לייזר לפנים ! מילה של "אמא נגה".

טיפולי לייזר שונים מוצעים לנו באופן קבוע. להסרת שיער בידיים, רגליים, מפשעה, בית שחי ו… פנים 🙂 . התמודדתי עם הפחד וחוסר הידיעה והחלטתי להוריד שיער בפנים. זהו… התחלנו… מוזמנים לעקוב 🙂 מילה של “אמא נגה”. 

הסרת שיער בשיטת גנטל לייז פרו של סינרון קנדלה (צילום: יח"צ סינרון)
הסרת שיער בשיטת גנטל לייז פרו של סינרון קנדלה (צילום: יח”צ סינרון)

מגוון רחב של טיפולי לייזר מציעים לנו השכם והערב. מיליון הבטחות. משרד הבריאות שם סוף לכל ההבטחות של ‘הסרת שיער לצמיתות’. וכיום משתמשים במושג הפחתת שיער.
למדנו שבכל הטיפולים הקיימים קשה לפתור את בעיית השיער הפלומתי ושיער השיבה. ומידי פעם אנחנו נחשפים לבעייה של טיפולי לייזר בפנים ותלונות שהטיפול גרם לתוצאה הפוכה, לשיעור יתר בפנים.
ובכן, החלטנו לצאת ולבדוק, להיתנסות ולחוות. האמינו לי שזה לא היה פשוט ובכלל לא קל. כי נשים, לא מדברות על טיפולי לייזר בפנים. יש סוג של טאבו. נשים? שיערות בפנים? על זה לא מדברים. וכאן, החלטנו לשים לזה סוף, להתמודד וכמו שאומרים… לבדוק ולרוץ לספר לחבר’ה.
ובכן, זו כל האמת, לבינתיים… מילה של “אמא נגה” !
יום אחד, התחלה כמו של סיפורי אגדה 😉 שוחחתי עם חברה, שסיפרה שהיא הולכת לטיפול להסרת שיער ברגליים. אמרתי הסרת שיער זה טוב, אבל, אני רוצה בפנים ! התגובה הייתה תמיהה מה? פנים? ואני בשלווה אמרתי כן. יש לי בעיה של כמה שערות עקשניות בפנים שלאחרונה נהפכו ל’עקשניות’ יותר והן כמו קוצים בפנים. אני רוצה להביא להן סוף !!! חברתי אמרה ת’שמעי, דברי עם מאיה שצברג, היא מנכל”ית של חברת “טל אסתטיקה” ומסרה לי את הנייד.
טל אסתטיקה
טל אסתטיקה

דיברתי עם מאיה, בחורה מדהימה. ראשית, היה חשוב לי לבדוק את המיכשור. אני מכירה כמה חברות, כמה מכשירים ומאד סומכת על חברת ‘סינרון קנדלה’. מיכשור מתקדם ופורץ דרך.
לדבריה של מאיה כל המכונות שלהם הן של חברת סינרון קנדלה והזמינה אותי לפגישה.
לפני הפגישה סימסתי לחברה טובה שמכירה את כל המיכשור של סינרון קנדלה. שאלתי אותה לגבי המכונה שמסירה שיער מהפנים. וסיפרתי לה שקבעתי עם חברת ‘טל אסתטיקה’. חברתי מיד הרגיעה אותי וציינה, ‘טל אסתטיקה’ חברה חדשה כשנה וחצי בשוק וכל המיכשור שלה חדש ועדכני. מה עוד… היא ביקשה  ממני ‘נגה, כשאת מגיעה, צלמי את המכונה ושלחי לי בווטס אפ אני בודקת ושולחת לך תשובה מיידית’.
נרגעתי… הגעתי לפגישה. לסניף של חברת ‘טל אסתטיקה’ הממוקם בבית נח מנחמני ברחוב בן גוריון 42 ברמת גן (ממש על צומת ז’בוטינסקי).
הסרת שיער בשיטת גנטל לייז פרו של סינרון קנדלה (צילום: יח"צ סינרון)
הסרת שיער בשיטת גנטל לייז פרו של סינרון קנדלה (צילום: יח”צ סינרון)

