחו לעצור את האיגניסים לפני שהעולם ייחרב?
אל הקאסט הקבוע והמוכר הכולל את דניאל ליטמן, גילי איצ’קוביץ, דנה לב, אביה מלכה, רועי ניב ושלר, דין גרבר,  אור גרוס, מור סרוסי, עדי הימלבלוי, מולי שולמן, סיגל שחמון ואייל שקרצי  מצטרפים העונה- בר גרוצקי, נופר סלמאן, יובל שבח, יעל אלקנה, טל מוסרי, ורד פלדמן, נדב גדג’, אודי פרסי, עומר עציון, מיכל תל צור
דנה לב ונועה ברוטפלד בהשקה של כדברא 3
דנה לב ונועה ברוטפלד בהשקה של כדברא 3

בר גרוצקי בתפקיד משחק ראשון הגיע לפרימייה של כדברא 3 ביס פלאנט מלווה באחותו דנה גרוצקי “כל המשפחה נרגשת לקראת הכניסה של בר לעולם המשחק. מעכשיו יתחילו לבקש ממנו חתימות וסלפי ואני אהפוך להיות אחות של…” האחות הגאה פרגנה לסינגל החדש “אני יודע” של בר שהושק לפני מספר ימים. אין ספק שהכשרון עובר במשפחה. ועוד עניין,  נספר שבר גרוצקי, פנוי וישמח לזוגיות….
נועה ברוטפלד בת ה- 18, המבקרת שהגיע לצפות בהקרנת הבכורה  “צפיתי בהקרנת העונה השלישית (והאחרונה) של הסדרה ‘כדברא’ ובתור צופה הדוקה ומעריצה של הסדרה (צפיתי בעונות הקודמות פעמיים לפחות בשידורים חוזרים) העונה השנייה הסתיימה עם רמיזה קטנה לגבי מה שהולך לקרות בעונה השלישית  (מישהו מסתורי משקיף על קירקי ולילה, ואף השתיל לקירקי מצלמה בבית. מתגלה שהוא מזן על טבעי חדש: האיגניסים. האיגניסים מתגוררים בהר גבוה במקום מרוחק, לו הם קוראים “הבועה”.) וחשבתי לעצמי מה כבר יש לחדש בעונה השלישית… אז זהו שיש….!!! 
גילי איצקוביץ עם נועה ברוטפלד בהשקה של כדברא 3
גילי איצקוביץ עם נועה ברוטפלד בהשקה של כדברא 3

בעונה השלישית של הסדרה הכל משתנה, יש עלילה חדשה ולפי איך שזה נראה מצפייה בשני הפרקים הראשונים של הסדרה, היא הולכת להשאיר אותי במתח ובציפייה לפרקים הבאים.
שחקנים חדשים הולכים להכניס אקשן וריגושים לסדרה, הקסמים החדשים והאפקטים המעולים שאבו אותי לתוך האווירה המכושפת והמיוחדת של הסדרה.
הפרק הראשון והכפול של העונה השלישית היה מסקרן, מסתורי והשאיר לי טעם של עוד  …..
ואני כבר פתחתי עצומה כדי שתהיה עונה רביעית…..