להכניס את הטבע הביתה

האביב כבר כאן ואנחנו מצווים להישאר בבתים. חברת גולדשטיין גלרי טפט מציעה שפע של טפטים וחיפויי קיר אביביים, פרחוניים ירוקים ומעוררים על טהרת מוטיבים מהטבע שיעשו שמח בבית וגם בלב.

גולדשטיין גלרי טפטים (צילום באדיבות יח"צ)
גולדשטיין גלרי טפטים (צילום באדיבות יח”צ)

אביב 2020 מסתמן כמאתגר במיוחד אך גם עכשיו, כשהיציאה החוצה להתאוורר בפארקים ובגנים אינה מתאפשרת, עדיין ניתן להכניס את הטבע הביתה בדרכים יצירתיות, גם בקרב אלה נטולי הגינות והמרפסות.
לדברי שרית גולדשטיין, מנהלת השיווק בגולדשטיין גלרי טפטים, “במיוחד בימים הללו כולנו מחפשים דרכים להתחבר ולו במעט לטבע הירוק והמרגיע. החיבור והבחירה בטבע היא לאו דווקא מודעת ובימים בהם עלינו להיות נצורים 24/7, הצורך הזה קיים גם אצל הטיפוסים האורבניים שביננו”.
גולדשטיין גלרי טפטים (צילום באדיבות יח"צ)
גולדשטיין גלרי טפטים (צילום באדיבות יח”צ)

הקולקציות החדשות נותנות לטבע מקום בדרכים יצירתיות, גם כשאנחנו רחוקים ממנו. שילוב אלמנטים ומוצרים שעוצבו בהשראת הטבע: טקסטורות, חומרים, ציורים וצורות, מהווים דרך נפלאה ליישם את הטבע בבית. עוד מסבירה גולדשטיין, כי אנו עדים למגוון עצום של חיפוי קירות וטפטים הממחישים באופן כמעט טבעי עצים וצמחייה מהטבע, שנוכחותם במרחב הביתי תורמת לבני הבית, מרגיעה ומכניסה משב רוח מהטבע, גם בלי לקטוף או להשקות במים”.
גולדשטיין גלרי טפטים – בוגרשוב 55 תל אביב, אפשר להזמין גם דרך האתר! www.tapetim.co.il
 
 

כתיבת תגובה