פגשתי במאיה (היא באמת מקסימה) וראשית ביקשתי לראות את המכונה. צילמתי, שלחתי לחברתי ולאחר כמה דקות קיבלת או קיי המכשיר מצויין.
קצת על המכשיר-
המכשיר הוא גולת הכותרת של הסרת שיער בלייזר. מכשיר מהפכני gentle lase pro של סינרון-קנדלה – שילוב טכנולוגיות- שני סוגי לייזר במכשיר אחד.
המכשיר  הוא הדור החדש של מכשירי לייזר להסרת שיער וטיפול בעור- יחד. יתרונותיו בולטים בשל השילוב של אלו ואכן, בטיפול אחד ניתן לפתור את בעיית השיער ובעיות במראה העור. הסרת שיער ללא כאב נעשית באמצעות מערכת פטנט שפיתחה חברת קנדלה, היא מערכת קירור דינמית, אשר מתיזה באופן מבוקר תרסיס קירור בפרקי זמן קבועים מראש וכך מונעת את הכאב לפני הפולס לייזר. מערכת הקירור   עובדת עם גז (Cryogen), שיוצא לפני קרן הלייזר כדי לקרר את האזור. כך יש לו שליטה מוחלטת על עוצמת הקירור, בהתאם לשטח הסרת השיער. השיטה מאפשרת הסרה יעילה ובטוחה לכל סוגי השיער ובכל גווני העור.
-Gentle Lase Pro  יעיל ובטוח להסרת כל סוגי השיער וגווני העור, וכן מסוגל לטפל בשיער פלומתי באזורים השונים בפנים ובגוף. הוא מכוון קרן לייזר ישירות לזקיק השערה וגורם להרס הזקיק.  קרן הלייזר משפיעה בצורה ממוקדת על אזור הטיפול ללא כל פגיעה ברקמה הסובבת.

והכי חשוב מבחינתי שלמכשיר אישור FDA האמריקאי, אישור  CE האירופאי ומשרד הבריאות הישראלי.

לפני הטיפול ערכנו התאמת ציפיות מאיה אמרה שאי אפשר להבטיח הסרה לצמיתות (ידענו…) ויש בעיה עם שיער לבן. לא בטוח שהמכשיר יצליח להסירו לצמיתו מה שכן, השערה תהייה שקופה ולא חזקה כמו קוץ. מבחינתי זה הספיק והחלטנו לצאת לדרך.

ראשית עשינו ניסיון, בדקנו איך הלייזר משפיע על השיער. ישנם 3 מדדים, כך הסבירה לי מאיה. האחד, להריח ריח שרוף מהשיערה. 2 לראות שהשערה נשברת 3. לשים לב לגוון העור. בדקנו ומאיה נתנה אישור להמשיך את התהליך.

ולאופן הטיפול – 

סלפי לאחר טיפול. מסומן מקום השערות העקשניות
סלפי לאחר טיפול. מסומן מקום השערות העקשניות

ראשית, הכאב הוא נסבל ב – ה – ח – ל – ט ! ! ! חששתי נורא מהכאב. אין צורך לאלחש את העור. מאיה הורידה שאריות איפור מהפנים מהמקום שממנו התבצעה הסרת השיער. קרי, צידי הסנטר, קצה הלחיים (ליד האזניים) והשפם.
המקום היחיד שכאב (קצת יותר) הוא השפם. ככל שהמכשיר התקרב לאיזור הנחיריים רמת הכאב עלתה. מרגישים מעין צריבת קור קטנה. המכשיר עובד בפולסים ומשחרר בבת אחת קרן לייזר וגז לקירור.
חשוב לדעת שלאחר הטיפול הפנים נראות ממש רגיל ללא אדמויות וממש כלום. מאיה מרחה לי מעט ג’ל לקירור המקום.
הוראות להמשך טיפול – אין לצאת לשמש ללא מקדם הגנה. בימים אלה, שהשמש יוקדת כדאי להגיע עם מקדם הגנה ולאחר הטיפול למרוח מקדם הגנה על הפנים. בחשיפה לשמש למרוח כל שעה מקדם הגנה.
אסור אסור ואסור למרוט שערות צומחות ! מסתבר שתהליך המריטה מחזק את השורש. לכן, הרחיקו את כל הפינצטות שמסביבכן. האמינו לי זה מפתה… מאד… הקפידו,  אסור למרוט!!! 
לסיכום, יצאתי מאושרת. עשיתי זאת, אני אחרי טיפול אחד. הפנים נראות בסדר ומקווה שהטיפול יצליח ויענה על כל הציפיות.
אנחנו נמשיך ואתם מוזמנים לעקוב… מילה של “אמא נגה”.
הטיפול הבא נקבע לעוד חודש 🙂 זאת אומרת, חודש שבו אסור אסור ואסור למרוט שערות !
ולמי עוד הטיפול טוב – לגברים! יש גברים ובפרט נערים שעירים ששיער הפנים, הזקן, מגיע עד החלק העליון של הלחיים ממש מתחת לארובת העין. זה לא יפה ומאד לא אסתטי. ממליצה לכם, הגברים, לגשת לאחד מסניפי “טל אסתטיקה” לבדוק על הסרת שיער בלייזר לפנים. מילה של “אמא נגה”.
למידע נוסף אתם מוזמנים להיכנס לאתר של “טל קוסמטיקה” – https://tal-a.co.il/
ולדף הפייסבוק בכתובת – https://www.facebook.com/talaesthetics/