לא להיות בלחץ, יש סיר לחץ

חדש בשוק מסולתם רדד: סט סירי לחץ Quattro – שני סירים שהופכים לארבעה – באיכות בלתי מתפשרת עם מנגנון ההגנה המשולש! 

סט סירי לחץ Quattro צילום- סולתם רדד
סט סירי לחץ Quattro צילום- סולתם רדד

מאת אבי אובליגנהרץ.
רשת ‘סולתם רדד’, המובילה בתחום כלי הבית בישראל, משיקה מוצר חדשני ואיכותי במיוחד: סט סירי לחץ Quattro, המכיל שני סירים בנפח שונה (4 ו-7 ליטר) אך בקוטר זהה, ושני מכסים- מכסה סיר לחץ ומכסה זכוכית מחוסמת. הסט מקנה  4 אופציות בישול במוצר אחד ופותח מגוון עצום של אפשרויות לשימוש, כאשר שני סירים הופכים לארבעה- כל אחד משמש כסיר לבישול רגיל וכסיר לחץ.

מדובר בסיר החדשני ביותר שקיים היום בארץ, ויתכן שגם בעולם- סולתם פיתחה את הסיר במשך למעלה משנתיים.

בהתאם לתקני האיכות המחמירים בהם עומדים מוצרי סולתם רדד, למכסה סיר הלחץ בסט Quattro מנגנון הגנה משולש לבטיחות מרבית: שלושה שסתומי בטיחות לשחרור לחץ עודף, וכן מנגנון מתקדם לנעילת המכסה. הפעלת הסירים כסירי לחץ פשוטה וקלה, על ידי בורר עוצמת לחץ ובורר פתיחה/ סגירה. מערכת בטיחות לפתיחת המכסה מונעת כל אפשרות לפתיחת הסיר כאשר עדיין קיים בתוכו לחץ. כמו כן, ישנו סימון פנימי לכמות הנוזל המתבקשת (מינימום ומקסימום) לתוצאת בישול מיטבית. גוף הסירים עשוי פלדת אל-חלד 18/10 עבה במיוחד, המעניקה להם עמידות גבוהה, חוזק מכני ופיזור חום אחיד וקבוע המונע בזבוז אנרגיה. מכסה הזכוכית חסין חום ושקוף- למעקב אחר תהליך הבישול ללא הרמת המכסה.

יתרונות מיוחדים:

  • מנגנון הנעילה של שלושה שסתומי בטיחות שמקנה ביטחון אולטימטיבי ויש לו הפעלה פשוטה ביותר- סיבוב כפתור יחיד (אין צורך להיאבק בידית מנוף ולהפעיל כוח כפי שנהוג בסירים אחרים) סוגר את שלושת השסתומים ומונע פתיחת הסיר כל עוד קיים בו לחץ- זה חדש ולא קיים בסירים אחרים.
  • סימון גובה למדידת כמות הנוזלים– זו בעיה מרכזית בשימוש בסירי לחץ וסולתם התייחסו לעניין
  • תחתית עבה מאוד, מיוחדת המותאמת כמובן לאינדוקציה אבל במיוחד לסירי לחץ
  • מכסה בלי גומי נפרד שלפעמים מתפרק ממנו, הכל מובנה כיחידה אחת.
  • שמאוד נוח לבחור את כמות התבשיל (4 או 7 ליטר) ולהשתמש בסיר גדול או קטן בהתאם לכמות הסועדים- למשל, זוג שרוצה להכין תבשיל בסיר לחץ ישתמש בסיר הקטן כדי לקבל כמות פרופורציונלית, אבל יש להם גם את הסיר הגדול אם ירצו לארח.

בנוסף, יתרון גדול של קניית 4 סירים בסט של 2- סירי הלחץ משמשים גם כסירים רגילים, בדרך כלל סירי הלחץ תופסים מקום רב במטבח עבור השימוש האחד שלהם. הסירים האלו משמשים גם כסירים לכל דבר עם המכסה התואם הרגיל.
טוני ירוחם, סמנכ”ל שיווק וסחר ברשת סולתם רדד: “סט Quattro הייחודי לסולתם רדד עונה על הביקוש הקיים בשוק לכלי מטבח רב-תכליתיים: הסט מעניק לצרכן אפשרות חסכונית של קניית מוצר אחד איכותי וקבלת 4 אופציות לבישול, תוך ביטחון מלא באיכות המוצר ובעמידותו לאורך זמן. כמותג מוביל ובעל שם עולמי בשוק, מוצרינו עומדים בתקני האיכות המחמירים ביותר, ומכסה סיר הלחץ של סט Quattro מצויד במנגנון הגנה משולש לבטיחות מרבית. סט הסירים הסט מקנה  4 אופציות בישול במוצר אחד ופותח מגוון עצום של אפשרויות לשימוש, כאשר שני סירים הופכים לארבעה- כל אחד משמש כסיר לבישול רגיל וכסיר לחץ וכמובן חסכון באחסון.”