כמו גדולים ב-רשת קפנטו

רשת קפנטו משיקה תפריט ילדים מיוחד והופכת את הילדים הקטנים לסועדים “גדולים”. בנוסף לתפריט הילדים- המציע  מגוון מנות בכל הקטגוריות (ראשונות, עיקריות וקינוחים) מציעים ברשת גם כרטיס החתמות ופעילויות שיעסיקו את הילדים.

מנת ילדים צלם - בועז לביא
מנת ילדים (צלם - בועז לביא)
רשת קפנטו משיקה תפריט ילדים חדשני, ומזמינה את הילדים להפוך לסועדים “גדולים”. תפריט הילדים החדש (המעוצב בגודל “מיני”) מציע מגוון מנות בכל הקטגוריות ומזמין את הילדים לבחור את המנה המתאימה להם. התפריט, מושק ברשת כחלק מתפיסת הילד, כצרכן בעל טעמים ורצונות ייחודיים, וככזה, מציעה רשת קפנטו לילדים גם כרטיס החתמות ופעילויות לזמן הישיבה בסניפים. קפנטו, מוותיקת רשתות בתי הקפה בישראל, תהיה הראשונה להציע מכלול כה רחב של מנות ילדים והתייחסות מכוונת לצרכיהם. בין המנות שיוצעו, יוכלו הילדים ליהנות מ: ארוחת בוקר לילדים: ביצים לבחירה, ירקות, גבינות, לחם, ממרחי חמאה ושוקולד נוטלה וכמובן שתייה- מיץ טבעי או שוקו (35 ₪) כריך ישראלי: לחם לבן עם גבינת שמנת, חביתה, עגבנייה ומלפפון, ותוספת שתייה  (28 ₪)
מנת ילדים קרואסון ומקופלת (צלם- בועז לביא)
מנת ילדים קרואסון ומקופלת (צלם- בועז לביא)
ספגטי: עגבניות ושמן זית, המוגשת בתוספת שתייה (35 ₪) טוסט מקופלת: קרואסון במילוי מקופלת  (21 ₪) ועוד. בנוסף, כל ילד (עד גיל 12) שיסעד באחד מ- 15 סניפי הרשת, יקבל “כרטיס החתמות”. כל ארוחה שלו תזכה אותו בחותמת, ואיסופן של מס’ החתמות- יזכה אותו בהטבות ומנות חינם. לילדים שיתלוו להורים, יוצעו גם פלייסמנטים עם ציורי צביעה, חידות ותשבצים, שיעסיקו את הילדים ויאפשרו להורים לאכול בנחת.  

כתיבת תגובה